Klasichna tema i nestandardni odgovori

Ako me neko zanima samo za seks, bas me je briga da li ima djevojku ili ne... Stavise, u neku ruku je i bolje ako je ima, jer se time smanjuje mogucnost da ce da me smara mimo onoga za sta mi sluzi...
Nikada se nisam osjecala kao druga, jer u takvim situacijama nikada nisam ni pretendovala na mjesto prve...
Kad hocu da budem prva, a i jedina, muskarac u startu mora da bude slobodan...
 
Mozes da kazes da se to tebi ne dopada...da si protiv toga...da ne volis to...ali ružne reči nikako...ti ne možeš da osudjuješ,nemaš prava da deklarišeš tim groznim rečima ni žene a ni muškarce...a da li su dvoje u vezi ili ne,iz kojih razloga rade tako nešto,kako su se sreli,zasto su se sreli...čudni su putevi gospodnji....tako da... samo budi pristojnija...a sto se tiče svojine...konstatujem da si ti SVOJINA tvog dečka koji vikendom izlazi sa društvom...dok se ti gledaš u ogledalo i pitaš se... ogledalce ogledalce ko je najlepši na svetu...

Prvo mi kazes da ja nemam pravo, a onda me ti deklarises kao svojinu-decko malo si kontradiktoran...;)
Ajde se prvo dogovori sa sobom pa onda napisi sta imas...:roll:
 
Zasto zene svesno ulaze u kombinaciju sa tipom koji im otvoreno kaze da ima drugu (zenu, devojku...) ? Nada, zelja, hir...? Zasto veliki deo njih posle svega "kuka"?

Samo inteligentni odgovori i praktichni primeri, ako nije problem.

Ihhh... to je super stav sa strane tipova prosto me fascinira... Negde na pola puta napomenu da imaju nekog ili na samom startu napomenu al se ni blizu ne ponašaju tako :roll:
 
Svojina nije ružna reč i to je moja konstatacija...ja bih voleo da imam u svojinu svašta nešto...

Nije ruzno sto me tretiras kao svojinu umesto kao ljudsko bice?:roll:
Ma nema veze , nego nisam ja njegova vec mamina i tatina... znas, ja mom momku svako jutro na uvce pevam:"Mamina sam i tatina, mladost i lepota al' od danas bicu tvoja do kraja zivota...":mrgreen::heart:
 
Ihhh... to je super stav sa strane tipova prosto me fascinira... Negde na pola puta napomenu da imaju nekog ili na samom startu napomenu al se ni blizu ne ponašaju tako :roll:

I mene fascinira super glupost ribe koja tolerishe to ili se kune da to nikad nece uraditi sa zauzetim likom, ili ponashanje u stilu emancipovane moderne cice koja koristi muskarce samo za seks, pa se onda navuche i zatalambasa se...:dash:
 

Back
Top