kako se svideti nekom decku?? :)

Mozes se smuvati sa nepoznatom osobom. Meni je cudno da kazes suprotno.

Nisam siguran sta si mislila kada si rekla da je van svake pameti da se smuvas sa nepoznatom osobom.
Normalno je da se smuvaš sa nekim preko poruke ili ne daj Bože, chata?!
Kako znaš da odgovarate jedno drugom?
Nije veza samo oralna razmena telesnih fluida, što reče Krepto...
Pogodi se nekad da su dvoje kompatibilni, ali ako nisu jedno za drugo, šta, raskinuće posle dva dana igranja veze?!
Ne kažem da se treba smuvati sa najboljim drugom.
Ali moraš valjda znati kakva je ta osoba. Ili možda ne?!:confused:

#Kad porastem biću dete
Moji roditelji su par iz školske klupe...:D
Ima nečega u tome
 
a koje gluposti
a nije ti palo na pamet da on misli da cesh ga odjebbati?
veruj mi, mnogo je tezhe iz mushke pozicije nego iz zhenske
a ko cheka, taj ce da umre

Joj, ala je mni ovo lepo, to cu zapamtiti.



Ae brate k'o da je smak sveta ne mozes navatati decka, ili ga zbari ili nemoj. Kraj price.
Imas mali milion nacina i ne mozes sad traziti resenje na forumu nekom jer nisu svi dechkovi isti. AMAN. :dash::dash::dash:
 
pa ja imam svoje nacine...nego jednostavno zelim da cujem misljenja drugih ljudi koje ne poznajem....posto oni koje poznajem ne znam da li su stvarno iskreni ili nisu, ali ne zele da me povrede....haha....tj.misle da ce me povrediti ako kazu stvarno ono sto misle...:D
:)
 
@mags: Pricas o upoznavanju putem sms-a i chat-a a ne o upoznavanju nepoznatih osoba uopsteno. Nepoznata osoba moze biti osoba sa ulice, osoba iz kafica, osoba sa zurke, itd. Eto nesporazuma.

Inace je imam sve manje i manje averzije prema sms i chat kao nacin da se inicira veza, ali to nema veze sa temom.
 
@mags: Pricas o upoznavanju putem sms-a i chat-a a ne o upoznavanju nepoznatih osoba uopsteno. Nepoznata osoba moze biti osoba sa ulice, osoba iz kafica, osoba sa zurke, itd. Eto nesporazuma.

Inace je imam sve manje i manje averzije prema sms i chat kao nacin da se inicira veza, ali to nema veze sa temom.
Opet se nismo razumeli...;)
Ja upravo na takve osobe mislim...Vidiš nekoga u školskom dvorištu ili na ulici, onda nabaviš njen broj od druga/drugarice, pa je cimneš, pa pošalješ poruku, pa posle par dana prošetate držeći se za ruke, i na kraju razmenite fluide (sviđa mi se ovaj izraz :D)
I sve to ne znajući ni najosnovnije jedno o drugom...
I ovde ne mislim na ime, prezime adresu i to...:lol:
 

Back
Top