kako se svideti nekom decku?? :)

a ova simpatichna rumunka:
girl-56-stars-tattoed-on-face.jpg
 
Nego.. znas li da jedna sa sljokicama takodje moze da bude produhovljena i povremeno ozbiljna..
Cak zabavna *(zabavnija od uniformisane ozbiljne) a ti bi je mozda otpisao
Naravno da ima i takvih, ali meni je bitno kakav ko utisak želi da ostavi. Po principu: Obukla sam ovo jer želim da me primeti jedna vrsta mladića.

To jeste pozeraj, ali kad izađeš na ulicu ti i jesi na pozornici, za svakog prolaznika. Zato i odlaze ljudi da pazare odeću i postoji ono što se zove "stil".

Nego, ja ne mislim isključivo na to šta je ko obukao, ima tu još nekih stvari. Na primer držanje, izraz lica, gestikulacija... hod... Sve to otkriva ponešto o osobi.
 
hmm...sljokice...nikako :D
a ako ti stane neka u crnom...starke, ovo-ono :)...ozbiljnog izgleda....veoma optimisticna....i sa neverovatnim humorom...? :D
medjutim...fali joj samopouzdanja....sto se hvala Bogu ne vidi....samo to ona zna....:D
tj...
Skoro nikad ne gledam šta je koja devojka obula (dakle, ovo sa starkama i sličnim nije važno, samo da nisu neke štikle i koješta smešno, fenseraško, morbidno za moj ukus), a ovo sa crninom mi se dopada. Nije potrebno da bude optimistična, valjda bi mladić trebalo da je pokrene ka optimizmu, to je lepše, utemeljitelj optimizma uvek ima izglede na dugu vezu. ;) Humor... uh... meni se više dopadaju one što smaraju pesimizmom i ozbiljnošću. Duhovitost tu i tamo... ako je inteligentna sigurno će imati i od toga.

Samopouzdanje opet poželjno da dođe uz povoljne okolnosti (dakle, dobar mladić, društvo...).
 

Back
Top