kako se svideti nekom decku?? :)

u principu,vecina muskaraca je na isti kalup,nije to tesko smuvati.osim ako nije bas neki tvrd orah. smeskaj mu se,zezaj se s njim,pricaj,budi opustena..i tako..onda idete da prosetate,i onda dodjete u mraaaak,i onda mu se priblizis,i onda pocnete da se lizeteee..a ako te pita sto si se priblizila-znaci da je debil,i onda mu reci da se plasis da ti ne iskoci nesto iz mraka. eto ti. a meni bog samo moz da pomogne
 
,i onda mu se priblizis,i onda pocnete da se lizeteee..

pao sam sa stolice :lol:

dscf20873ss.jpg
 
Covece,da pita jos kako da pridje momku :roll:
Taj na koga si se nameracila sigurno je neki derpe ili ima curu mnogo lepsu od tebe...
Muskarci oblecu oko devojaka,pa jos ta neka bira izmedju petorice,a ti jos ides u ''lov'' :eek: :confused:
Ovo vam je dokaz da ipak zene biraju i u prvom i u ovom njenom slucaju...

I nije bas tako..
Evo na primer, 90% mojih drugova je bez devojke jer ih je blam da pridju, nemaju samopouzdanja, boje se da ce ostati ponzeni... A nista im ne fali, ima medju njima i bas lepih i bas zgodnih, ima i prosecnih, pa opet niko nista...
Mozda su jos nezreli..?
Ali svima je vec 17 godina..
Ne znam..
Cak i kad i startuje neka devojka ( posto oni bas nikad ne ucine prvi korak ) opet ne znaju kako da se postave, sta da pricaju, da li da se ponasaju ovako ili onako..
Meni nije nimalo cudno pitanje kako smuvati decka, jer tesko se nalazi onaj koji ce smuvati tebe.
( da ne bude zabune, meni ovo pitanje jeste cudno utoliko sto ne znam zbog cega je nekom toliko stalo da ima decka, ali kad vec to nekako progutam, dalje mi je sve jasno )
 
Evo na primer, 90% mojih drugova je bez devojke jer ih je blam da pridju, nemaju samopouzdanja, boje se da ce ostati ponzeni... A nista im ne fali, ima medju njima i bas lepih i bas zgodnih, ima i prosecnih, pa opet niko nista...
Mozda su jos nezreli..?
Ali svima je vec 17 godina..
Ne znam..
Cak i kad i startuje neka devojka ( posto oni bas nikad ne ucine prvi korak ) opet ne znaju kako da se postave, sta da pricaju, da li da se ponasaju ovako ili onako..

eto, moje drushtvo komplet celo
DA LI ZNAM JA TEBE? :lol:
 
pa nishta, tvom problemu onda reshenja nema
btw, ista si ko moja drugarica, dechka nikad nije imala (nije ruzhna, da se razumemo), ja je pitam "shtos ti ne aktivirash?" ona kazhe "pa nemam ja nikakvih problema, samo nijedan nece da mi pridje" a ja pitam "shto ti ne pridjesh" a ona kazhe "nije on mushko za dzhabe"
ja je samo odjebbem ladno
 
shta je u pravu bre?
cimanje, slanje poruke....to je bukvalno nishta
ali nishta
znachi, kad bi bila spremna da preduzmesh prvi korak, to bi ti se verovatno vishestruko isplatilo, al jebga, kad si glupa
lako je tebi kad ti vidish da mu se svidjash, samo treba da preuzmesh inicijativu i da pokrenesh celu stvar, garantujem ti zhivotom da bi on bukvalno sve posle izneo
al dobro
kako ocesh
 

Back
Top