kako se svideti nekom decku?? :)

Aham...znači fufice su one devojke koje prve priđu dečku?Dobili smo novo objašnjenje ovog termina...
I šta sad on je muško i zato on treba da prilazi?A nikad nisi razmišljala da je i on dete ko i ti, da je uplašen, a i na kraju krajeva zašto bi i prišao devojci koja neće ni toliko da se iscima zbog njega....iskreno da sam na njegovom mestu ne bih nikad...

ne kazem da su fufice devojke koje prve prilaze!! nisam to rekla!! nego INACE fufice uvek bolje prolaze od ostalih devojaka! ali nije to vazno....uzmimo dve mogucnosti 1.-da sam se ja pogresno izrazila; 2.-da se me vi pogresno shvatili...nije vazno....necu da se raspravljam :)
msm...ok je da ja njemu stavim do znanja da mi se svidja...ali da mu pridjem...hmm...nikako :) sta cu kad sam takva....inace za muskarce se kaze da su jaci pol...tako da...:)
 
ne kazem da su fufice devojke koje prve prilaze!! nisam to rekla!! nego INACE fufice uvek bolje prolaze od ostalih devojaka! ali nije to vazno....uzmimo dve mogucnosti 1.-da sam se ja pogresno izrazila; 2.-da se me vi pogresno shvatili...nije vazno....necu da se raspravljam :)
msm...ok je da ja njemu stavim do znanja da mi se svidja...ali da mu pridjem...hmm...nikako :) sta cu kad sam takva....inace za muskarce se kaze da su jaci pol...tako da...:)

Fufice...jači pol...žensko koje vrši diskriminaciju....blah....:roll:
 
2 god.je stariji...
on zna da se on meni djasvi...uvek me pogleda...nasmeje se...:) ja se skroz normalno ponasam :)
inace jedan njegov drug mi kaze da je on stidljiv...msm ne znam ni ja vise....
a nikad necu zaboraviti kad mi je taj njegov drug rekao: znam ja kakav je on...moraces da ga hranis, svaki dan da mu kupujes gibanicu...da se malo ugoji...:D
iskidala sam se kao nikad :D :D
 

Back
Top