Kada bi morali da birate...

CURA , mnogi imaju pogled na nju kao da uzivaju sa njom .. ma ne cura ti je prijatelj kroz zivot tj kad trazis curu za ozbiljnu vezu isto kao da trazis svoj oslonac u zivotu kao najboljeg prijatelja kome mozes sve da ispircas itd a i plus moze izmedju vas da bude ljubav ...

U tom slucaju ako je ta cura tvog zivota cura sa kojom se znas veoma dugo od koje nebi ocekivao da bi na kraju se razisli ... od koje ocekujes na kraju da se uda za tebe naravno da bi nju izabrao ...


Ali ipak nema tu biranja to je tako to ide sve u jednom paketu ... zasto bi se odvajali cura prijatelj i cura ti je i jos jedan verni prijatelj koji je tu svakad da ti pomogne to je jedna stvar koja je mnogo bitna u zivotu ... pozz dzenis
 
Ма ово питање је лако. Пријатељи наравно. Ја сам имао проблем да одговорим на питање - Када бих МОРАО да изаберем једно шта би изабрао - до краја живота без секса или до краја живота без вожње... е ТО је била мука одговорити, а ово је бар лако :mrgreen:
 
:lol: A voleo bi da znash? Shalim se, seks naravno... :roll:

Ниси свесна колико ме је заинтригирало кад ми је пало на памет шта ти мислиш о томе... :D Пих сад си ме разочарала... па ти ниси никакав залуђеник за колима чим си се тако лако определила... ја сам мислио да ћеш бар малко размислити...
 
Ниси свесна колико ме је заинтригирало кад ми је пало на памет шта ти мислиш о томе... :D Пих сад си ме разочарала... па ти ниси никакав залуђеник за колима чим си се тако лако определила... ја сам мислио да ћеш бар малко размислити...
:lol: Ma ti si normalan... Nisam ni na trenutak razmislila. E sad, kad bi me pitao, hrana ili seks... Tu bih vec morala da razmislim. :mrgreen:
 
:lol: Ma ti si normalan... Nisam ni na trenutak razmislila. E sad, kad bi me pitao, hrana ili seks... Tu bih vec morala da razmislim. :mrgreen:

Наравно да сам нормалан... колико год се одговор чинио очигледним ипак треба размислити... ја на ово питање на крају заправо нисам одговорио :mrgreen:
 

Back
Top