Jeremija pali topa!!!

A šta ne radi, u datoj situaciji? Hajde, vi, kritizeri s druge strane, najzad recite, šta mislite šta bi trebalo da radi u ovim prilikama. :think:
za pocetak ne zna da se ponasa i drzi kako dolikuje jednom ministru
daje konstantno drcne izjave - sve to moze da se kaze i na mnogo kulturniji nacin,ako bas mora da se kaze.znaci diplomatske vestine katastrofalne.
i trece ima stav jedne angele merkel a ne vuka jeremica iz srbije-banana drzave.

i to sve jer ga drug tadic dobro partijski pogurao :)

aj sad ti.
sta to dobro radi vuk jeremic?
 
Čekaj malo

Čekaj malo, Izvestilac vijesti vidi problem u činjenici da Vuk nosi šajkaču na glavi???

Очигледно да види, мрзите ви у принципу све српско па тако и шајкачу, а вероватно сте очекивали од ових ДСоваца да наставе да вам се извињавају, али ето и они понешто схватају :mrgreen:
 
Lupetaš, po običaju. Jeremija radi kako treba, od početka, kao i i Tadić, uostalom, samo je tvoj problem što do sada to nisi video, ili, tačnije, nisi hteo da vidiš, u svojoj fascinaciji radikalno-koštunjavim nadripatriotama. :mrgreen:

Naravno da ne radi,a i ti si ovde sama sebe etiketirala kao stranackog vojnika tako da se tvoje miljenje ne zarezuje :bye:
 
za pocetak ne zna da se ponasa i drzi kako dolikuje jednom ministru
daje konstantno drcne izjave - sve to moze da se kaze i na mnogo kulturniji nacin,ako bas mora da se kaze.znaci diplomatske vestine katastrofalne.
i trece ima stav jedne angele merkel a ne vuka jeremica iz srbije-banana drzave.

i to sve jer ga drug tadic dobro partijski pogurao :)

aj sad ti.
sta to dobro radi vuk jeremic?

Ako je to zaista tako , ako daje previse drcne izjave , moze biti da ga podsvest tera na to kako bi zaista izgledalo da ozbiljno misli , to sto govori , jer mnogi misle da je u pitanju samo kozmetika i mazanje ociju . Sto se tice Merkalove , i tog stava . Gde to pise , ili ko je odredio da se nas Ministar inostranih poslova mora ponasati kao da dolazi iz banan drzave . Zar to ne bi bilo krajnje glupo , ili da preciziram , zar bi iko na svetu , iole ozbiljam prihatio da bez zazora bude krpa bez precedana , i da se u skladu sa tim ponasa . Ako je nas stav , da smo Banan Drzava , onda treba da se odmah odselimo u EU , na primer u Bugarsku , ko god moze , a ko ne moze , da se odmah obesi, i to iz sve snage .
Inace zaista mislim da je svima onako kako ih marketing nauci da im je . Jako mali broj ljudi promislja kako je zaista .
 
za pocetak ne zna da se ponasa i drzi kako dolikuje jednom ministru
daje konstantno drcne izjave - sve to moze da se kaze i na mnogo kulturniji nacin,ako bas mora da se kaze.znaci diplomatske vestine katastrofalne.
i trece ima stav jedne angele merkel a ne vuka jeremica iz srbije-banana drzave.

i to sve jer ga drug tadic dobro partijski pogurao :)

aj sad ti.
sta to dobro radi vuk jeremic?

I treba da se tako postavlja,bas zato sto su od srbije napravili banana drzavu pa neka sada to ispravljaju,stavise svi treba da budu tako drcni.

Cuj drcan,ja da dodjem na vlast ili po meni neko normalan prvi dan vlasti bi napisao milion tuzbi protiv zapada,izmedju ostalog toliko tuzbi protiv CNN zbog svake njihove lazi,da bi morali da zatvaraju kucu zbog odstete :mrgreen:
Ovo je malo koliko je Vuk drcan,ali je dobro za promenu.
 
za pocetak ne zna da se ponasa i drzi kako dolikuje jednom ministru
daje konstantno drcne izjave - sve to moze da se kaze i na mnogo kulturniji nacin,ako bas mora da se kaze.znaci diplomatske vestine katastrofalne.
i trece ima stav jedne angele merkel a ne vuka jeremica iz srbije-banana drzave.

i to sve jer ga drug tadic dobro partijski pogurao :)

aj sad ti.
sta to dobro radi vuk jeremic?
Izvini, ali ti ovde nisi dala nijedan pravi argument, tako da ja niti mogu niti hoću da ti odgovorim, dok ne postaviš zaista barem jedan pravi.
 
I treba da se tako postavlja,bas zato sto su od srbije napravili banana drzavu pa neka sada to ispravljaju,stavise svi treba da budu tako drcni.

Cuj drcan,ja da dodjem na vlast ili po meni neko normalan prvi dan vlasti bi napisao milion tuzbi protiv zapada,izmedju ostalog toliko tuzbi protiv CNN zbog svake njihove lazi,da bi morali da zatvaraju kucu zbog odstete :mrgreen:
Ovo je malo koliko je Vuk drcan,ali je dobro za promenu.

mozda je dobro sa povrijedeni ponos ( melem na ranu) i sujetu, ali za cilj koji Srbija zeli ostvariti mislim da nije ni malo, dapace, stetno je
 
Hm,ne vidim koje bi mesto mogla da zauzme Srbija u EU,osim da bude deponija smeća.Ako je to jedino izvesno mesto,vrlo je glupo boriti se da uđemo u EU.Imaju za tako nešto već Rumuniju i Bugarsku,a ako im nije dovoljno neka prime i Hrvatsku.:)
 
za pocetak ne zna da se ponasa i drzi kako dolikuje jednom ministru
daje konstantno drcne izjave - sve to moze da se kaze i na mnogo kulturniji nacin,ako bas mora da se kaze.znaci diplomatske vestine katastrofalne.
i trece ima stav jedne angele merkel a ne vuka jeremica iz srbije-banana drzave.

i to sve jer ga drug tadic dobro partijski pogurao :)

aj sad ti.
sta to dobro radi vuk jeremic?

je l onako kulturnije ko Mesic il Sanader?
 
za pocetak ne zna da se ponasa i drzi kako dolikuje jednom ministru
daje konstantno drcne izjave - sve to moze da se kaze i na mnogo kulturniji nacin,ako bas mora da se kaze.znaci diplomatske vestine katastrofalne.
i trece ima stav jedne angele merkel a ne vuka jeremica iz srbije-banana drzave.
i to sve jer ga drug tadic dobro partijski pogurao :)
aj sad ti.
sta to dobro radi vuk jeremic?
Ja baš mislim da se drži kako dolikuje jednom ministru i da iako su mu izjave možda malo oštrije nije nekulturan.I kako to treba da se ponaša ministar iz Srbije ( koja je za tebe banana država , ali za mene nije)?
 
Tacno Laci,a ovo je svojevrsni odgovor na Solanin indirektno iskazan stav da ce Srbija morati priznati Kosovo,ako zeli u EU.

Ma, kakvi ,,ako zeli u EU" :lol: Ako hoce status kandidata! :dash:

Da je samo to u igri, nego tek treba da krenu pritisci za ponistenje Dejtonskog sporazuma, za ukidanje Republike Srpske, dok nas ne zakrve sa Srbima iz Republike Srpske.

Jos cemo stosta mi da pretrpimo da bismo stali ispred vrata kroz koja mozda nikad i ne prodjemo. U svakom slucaju dok dodje red na nas, krenuce otcepljenja od EU.
 
Izvini, ali ti ovde nisi dala nijedan pravi argument, tako da ja niti mogu niti hoću da ti odgovorim, dok ne postaviš zaista barem jedan pravi.
sto ce reci milunka,svaki put kad te neko ovo pita nemas odgovor nego do besvesti verglas kako je vuk jeremic super.
pazi kad nisam ni sumnjala da ces dati drugaciji odgovor.
ako vec moj odgovor nije konkretan kako ti tvdis,to nije razlog da tvoj ne bude,mislim posto ga tako strastveno branis...mene to navodi na zakljucak da u stvari i nemas sta da kazes :neutral: ko sto nista i nisi govorila na dosadasnjim temama o njemu...
je l onako kulturnije ko Mesic il Sanader?
rumenko opet sanjao hrvate :rumenko:
 
Pa naravno Kosovo je adut za prodavanje magle, i to bas sada kad je na pomolu izvestaj Bramerca pred UN...

"Glavni tužilac Haškog tribunala Serž Bramerc će izvestiti Savet bezbednosti UN. Jasno je da ima napretka u saradnji, ali, prema našem mišljenju, nema pune saradnje", istakao je Ferhagen.

"U ovom trenutku nema pune saradnje, a za Holandiju je puna saradnja Srbije ključna za dalje korake u evropskim integracijama", rekao je holandski šef diplomatije.

Za Holandiju puna saradnja znači mogućnost pristupa dokumentima i zaštitu svedoka, ali je "najbolji dokaz hapšenje Ratka Mladića, čoveka koji je odgovoran za jedan od najvećih masakara u Evropi od Drugog svetskog rata", istakao je Ferhagen.
 
za pocetak ne zna da se ponasa i drzi kako dolikuje jednom ministru
daje konstantno drcne izjave - sve to moze da se kaze i na mnogo kulturniji nacin,ako bas mora da se kaze.znaci diplomatske vestine katastrofalne.
i trece ima stav jedne angele merkel a ne vuka jeremica iz srbije-banana drzave.

i to sve jer ga drug tadic dobro partijski pogurao :)

aj sad ti.
sta to dobro radi vuk jeremic?
Pa ako su Nemci ponosni na svoju Merkelovu,sto jesu,onda je logicno da i mi budemo ponosni na Jeremijno istupanje.Sta je to pa Nemacka bolja od Srbije,zato sto su veci i ekonomski jaci,ne daje im za pravo da nas svrstavaju u narod drugog reda,i manje inteligentne i nacionalno svesne:rtfm:
 
Pa ako su Nemci ponosni na svoju Merkelovu,sto jesu,onda je logicno da i mi budemo ponosni na Jeremijno istupanje.Sta je to pa Nemacka bolja od Srbije,zato sto su veci i ekonomski jaci,ne daje im za pravo da nas svrstavaju u narod drugog reda,i manje inteligentne i nacionalno svesne:rtfm:

Sto bi nas oni svrstavali kad imamo domace da nas svrstaju medju "banana drzave" :D :hahaha:
 
Pa ako su Nemci ponosni na svoju Merkelovu,sto jesu,onda je logicno da i mi budemo ponosni na Jeremijno istupanje.Sta je to pa Nemacka bolja od Srbije,zato sto su veci i ekonomski jaci,ne daje im za pravo da nas svrstavaju u narod drugog reda,i manje inteligentne i nacionalno svesne:rtfm:
da nije bolja ti bi danas bila u Srbiji ,a ne na Bahnhofstoiletten u Minkenu :roll:
 

Back
Top