Jeremija pali topa!!!

Lupetaš, po običaju. Jeremija radi kako treba, od početka, kao i i Tadić, uostalom, samo je tvoj problem što do sada to nisi video, ili, tačnije, nisi hteo da vidiš, u svojoj fascinaciji radikalno-koštunjavim nadripatriotama. :mrgreen:

:eek: Katarza na delu,a tetka?:lol::lol::lol: ili egoizam,pitanje je sad?
A kad je tako nesto rekao Kostunije onda nije valjalo....e nadrimilunka ko te ne zna... :rotf:

Neka to Bole,to boli,pokusaj malo diskretnije:mrgreen::whistling::whistling:
 
Jerемија јуришник шамара мајмуне

не могу да одолим на свакој теми о њему да не постујем ову слику

jeremic2lq5.jpg
 
Ja mislim da Jeremija iskreno radi ovaj posao ali ... ima falinku ... Prosto, ako se logično pogleda
na šta sve treba da pristanemo onda su šanse 0.

Priznati Kosovo i ući u NATO ... nema teorije.

Zato mislim da em laže sebe em laže nas ...
 
A šta ne radi, u datoj situaciji? Hajde, vi, kritizeri s druge strane, najzad recite, šta mislite šta bi trebalo da radi u ovim prilikama. :think:

npr. da se , kao prvo, ponasa diplomatski
nadalje, da pokusava zadobiti simpatije onih koji odlucuju sada, a i u buducnosti...
da prestane citati "lekcije" iskusnijim, pametnijim i mocnijim od sebe..
da predstavi svijetu jednu drugu , "bolju" Srbiju u smislu da se svijet netreba brinuti i bojati da ce, ako Kosovo ostane u okvirima Srbije, ponovo proraditi srpska cizma i EU dobiti stotine tisuca novih srpsko-albanskih izbjeglica
da ne laze i obmanjuje i ne ucjenjuje..
itd.
p.s. sorry, ti znas sto mislim o njemu, a to isto misli i dobar dio politicara koji odlucuju..
i to nema veze sa RH, ja sam ubjedena da on donosi samo stetu Srbiji, sto se tice EU integracija....a mozda je i moguce, da ova vlada uopce vise ni nezeli EU integracije, nego Ruse...a Tadic na pogrebu ruskog patrijarha mi je takoder sumnjivo...
 
Jeremić: Srbija bi prekinula put u EU ako bude uslovljavana
Autor: Tanjug | 11.12.2008. - 12:33

Ministar spoljnih poslova Vuk Jeremić izjavio je danas da bi Srbija prekinula dalje evropske integracije ako bi pred nju bio postavljen uslov da prizna nezavisnost Kosova i Metohije, ali i istakao da ne veruje da će Evropska unija postaviti takav uslov.

U obraćanju Odboru za inostrane poslove Skupštine Srbije, Jeremić je istakao da ne veruje da će EU uslovljavati Srbiju jer pet država članica Unije neće promeniti odluku kojom ne priznaju jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova i Metohije, a samo konsenzusom može da se dođe do novih uslova.
"Ako dođe do uslovljavanja, Srbija neće imati drugu mogućnosti sem da kaže "ne" daljim evropskim integracijama", rekao je Jeremić.
Šef srpske diplomatije je rekao da je zadatak države da štiti svoj teritorijalni integritet i suverenitet.

http://www.blic.rs/politika.php?id=69551



Koštunica kaže kako je Kosovo važnije od članstva u EU

Srbija neće prihvatiti nezavisnost kao rešenje za pitanje statusa Kosova, čak i ako to naškodi nastojanjima zemlje za članstvo u EU

Prema Koštunicinim rečima, neki u međunarodnoj zajednici predložili su da se Srbija odrekne Kosova zarad članstva u EU.
http://www.setimes.com/cocoon/setimes/xhtml/sr_Latn/features/setimes/features/2006/08/01/feature-01





:super::super::super::super::super:
 
Posle rasprave i izjašnjavanja, suočen sa rešenošću većine ministara da ne traže nove garancije od Ruske Federacije, Dinkić je podneo ostavku na mesto šefa Radne grupe, a iz nje su izašli i ostali predstavnici Ministarstva ekonomije.
Kako “Novosti” saznaju, tokom žustre rasprave, njegove predloge su verbalno podržali vicepremijer Božidar Đelić (koji je i na glasanju bio uzdržan), pa i ministar odbrane Dragan Šutanovac.
U odbrani energetskog sporazuma sa Rusijom i ugovora o prodaji NIS prednjačio je, prema našim saznanjima, ministar inostranih poslova Vuk Jeremić. On je ukazivao na opasnost da bi novim uslovljavanjima mogli da se naruše spoljnopolitički odnosi sa Rusijom, pošto je energetski sporazum potpisan na međudržavnom nivou.
Svi ministri iz SPS, koji su uzeli učešće u raspravi izneli su stav da je u interesu Srbije da se započne realizacija energetskog sporazuma zaključivanjem ugovora o prodaji NIS.
Ministri iz G17 plus su više puta tokom sednice ukazivali na nedostatak kvoruuma za odlučivanje jer su mnogi članovi Vlade izlazili sa sednice i vraćali se ponovo u salu.
Na zasedanju je Dinkić predao ministrima i izveštaj o dosadašnjem toku pregovora sa Ruskom Federacijom.

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=5&status=jedna&vest=133765&datum=2008-12-12
 
интересантно веле и радикали...

MINISTRE, IZ KOJE STE STRANKE?
POSLANIKE SRS zanimalo je šta Vlada može da uradi da bi se vraćanje oduzete imovine Srbima pomerilo sa mrtve tačke.
- Od tog posla ne odustajemo! Rekao sam da ambasade, koje su posle raspada SFRJ pripale Hrvatskoj, nećemo predati sve dok se ne reši pitanje imovine građana. Do tada će ih koristiti Srbija - oštar je bio Jeremić, što je navelo radikale da ga upitaju:
- A, iz koje ste vi stranke?

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=133720&datum=2008-12-12
 

Back
Top