Kako je Topalko postao neprijatelj države

Nisam u sistemu druze i politika me ne interesuje.
Ja sve ovo ovako usput......
Добро, али да знаш само коју страну честити комунисти подржавају.

IMG_20240310_040228.jpg


;) :)
 
Добро, али да знаш само коју страну честити комунисти подржавају.
Druze, rekao sam ti da nisam u sistemu i ne razumem se u politiku.
A i ne interesuje me, pricamo o Topalku tj o incidentu sa Vucicem koji ga je prekinuo.
Ne intesesuje me ni Vucic ali da nije u redu - nije
 
srpska struja komunizma koje je Srbiju isekla na komade... dobro.
Није. Крцун није ништа мање био националиста од Драже. Чак шта више. Он је једном Титу рекао ,,Ја сам узо пушку да се борим за Србију а не за чупсвог Маркса"!

Комунисти су обновили Србију која у Монархији није ни постојала. Зато, кажемо,,Слободне, наше росно цвеће, Србија те заборавит неће"!

Али, нажалост, српски комунисти су изгубили битку, убиство Друга Пенезића и уклањање Леке су довеле до дезинтеграције и распарчавања државе.
 
Није. Крцун није ништа мање био националиста од Драже. Чак шта више. Он је једном Титу рекао ,,Ја сам узо пушку да се борим за Србију а не за чупсвог Маркса"!
I onda se uselio u stan i zaboravio na Srbiju
Комунисти су обновили Србију која у Монархији није ни постојала.
Na papiru. Komunisti su od Srbije pretvorili "SR Srbiju, SAP Kosovo i SAP Vojvodinu"
Зато, кажемо,,Слободне, наше росно цвеће, Србија те заборавит неће"!
To ne kaže niko ispod 85.
Али, нажалост, српски комунисти су изгубили битку, убиство Друга Пенезића и уклањање Леке су довеле до дезинтеграције и распарчавања државе.
Ne može se oprati nacionalboljševik nikako.
 
I onda se uselio u stan i zaboravio na Srbiju
Никада није он заборавио Србију, због ње је и страдао. Убила га антисрпска струја у партији.

Na papiru. Komunisti su od Srbije pretvorili "SR Srbiju, SAP Kosovo i SAP Vojvodinu"
У вољеној монархији није постојала ни на папиру, али зато јесте Бановина Хрватска која је имала све атрибуте државности.

Елем, Србија је под чврстом управом српских комуниста била унитарна. Управо су те покрајине биле само на папиру.
Зато су уклоњени српски комунисти, Крцун и Лека, и онда донет Устав из 1974 који цепа Србију.
To ne kaže niko ispod 85.
Немаш појма колико има социјалистичке омладине у Србији.
Ne može se oprati nacionalboljševik nikako.
Може. Па и Дража је био близак томе, само монархисти и грађански политичари га одведоше у пропаст. Ставили су своје класне интересе изнад националних.
 

Back
Top