Ја без тебе не могу да живим...

bernardo

Veoma poznat
Poruka
12.871
Ја без тебе не могу да живим...

Осећај везе, тојест везаности између две особе се данас много брзо губи. То је онај осећај који развијамо према друговима и особама које знамо дуго и волимо их. То је онај осећај који развијамо и према члановима сопствене породице. Нажалост, из неког ралога он се данас јако ретко развије између партнера.

Чим избледе страсти, нема шта да остане да партнере одржи, и тако нажалост пуцају везе и бракови.
 
Površno povezivanje, manjak želje da se veza održi. Iz ličnog primera govorim. Nađem devojku, sve super, ali kako vreme odmiče, sve se manje trudim kao da je zacementiramo naše zabavljanje, dok u realnosti se ona ohladila mojim ne trudom. E sada, taj trud ne sme biti veštački jer onda to gubi svaki smisao, mora biti prirodan, iz ljubavi.
 
Površno povezivanje, manjak želje da se veza održi. Iz ličnog primera govorim. Nađem devojku, sve super, ali kako vreme odmiče, sve se manje trudim kao da je zacementiramo naše zabavljanje, dok u realnosti se ona ohladila mojim ne trudom. E sada, taj trud ne sme biti veštački jer onda to gubi svaki smisao, mora biti prirodan, iz ljubavi.
Баш тако, него, јеси ли приметио баш из тога што си написао... Како нема онога "што је више познајеш, то је више и волиш и вежеш се за њу"?
 
Баш тако, него, јеси ли приметио баш из тога што си написао... Како нема онога "што је више познајеш, то је више и волиш и вежеш се за њу"?
Ima, zasigurno. Da nema, ne bi smo imali opsesivne ljude, ali to je već preterivanje. No, ima tu i balansa.
 
Ima, zasigurno. Da nema, ne bi smo imali opsesivne ljude, ali to je već preterivanje. No, ima tu i balansa.
Ти опсесивни су више везани за свој повређени его....него уистину за другу особу. Мада има и тога, ал то је крајност. Ја мислим на оно здраво везивање.
 
Pa ne znam za tu romanticnu stranu ali ja zasigurno ne mogu da zivim bez svoje najbolje drugarice a i ona bez mene. Kao sestre smo, bukvalno smo jedna drugoj anti-stres i poznajemo se mnogo mnogo godina, prosto smo kliknule od kad smo bile deca.
Ја сматрам да би и романтичне везе требале на томе да се темеље... Нажалост, људи то прескачу па везе пуцају :( све је пријатељство и везаност
 
Ја без тебе не могу да живим...

Осећај везе, тојест везаности између две особе се данас много брзо губи. То је онај осећај који развијамо према друговима и особама које знамо дуго и волимо их. То је онај осећај који развијамо и према члановима сопствене породице. Нажалост, из неког ралога он се данас јако ретко развије између партнера.

Чим избледе страсти, нема шта да остане да партнере одржи, и тако нажалост пуцају везе и бракови.
Kada neko kaže"ja bez tebe ne mogu da živim" je alarm koji upozorava na oprez.
Sama rečenica mi zvuči jezivo.

Tema:Ako se veza bazira na strasti , nije čudno da propadne. Normalna veza (brak)je mnogo više od toga.
 
Kada neko kaže"ja bez tebe ne mogu da živim" je alarm koji upozorava na oprez.
Sama rečenica mi zvuči jezivo.

Tema:Ako se veza bazira na strasti , nije čudno da propadne. Normalna veza (brak)je mnogo više od toga.
Скроз се слажем са другим делом поруке.

Само, је л нужно то мора да буде знак за опрез?
 
Ја без тебе не могу да живим...

Осећај везе, тојест везаности између две особе се данас много брзо губи. То је онај осећај који развијамо према друговима и особама које знамо дуго и волимо их. То је онај осећај који развијамо и према члановима сопствене породице. Нажалост, из неког ралога он се данас јако ретко развије између партнера.

Чим избледе страсти, нема шта да остане да партнере одржи, и тако нажалост пуцају везе и бракови.
To je zato sto si vezao samo strast za vezu. Nije ti strast jedino sto veže ... Postoje milion drugih stvari koje održavaju vezu. Fali ti program odrzavanja u šta spadaju romantika, afekcija, originalni izlasci, kreativnost, nedostupnost, ... i još mnogo mnogo ... Polako, tek si na početku. Uči
 
To je zato sto si vezao samo strast za vezu. Nije ti strast jedino sto veže ... Postoje milion drugih stvari koje održavaju vezu. Fali ti program odrzavanja u šta spadaju romantika, afekcija, originalni izlasci, kreativnost, nedostupnost, ... i još mnogo mnogo ... Polako, tek si na početku. Uči
Није мени страст = веза. За остали си донекле у праву
 
Није мени страст = веза. За остали си донекле у праву
Kao što kaže Čola u pesmi ... " S tobom je nešto drugo, ti si za mene par, s tobom to traje dugo, ja sam prošao svet, ja sam prošao svud, s tobom je prava stvar"
Iz te pesme da se zakljuciti da ces proći brdo devojaka ali nisu za tebe , ali kad dodje prava zapanjices se koliko to moze da traje i kako super ide veza... doziveo brate pa znam... jednostavno ljudi se medjusobno toliko razlikuju...1000 ljudi 1000 ćudi. Samo nadji onu koja tebi odgovara.
 
Ја без тебе не могу да живим...
Осећај везе, тојест везаности између две особе се данас много брзо губи. То је онај осећај који развијамо према друговима и особама које знамо дуго и волимо их. То је онај осећај који развијамо и према члановима сопствене породице. Нажалост, из неког ралога он се данас јако ретко развије између партнера.

Чим избледе страсти, нема шта да остане да партнере одржи, и тако нажалост пуцају везе и бракови.

A pitanje je?
 
Ја без тебе не могу да живим...

Осећај везе, тојест везаности између две особе се данас много брзо губи. То је онај осећај који развијамо према друговима и особама које знамо дуго и волимо их. То је онај осећај који развијамо и према члановима сопствене породице. Нажалост, из неког ралога он се данас јако ретко развије између партнера.

Чим избледе страсти, нема шта да остане да партнере одржи, и тако нажалост пуцају везе и бракови.
To je protivno ljudskoj prirodi, da si vezan za drugo biće do mere da ne možeš živeti bez nje. Voleti je jedno, ali je samoljubav urođena u čoveku kao vid samoočuvanja. Jedina ljubav koja je nesebična je prema detetu i za dete bi svaki pravi otac i majka dali život. To je jedini oblik čiste ljubavi.
 
Ја сматрам да би и романтичне везе требале на томе да се темеље... Нажалост, људи то прескачу па везе пуцају :( све је пријатељство и везаност
Ispadne da je veza zbog materijalnog opravdana. Ako devojka zavisi od novca svog muškarca to će da ih spaja.
 

Back
Top