Избори у Ковину

Ма ја мислим да сам им задао тешко питање. Зато сада скрећу с теме :)
Морају да се консултују!:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:

file.php

Окупио их "правник и ПОСТДИПЛОМАЦ"!:hahaha::rotf::hahaha:

П.С.
Ваљда није ГЕЈ па да ме тужи због слике?:think::think::think::sad2::sad2::sad2:
А хоће он,хоће!:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:
 
Poslednja izmena od moderatora:
А је л' тада беше онај злогласни Закон о информисању?:think::think::think:

Е баш тако ... Па онда је ту било свега, ако се сећаш. Не само злогласног закона, него је ту било колико се сећам и разних испада Александра Вучића и Томислава Николића (пљување, шмирглање, шамарање, песничење, поливање водом..)
 
Видим ја да она неђе да послуша твој савет од данас. Него, хајде овако. На пример, Св. Тома Тројеручица изађе на изборе (парламентарне, кад год да буду) и освоји рецимо довољно гласова да без њега не може да се направи Влада. Занима ме следеће: да ли ћете ви правници и постдипломци пљувати по Томи ако направи коалицију са ДС?
Ko kaze da necu?!
Otisao na ignore:lol:


Poor ittle hampster(s):bye::bye::bye:
 
Ko kaze da necu?!
Otisao na ignore:lol:


Poor ittle hampster(s):bye::bye::bye:

Извини, шта ће ти ово П? Сироти мали хрчци (неко би рекао и хрчки :mrgreen:) = poor little hamsters. Реч хрчак на енглеском се учи негде у петом разреду основне школе и отприлике свако иоле просечно дете зна да се каже hamster а не hampster. Тебе као да је дипл. правник Николић учио енглески :hahaha:

img_12940_100x100_1.jpg


DRAGAN NINA:
Jos samo jednu prostu jednacinu bez nepoznatih,pre spavanja.(Mi napadmo zute)+(srs napada nas)=srs brani zute

Једначина без непознатих не постоји ;) То што си ти горе написао се зове силогизам (логика, трећи разред гимназије) али имаш грешку у закључивању, обнови градиво :D
 
Не знам за такав податак, али сигурно знам за договор Томислава Николића и Бориса Тадића. Легле паре на рачун све?


Мораћемо да консултујемо неке холандске банке по том питању -

http://www.vesti.rs/exit/SESELJ-MI-NIJE-REKAO-S-KIM-JE-PREGOVARAO.html

Е, да. Можеш ли мало да поткрепиш те "сигурне" Тадић - Николић договоре?

П.С.
Текстови из ВС се не рачунају. :)
 
Једначина без непознатих не постоји ;) То што си ти горе написао се зове силогизам (логика, трећи разред гимназије) али имаш грешку у закључивању, обнови градиво :D[/QUOTE]

Nemoj ti da me ucis kako se to zove,samo nisi skontala da su tu dve nepoznate,mozda sam zaboravio da stavim znak pitanja.1.zasto radikali napadaju nas;2.zasto radikali brane zute;.
 
Nemoj ti da me ucis kako se to zove,samo nisi skontala da su tu dve nepoznate,mozda sam zaboravio da stavim znak pitanja.1.zasto radikali napadaju nas;2.zasto radikali brane zute;.
Па нису људи Баба Ванге да погађају шта си ти мислио и хтео да кажеш!?
Ви под број 1. примењујете неку нову, чудну, тзв. СУРТОВУ математику, а под бр.2 не знате ни да пренесете на папир то што хоћете!
Можда мислите да смо сви ми онај ваш видовити Клеопатра!


Original postavio DRAGAN NINA
Jos samo jednu 1prostu jednacinu bez nepoznatih,pre spavanja.(2.Mi napadmo zute)+(3.srs napada nas)=4.srs brani zute
1. Једначина без непознатих је РЕШЕНА једначина! Ова твоја, није решена јер :

2. Само вама заблуделим, поводљивим и слепим код очију појединцима, је непознато да ви сарађујете са жутима - тј. да сте њихова филијала!

3. СРС ,колико ја видим, не напада вас, већ напада издајнике! И то не зато што сте издали једну идеологију или политичку опцију, већ зато што сте издали српске националне интересе! Знам ја да је то сада вама немогуће објаснити, јер ви једноставно то нећете или не можете да схватите, али живи били па видели, дочекаће вас онај хладан туш кога помиње Нојкић у пар претходних постова!
4. Једино што је овде, у твојој једначини, непознато, је предзнак крајњег резултата, тј. да ли ће ваш минус надјачати плус СРС-а!?

У том смислу, дај Боже да они , а и ја, грешимо у процени вашег политичког правца, тј. да одете на ону страну за коју се декларишете, па да коначно решење буде позитивно, али се бојим ( из свега виђеног, учињеног и реченог до сада ) да то неће бити тако!

ЖИВИ БИЛИ ПА ВИДЕЛИ!
 

Back
Top