Избори у априлу?

Poruka
47.060
Ништа се не разумем, али ме занима из сасвим личних и себичних разлога.
Шта мислите да ли ће бити нови избори за Београд?

Тома Фила има неки сценарио а и Брнабић стидљиво набацује...

https://nova.rs/vesti/politika/novi-izbori-u-beogradu-2024/
 
У априлу локални београдски избори, а јуна локални општински избори (у том истом Београду).

*******и ће морати да попусти и распише изборе у Београду, мада је већину обезбедио преко листе Ми глас из народа, али због критика из ЕУ је решио да иде на нови круг избора, овај пут ће пажљивије да краде, да му се не десе они силни инциденти (кол центар и нуђење пара за глас, пунктови у Арени и сл.).

Нормално би било, да ако се одржавају локални избори у Београду, да буду у истом термину као и локални избори у осталим градовима и општинама, тј. локални избори за београдске општине. Међутим, код манипулатора то не може да се деси. Представиће као да су избори хитна ствар, још ће и максимално да скрати време за кампању под изговором "била је кампања, хитно је" и сл.

Манипулисаће свиме чиме може да се манипулише. Јер је сваки манипулисани глас битан. Расписаће их вероватно за 28.април, кад крећу празници. Његови ће добити инстуркцију да не мрдају нигде из Београда, а остали ће са спајањем да отпутују, а онда ће на тњитеру свако ко помене ову могућност да буде исмеван од стране ботова (попут Кежуал обзервера или Маркса од црног лука). Међутим, кад знамо да користи сваку могућу ситуацију да обезбеди сваки могући глас, манипулација датумом није ништа необично. Он своје може да мобилише, остали не могу своје д амобилишу. Овај пут неће да пријављује непостојеће бираче из Федерације БиХ и осталих места на трафо станицама и у кућама својих функционера, већ праве списак свих напредњака који имају некретнине у Београду, па ће сви они из осталих градова и општина бити пријављивани на своје некретнине, а ту већ не може да се формално каже да су то фантомски бирачи, јер су пријављени на своје некретнине.

Несторовић и његова издајничка екипа су му ту добро прискочили, да релаксира ситуацију и да испадне да због недостатка већине се рапсисују нови избори, а тиме се ослобађа притиска из Европске комисије и Еврпоског парламента. Радиће се исто што и прошли пут, само што ће овај пут далеко боље да скрива трагове.
 
Ништа се не разумем, али ме занима из сасвим личних и себичних разлога.
Шта мислите да ли ће бити нови избори за Београд?

Тома Фила има неки сценарио а и Брнабић стидљиво набацује...

https://nova.rs/vesti/politika/novi-izbori-u-beogradu-2024/
Тома Фила је као мали крао кликере другој деци. Отац му је стално опаљивао ћушке због тога, али је он после њих зинат крао још више.

Клептоманска екипа с конца и конопца и даље јаше, још више и још отвореније.
 
JA SAM ZA FORMIRANJE VEĆINE, ALI MORAMO DA SE KONSULTUJEMO SA VUČIĆEM Premijerka Ana Brnabić o novim beogradskim izborima

"JA SAM ZA FORMIRANJE VEĆINE, ALI MORAMO DA SE KONSULTUJEMO SA VUČIĆEM" Premijerka Ana Brnabić o novim beogradskim izborima​


Premijerka Srbije Ana Brnabić poručila je da se zalaže za formiranje vlasti u Beogradu a ne za nove izbore u prestonici.
Premijerka Srbije rekla je za Informer da smatra da SNS treba da formira vlast u Beogradu i da ne treba da se ide na nove izbore u prestonici.

- Ja sam za formiranje većine, jer postoji legitimitet. Ljudi su umorni od izbora. Prilično sam sigurna da bismo imali još više glasova, i nakon tih novih izbora bismo mi formirali većinu, a izgubili bismo vreme. Ima mnogo stvari koje u Beogradu treba da se urade. Izbori su iza nas, ono što je ispred nas je brzo formiranje insitucija i da nastavimo da radimo - rekla je Brnabić.
Ona međutim ističe da nije sigurna da će takvu odluku doneti predsednik Srbije Aleksandar Vučić i lider SNS Miloš Vučević.

- Ozbiljni su pritisci na Vučevića i Vučića da se formira vlast u Beogradu jer imamo većinu. Vučić je nama zamerio - da li imamo legitimitet. Mnogi kažu da je legitimitet nesporan jer je nosilac liste za Grad Beograd bio Aleksandar Jerković. Ali nisam sigurna da smo ubedili ni Vučića ni Vučevića. Nama Vučićev savet mnogo znači. Moramo sa njim da se konsultujemo, lista na izborima je nosila njegovo ime - istakla je premijerka Srbije.
 
Пре неки дан, могу да кажем на којој општини је Шапић у једном таквом хотелу-ресторану ручао са стотинак напредних безвезњака који су трпали храну у уста као да је Ди Деј.
 
Ништа се не разумем, али ме занима из сасвим личних и себичних разлога.
Шта мислите да ли ће бити нови избори за Београд?

Тома Фила има неки сценарио а и Брнабић стидљиво набацује...

https://nova.rs/vesti/politika/novi-izbori-u-beogradu-2024/
шта те тишти ?

битни избори у бг за неки лични интерес који ти тренутно лопови на власти ускраћују или не можеш да оствариш ?

или пак се плашиши пада власти и губитка посла ?

дај неку причицу ...
 
Ништа се не разумем, али ме занима из сасвим личних и себичних разлога.
Шта мислите да ли ће бити нови избори за Београд?

Тома Фила има неки сценарио а и Брнабић стидљиво набацује...

https://nova.rs/vesti/politika/novi-izbori-u-beogradu-2024/
Ma daj, ne zajebavaj se, sestro. Čuj "Tomu Filu i Brnabić", ko ih jeb*. Ko god dođe, ista priča će biti. Ko god se namesti, isti drek će biti. Ko god da izabereš, samo ti prodaje maglu. Ajde, da se kladiš ko će pobijediti, ali znamo kako to ide. Ko god da dođe, isti ćemo drek gledati.
 
vec je dogovorno napravljen plan bezbolnog silaska sa vlasti vrha sns-a u saradnji sa zapadnom masinerijom koja ih je i na to mesto iunapredila... molimo boga da sve prodje mirno.

sns buranija oseca da se nesto desava i ponasaju se kao da sutra ne postoji..bicemo svedoci nevidjene otimacine od strane najnizeg staleza stranke..ali dobro i to ce proci.
 
Ma daj, ne zajebavaj se, sestro. Čuj "Tomu Filu i Brnabić", ko ih jeb*. Ko god dođe, ista priča će biti. Ko god se namesti, isti drek će biti. Ko god da izabereš, samo ti prodaje maglu. Ajde, da se kladiš ko će pobijediti, ali znamo kako to ide. Ko god da dođe, isti ćemo drek gledati.
Ti očigledno volis da te lazu u lice na nacionalnoj frekvenciji i da te prave majmunom svojim izjavama i objasnjenjima?
 
Ako se ne ujedine NADA, DJB, NS, Dveri gotovo je izvesno da SNS/SPS dolaze do 56 odbornika usled razjedinjenosti MGIN.

Iskreno se nadam da će se ujediniti. Mislim da je to jasno i koaliciji NADA a Dveri valjda čekaju da izaberu novog predsednika pa da potpišu koalicioni Sporazum sa NS i DJB.

Ovoga puta nema Stefana Stamenkovskog da u poslednji minut ruši koalicioni Sporazum.
 

Back
Top