Избори у Ковину

"Касао,застао, с душом се растао..."
file.php
 
Trenutni clanovi srs:1.iz inostranstva(jer nemaju ispravnu sliku iz Srbije,kao ni dr,Vojislav Seselj);2.ljudi zeljni funkcija(ima ih otprilike toliko da namire sva odbornicka mesta i stranacke funkcije);3.ostali(koji nemaju ni internet,ni telefo,ni tv i neznaju da Nikolic i Vucic imaju novu stranku).Sve zajedno mozda 5000.
 
Немогуће Нојкићу. Ми нисмо прогласили победу. Ово мора да је дефинитивно гласач СРС, јер од муке што није победио неважеће листиће напио се као чеп!
 
Боље и на кланицу него да буде као ти!
Само ће пре тога "вочић"
да ти смести "кочић"!:ok:

Видим ја да она неђе да послуша твој савет од данас. Него, хајде овако. На пример, Св. Тома Тројеручица изађе на изборе (парламентарне, кад год да буду) и освоји рецимо довољно гласова да без њега не може да се направи Влада. Занима ме следеће: да ли ћете ви правници и постдипломци пљувати по Томи ако направи коалицију са ДС?
 
Vi,koji ste protiv naprednjaka,a niste za Tadica.Uglavnom ,svi koji su protiv naprednjaka podrzavaju tadica:ceda,canak ,dinkic,batic,pastor,mesic,tihic,dodik.Samo vi ste protiv naprednjaka i jos niste za tadica?Ipak nisu dzabe data ona 2000000 miliona za budzet,treba nekako finansirati tu anti-protiv kampanju.
 
Видим ја да она неђе да послуша твој савет од данас. Него, хајде овако. На пример, Св. Тома Тројеручица изађе на изборе (парламентарне, кад год да буду) и освоји рецимо довољно гласова да без њега не може да се направи Влада. Занима ме следеће: да ли ћете ви правници и постдипломци пљувати по Томи ако направи коалицију са ДС?

Мислиш као оно 1997 када је Шешељ ушао у коалицију са "Црвеном вештицом са Дедиња"?
:hahaha:
 
Vi,koji ste protiv naprednjaka,a niste za Tadica.Uglavnom ,svi koji su protiv naprednjaka podrzavaju tadica:ceda,canak ,dinkic,batic,pastor,mesic,tihic,dodik.Samo vi ste protiv naprednjaka i jos niste za tadica?Ipak nisu dzabe data ona 2000000 miliona za budzet,treba nekako finansirati tu anti-protiv kampanju.

Шт ати је?
Па Шешељ је пактирао са ДС-ом годинама!
 

Back
Top