Избори у Ковину

file.php


Обично не коментаришем глупости,...али...

И баш си се ти нашао да нам причаш о моралу, сраму, стиду, образу и поштењу,
баш ти
ДЕКЛАРИСАНИ ЛИЦЕМЕРУ, "правниче и ПОСТДИПЛОМЦУ"!:dash::dash::dash::hahaha::rotf::hahaha:

file.php

Smirite ovog coveka:eek:
Ubi se od muke nama pred ocima:sad2:
Evo, posto si, vidim, bas uznemiren, i molis nas "naprdnjake" da malo usporimo, priznaj da si nazadnjak, i ja se smesta iskljucujem:lol:
 
Па знам ја да је вама сасвим свеједно. Ви би најрадије са ДС ушли у Владу и до краја уништили Србију.
Сигуран сам да, ови НАПРДЊАЦИ са форума, нису за то, и да они верују да се то неће догодити јер верују причама фекалног и пичкоустог, који су се од свега овога дебело окористили!

То је свима познато одавно. Међутим, мислим да се неће то десити. Следеће године следи једн хладан туш за СНС.
Њима , форумским НАПРДЊАЦИМА, то није нити познато, нити јасно!:dontunderstand:
Хладан туш уследиће управо за њих, али не и за руководство НАПРДЊАКА!:amen:
 
Smirite ovog coveka:eek:
Ubi se od muke nama pred ocima:sad2:
Evo, posto si, vidim, bas uznemiren, i molis nas "naprdnjake" da malo usporimo, priznaj da si nazadnjak, i ja se smesta iskljucujem:lol:
Задњи пут ти лепо кажем и молим
да се не чачкаш и да се не "играш" самном!


П.С.
" Не играј се с младићима, ...!":per:
 
Не за руководство. Ево рецимо ради сећања. Сећаш ли се када је Св. Тома Тројеручица био код БТ на разговору, тек пред сам распад СРС? Рецимо месец дана пред распад. Шта мислиш о чему су причали? Нису сигурно причали о поскупљењу купуса на пијаци.
 
Не за руководство. Ево рецимо ради сећања. Сећаш ли се када је Св. Тома Тројеручица био код БТ на разговору, тек пред сам распад СРС? Рецимо месец дана пред распад. Шта мислиш о чему су причали? Нису сигурно причали о поскупљењу купуса на пијаци.

Ja sam cula od Todorovica da je rekao da su "odlaskom Nikolica JACHI", sad ne znam kako se onda raspala SRS:confused:
Kako onda ispade da ste sad nejachi, a jeste, evidentno:think:
 
А је л' ово требао да буде неки фазон, а!?:dontunderstand:
"Је л' ово нека пошалица од ноћас?
Маца је ноћас била маштовита!?"
file.php

П.С.
Признајем на овако вешто заје6авање сам остао без текста!:hahaha::rotf::hahaha:

Sta sam ti rekla:lol::lol::lol:
Znaci, da me cuvas kao malo vode na dlanu, a ne da me teras da te oteram:P

Moram da se iskljucim :bye: ali, ne nadaj se, vraticu se ja;)
 
Opste je poznato da je Kovinska opstina uopste otisla do djavola ali zar bivsa vlast ovako nesto lepi po gradu pa to je katastrofa!!
Onaj automatski odstranjivac stresa je naknadno zalepljen na poster da bi se ublazila katastrofa!!

15qqkba.jpg


Ne mogu da verujem kako su samo mogli toliko lazi da napisu na jednom mestu!! To se kosi sa zdravim razumom!!!
"Zivot je harmonican i deca se smeju" :dash: Jooooooooooooooooooooooooooooooooj
 
Poslednja izmena:

Back
Top