Хрватски полицајци: Наређење с врха, српски министар не сме ући у Јасеновац

turizam ne zna za politiku, evro nema nacionalnost :mrgreen:

dođe 20tak Hrvata u noćni život u BG, ostave po 100 evra to je 2000 evra prelivanja iz Hrvatske u Srbiju.:ok:

Još ako im bude lepo dođu opet i ostave 200, milina
Da i jedan bude ubijen pred novu godinu i od toga naprave rijaliti.
 
Osipanje koje vuče glavni grad kad se preda kao u Turskoj. Vučić gleda i zapisuje. :per:
Jao, jezik pregrizao!

Još da SNS propadne, srce bi mi puklo.

😟

Nije stvarno isključeno da dolaze zadnja vremena, Sotona je prisutan u svim sferama društva, večeras stoluje, piruje, žari i pali u hrvatskom Glavnogradu, sutra možda već diljem svijeta.
 
Milanović im se dogodio.

Neka se spreme za Remetinec.
Ni ne sumnjam da si danas išla glasati, ali nije problem u tome što ideš, već što krivo glasaš.

😡

Što sada HDZ mora, kupiti žetončiće među DP -U-stašijom i Mostom koji je kategorički odbio mogućnost ikakve suradnje.
Nadam se da onaj žvalavi Grmoja sere.
Iako, najbitnije je potopiti DP.
 
Ni ne sumnjam da si danas išla glasati, ali nije problem u tome što ideš, već što krivo glasaš.

😡

Što sada HDZ mora, kupiti žetončiće među DP -U-stašijom i Mostom koji je kategorički odbio mogućnost ikakve suradnje.
Nadam se da onaj žvalavi Grmoja sere.
Iako, najbitnije je potopiti DP.
Naravno da jesam, i to nas 5 iz kuće. I svi protiv HDZ-a:)
 
Već vidim da će HDZ morati u koaliciju s DP hiper-U-stašama, što svakako nije dobro!!!

Agafija, vidiš li na što ti i tebi slični HDZ tjerate?!?!?!

😡 😡 😡

Sto puta sam ti rekao da ne pričaš gluposti i budalaštine. Ti si se našla pozvanom rešavati državne probleme!

:poludeo::poludeo::poludeo:

Iako, ne bi bilo loše pokupiti manjince i ove korumpirane kvaziljevičare tipa SNS, IDS i slične.
Još kada bi uspio pronaći par Most prebjega, bilo bi OK.

:namcor:
 
Poslednja izmena:
Već vidim da će HDZ morati u koaliciju s DP hiper-U-stašama, što svakako nije dobro!!!

Agafija, vidiš li na što ti i tebi slični HDZ tjerate?!?!?!

😡 😡 😡

Sto puta sam ti rekao da ne pričaš gluposti i budalaštine. Ti si se našla prozvanom rešavati državne probleme!

:poludeo::poludeo::poludeo:

Iako, ne bi bilo loše pokupiti manjince i ove korumpirane kvaziljevičare tipa SNS, IDS i slične.
Još kada bi uspio pronaći par Most prebjega, bilo bi OK.

:namcor:
HDZ neće koalirati ni sa kime, jer idu u opoziciju.
 
Ozbiljno sad, ali nekako mislim da će se ići na nove izbore.
Ili to, ili će HDZ morati s DP-om, zbog toga što magarad iz Mosta kategorički odbija ikakvu mogućnost koaliranja.
Vidjet ćemo još. Samo da HDZ skinemo s grbe i smjestimo ih u Remetinec.
 
Zakaj? Možda bude još jedan slobodan dan.

Always look on the bright side of life...
Hhhmmm... ali bolje bi bilo da je HDZ odmah pobijedio.
Ma je*bo ih Turudić, čak i meni se digla kosa na glavi kada sam čuo da bi taj gov*nar mogao biti glavni državni odvjetnik.
Nije mi jasno zašto nisu našli nekog manje eksponiranog od tog zgužvanog, -U-staškog vepra.
Koji pucanj u vlastitu nogu.
 
Ove izbore je u startu trebalo naštimati, jer eto kakvu salatu dobiješ kada ludim, balkanskim glavama daš pravo izbora. Zato u startu naštimati i mir je. Kao kod Tite. Prosto ko pasulj.

Dobro je rekao Bill dok je u kupleraju promatrao osobu tamnije boje kože kako pjeva i pleše irsku poskočicu:

"Look at that. What in Christ's name is that? Rhythms of the Dark Continent thrown into the kettle with an Irish shindig. Stir it around a few times, pull it out, it's a fine American mess. A jig doing a jig."

Tko će sada rješavati ovaj nastali nered i Rijeke kaosa u Hrvatskoj, bolje da je Godzilla došao, manje bi štete bilo.
 

Back
Top