HRISTOS SE RODI

Hristos se zaista rodi. I " svaki čovek,koji nas ponižava, koji nam škodi, kleveće nas i vređa nas na bilo koji način - jeste naš brat, koji je upao u ruke zločinca - đavola. Saosećajmo sa njim i ćutke sa toplinom molimo se za njega.
 
AntunTun:
ja nisam tolerantan...niti zhelim da poshtujem verska ubedjenja...naprotiv...ja jesam ateist recimo poput tebe...al ja sam malko extremniji...mozhda bi s tvojim starim imao slichne stavove...naravno da se netju manuti i utjutati...ti poshtujesh ja ne poshtujem...i kad sam pisao o gownima i postu bio si tu da mi kazhesh da je to loshe i sve...religija je nezamisliva glupost i postaje neprihvatljivo biti protiv iste...pa ja sam protiv...i naravno da imam moralne hrabrosti da kazhem ono shto mislim...to da li su zhelje iskrene to je disqtabilno...koliko su iskrene a koliko su deo ceremonije koja prati sva ta sranja u vezi praznika...ja u religiji vidim zlo...ne samo u ovoj hristovoj nego u bilo kojoj drugoj...ako se na teveu pojavi 200 popova koji po ceo dan pevaju onda je to ok...al ako se pojavi jedan chovek koji tje da kazhe da je religija tu da bi manipulisali narodom...taj nije tolerantan...ma da...a shto se varene ovchje glave tiche...ta shupljina od choveka svaki epitet koji dobije a koji ima neki negativni prizvuk je zasluzhen...ovo je preteshka tema a ja sam je vishe puta pisao...na kraju poshtuj i moja antireligijska ubedjenja ako tjemo tom nekom logikom...
I anti religija je vera u nesto" da to nesto ne postji" veruj u sta hoces ali se nemoj sprdati sa tudjim emocijama :evil: Niko te nije cackao da bi po necijoj veri pljuvao :x
Covek koji ne veruje je covek koji je spreman za najteze grehove{prevedi kako hoces].
Cestitke i zelje su upucene svim vernicima za Bozicne praznike ako se nisi nasao tu sto se trpas :mad: S kojim pravom ismejavas milione drugih koji vekovima postuju svoju veru.
Izvini ali je ovo bilo jace od mene.Obicno se ne mesam u tudja uverenja to je vasa stvar,ali ti si se umesao namerno u nasa.Drzi se svojoj neveri daleko ces stici :roll:
 
ne zhelim nija...pa mislim nisam ja nivo da pishem knjige...ja sam ipak ja...tako da ovo je ono shto ja mogu i zhelim...

hee koji sam zlikovac...spreman na pokolj (:

kazhe blazheni bili crvi jer oni tje naslediti telo nashe (: ...misim bog ima sina (:

e ajde netju jer je na porodici a ovde je inache fino i udobno...al kao da je negde drugde josh bi se tjerali...

vexilla regis preudent inferni (: lololus (:
 
Ako ti neko kaze "HRISTOS SE RODI" Ti mu odgovori "VAISTINU SE RODI" Ili mu ne reci nista.........Prodji ,.Ostavi ga u" njegovom neznanju"!!! Filozofija i Skorpioni zaista nemaju mesta ovde!!
 

Back
Top