Ma, samo rodi dete!

Neki su još iz srednje škole uspostavili porodice.
Neki su na taj izazov odgovorili tokom studija, neki po dobijanju diplome i posla.
Juče sam pričala sa školskom drugaricom, u busu, onako zvučno pred ostalim putnicima-kaže: "Nemoj više da gubiš vreme, rodi makar jedno dete samo za sebe."
Bili su đaci "ponavljaci", a bili smo i mi, bistri, nadareni i po svemu ispred.
Razgovor sa mojom školskom drugaricom nije više bio takmičarski, konačno smo ljudi koji se razumeju, razgovaraju.... delimo iskustva nesebično, nema više sprega ko je najpametniji, ko ima najbolje ocene.
Nema više podele ko je u čemu tj. u kom školskom predmetu bolji.
Život je ispostavio rezultate-loši đaci imaju tendenciju da dobrim đacima pre ili kasnije drže lekcije o običnom životu sa punim pravom.
WTF?
Što ti lepo da živiš? Bolje od nas? 😁
To je taj fazon,...turi se u red, pa taljigaj k'o i svi ostali.
Dok realno možeš i naći napr. nekog sredovečnog udovca sa dobrim primanjima i da sa njim proputuješ svet.
Deca nam i onako ne pripadaju. Kroz tebe samo dođu na ovaj svet i budu pod tvojim nadzorom neko vreme, dalje ih preuzima "svet". Hteli mi to ili ne.
To je jedina naša realnost.
Sve drugo ti je što bi narod rekao:" sviranje k..cu" (d' izvineš što sam prosta).
 
Poslednja izmena:
Kad se dobije dete onda se spusti na zemlju i sroza ego,svako pokaze kakav je covek kroz njega,kako i koliko mu se posveti,koliko mi se gade izgovori zasto ne deca,toliko i oni koji se hvale decom,slikaju kace po netu i prave od njih sampione
 
Lol

Ljudi koji misle da ceo život treba da žive na staru slavu uspeha u, pazi sad, školi

Uspeh u školi je samo početak života
Не мисле да треба да живе на стару славу успеха у школи, већ да треба да добију неки посао или да раде нешто у складу са својом спремом и образовањем, а не да продају на улици или да чекају на бироу.
 
znas mozda su oni tebe presisali preko mutni hstvari, tj korupcije, ili preko veze, imaju nekog i tako to... to je u srbiji na zalost realnost.

bitno je da ti znas kakvog si karaktera, od čega si i imas li obraza čista i jakoga...

ako su param presisali to ne znaci da su cestitoscu i karakterom.

nije sve u parama.

mozdao ni ne smeju kao ti da idu cestita uzdignuta obraza i da niko prst ne upre u tebe...
To i kazem da su neki rdjavi uspeli. Pitanje je koje ostao dobar od ranije, ko se kao covek pokvario. Sa mnogima nisam odavno bio u kontaktu, ali vidim po mrezama ili cujem od nekog.
 

Back
Top