Razvela se Dragana Mirković

Dopada mi se Dragana Mirković oduvek i naravno da mi je
žao ako prolazi kroz težak period života kao što je razvod.
Uvek sam je doživljavala kao boljeg i kvalitetnijeg čoveka, pa i umetnika, i od Cece, i od Brene-sa kojima je oduvek u toj nekoj konkurenciji.
Gagi je super razvodila se ili ne.
 
a šta , voliš Gagu? :D
ma ne volim to njištanje, još kad vidim šta klinci danas slušaju, spajaju geto muziku sa šatro staroizvornom, to je stomak da se prevrne koliki je to besmisao...
hordari pusti...i to sve jer se još od Gagule krenulo popreko, kroz šljivike i livade...a to što komšiji polomi šljivu, celogodišnji trud, to ništa... :cool:
premda, iz te perpektive, ono njeno "sve ću srećo učiniti", iako sentimentalno ko slomljena vaza po podu, deluje kao mocart... :P
 
ma ne volim to njištanje, još kad vidim šta klinci danas slušaju, spajaju geto muziku sa šatro staroizvornom, to je stomak da se prevrne koliki je to besmisao...
hordari pusti...i to sve jer se još od Gagule krenulo popreko, kroz šljivike i livade...a to što komšiji polomi šljivu, celogodišnji trud, to ništa... :cool:
premda, iz te perpektive, ono njeno "sve ću srećo učiniti", iako sentimentalno ko slomljena vaza po podu, deluje kao mocart... :P
Da, to mu dođe ko anegdota : Žalosno je što današnji klinci misle da je Mocart kladionica, a čovek izmislio Mocart kugle. :D
 
Sve pesme su joj bile dobre. Subijektivna sam, ali mislim da je izuzetna pevačica i ne postoji razlog da je u svojoj konkurenciji išta lošija. Meni je uvek bila najbolja.
ma ofra haza iz srbije, nema sumnje... :cool: vidiš, kako je nekad bila kvalitetnija muzika, pa su i narodni pevači mogli nešto dobro da nauče.
danas bi hteli, kažem, mocartu da menjaju note, po njihovom skromnom mišljenju i producenta Žakule iz Dobrinovaca.....:confused:
 
No Way Cat GIF
 
Poslednja izmena:
Svaka zena gleda prvo sigurnost da se posloze sve kockice oko sigurnosti pa tek onda jubav sto bi otpevao pokojni Oliver Dragojevic ...Jube moja....I ako ne udjes u vezu cista srca uglavnom posle bude joj mene sta mi bi...Imam drugarica i nijedna nece da ulazi u vezu sa nekim ko nema kucu,dobar auto,siguran posao...i onda se svi cude sto se razvode ili sami budu.
Ona je dobra u Zikinoj dinastiji "ko cvika moze da se slika"...bez rizika nema ni srece .Jbg.
 

Back
Top