Hajde sada neka muskarci pitaju a zene odgovaraju III

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zasto vi zene stalno idete u wc sa tasnicom? sta ce vam koj moj tasnica tamo? sto ne stavite tampon u dzep nego nosite celu ratnu opremu pravo u klozet?
jel pudrujete nos ono a?

A šta ako nestane papir....
Pa tu su vlažene maramice
Pa šta ako primetim da mi se šminka .... razmazala, morala bih ponovo da šetam do tašnice.
Taman posla da neko pomisli da šetam ko manekenka i privlačim pažnju
Ovako , kao sa vojnom opremom/spremom ... ne znaš šta te čeka tamo

- - - - - - - - - -

Da li vaši partneri peru sudove? :lol:

Sve može ali to nikako ...
Posvađan je sa masnim sudovima i veš mašinom
 
zasto vi zene stalno idete u wc sa tasnicom? sta ce vam koj moj tasnica tamo? sto ne stavite tampon u dzep nego nosite celu ratnu opremu pravo u klozet?
jel pudrujete nos ono a?

Oniiiiih dana je neophodna...ovako ne ali mi je bezveze da ostavim novcanik i telefon na izvol'te, uredno obesene o naslon stolice u punom kaficu...nelogodno mi to dodje...

Koliko vremena možete provesti bez ikakvog kontakta sa vašim partnerom, a da ne posumnjate u njega i da ste potpuno mirne?

Ne bih posumnjala da me vara vec da nesto tu ne stima cim nema potrebu da me pozove...recimo dan...mada mi je i to mnogo, obavezno bih se u toku dana javila i zabrinula bih se da u vremenu bez goluba pismonose, sa mobilnim telefonom nema potrebu da otkuca brzinski sms

Da li vaši partneri peru sudove? :lol:

Ne volim da perem sudove, razvasarim kuhinju a onda kukam kako me mrziiiiiiiiiii...masina za pranje je ljubavnik bez premca:heart:

Šta mislite, koji posao je najbolji na svetu?

Onaj koji ne pravi stres i zbog koga ti ujutru nije mrsko da ustanes iz kreveta...u mom slucaju mnogi su takvi, da ne nabrajam...


Da mi ne treba, verovatno...ne znam kome je dao, znam kome bih ja dala...

Kakve promene u Srbiji i svetu predviđate u narednih 10 godina?

Nikakve...Srbija zivotari, svet zivi, muslimani se tuku i drugi ih tuku...tako nekako...

pa ako budeš stalno upoznavala Crnogorce, definitivno nećeš :lol:

Predrasuda bez premca...:neutral:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top