Фарма и пароле!"Сви смо ми Младић"

На жалост убијен мада га породица проглашава умрлим,значи не скрива се него је човек мртав.

Није, видела сам га у аутобусу пре неколико дана.
Могу ти рећи да се доста офуцао, а идаље носи ону војничку јакницу, црно испод ноктију, онако, цима се нешто, као да је луд. Изгледа да је заиста био затворен по неким пећинама. И смршао је малкице, али види се да је некада био буцко јер су му мало спали образи.
Једино што се цакли идаље, оне светло плаве очи..
 
Није, видела сам га у аутобусу пре неколико дана.
Могу ти рећи да се доста офуцао, а идаље носи ону војничку јакницу, црно испод ноктију, онако, цима се нешто, као да је луд. Изгледа да је заиста био затворен по неким пећинама. И смршао је малкице, али види се да је некада био буцко јер су му мало спали образи.
Једино што се цакли идаље, оне светло плаве очи..

Значи и ти си га видела

 
RatkoMladic_1373424c.jpg


pazi ovog deliju
 
Извини молим те али Младић је био частан официр ЈНА и као такав је бранио СФРЈ
од усташа и осталих сепаратиста.Распадом државе наравно одбранио је српски наорд!

Svi su se ti oficiri zaklinjali Titu na vjernost, a onda Milosevicu, Karadzicu, Tudjmanu, Izetbegovicu..

Brzo mijenjaju dresove. :think:
Sutra da se pojave kinezi, njima bi se klanjali. :whistling:
 


postani nacionalista znas kako je lepo

Ја сам само партиота то је много лепше!:heart:


Него да се подсетимо на оца Ратка Младића сјајног партизанског команданта,који је на жалост убијен у нападу на усташко село. Неђо (1909-1945), убијеног је од стране усташа у близини Иван седла.Где је изводио напад на усташе и Немце

Слава нашим херојима
 
Ја сам само партиота то је много лепше!:heart:


Него да се подсетимо на оца Ратка Младића сјајног партизанског команданта,који је на жалост убијен у нападу на усташко село. Неђо (1909-1945), убијеног је од стране усташа у близини Иван седла.Где је изводио напад на усташе и Немце

Слава нашим херојима


moja zadnja ovo su Rusi
 
У емисији ,Утисак недеље,расправљало се о фарми и паролама које учесници фарме
исписују на зидове.
Највише пажње се посветило графиту

"Сви смо ми Младић"

Који су учесници фарме исписали након критика од стране уредника,наравно парола је одмах обрисана и ако је била приказана само један моменат.

Шта су песници хтели тиме да кажу?

http://www.b92.net/video/video.php?nav_category=907&nav_id=435510

RatkoMladic_1373424c.jpg

Kako ko ....

Olja Bećković je recimo pokušavala da zastupa interese svog direktora te da se zajedno sa njim prvi pametna i predstavlja tu "elokventnu Srbiju " koja se gnuša PINKA i svega ružičastog , zaboravljajući pri tom da su nam te idiotske RIJALITIJE doneli upravo oni sa B92 , i zaboravljajući da je svojevremeno glumila Lepu Brenu ......

Tanja Vojtehovski je zastupala interese svog direktora koji je toliko bedan da će da podilazi doveka niskim ljudskim pobudama samo da bi zgrtao novac .... njihova religija se zove EVRO .... uz put zastupaće mali i interese svog idola Neše Čanka te će se potruditi da što bolje ispljuje Nikolića uz blagonaklon osmeg Olje Bećković .... Inače pink je još i evoluirao jer kakva god da je Farma bolja je od VIDOVITE ZORKE koju su forsirali do pre koju godinu .....

Ostali su tu bili da .... popune prostor ....

Već viđena priča na B92 ... bar hiljadu puta . Ne znam ni da li su vredni ovo malo reči. Iskreno pitam se ko je bedniji B92 ili Pink .... i nikako da dođem do odgovora . i jedni i drugi neprestano daju nove dokaze da su to baš oni.
 

Back
Top