Фарма и пароле!"Сви смо ми Младић"

У емисији ,Утисак недеље,расправљало се о фарми и паролама које учесници фарме
исписују на зидове.
Највише пажње се посветило графиту

"Сви смо ми Младић"

Који су учесници фарме исписали након критика од стране уредника,наравно парола је одмах обрисана и ако је била приказана само један моменат.

Шта су песници хтели тиме да кажу?

http://www.b92.net/video/video.php?nav_category=907&nav_id=435510

RatkoMladic_1373424c.jpg

To je napisao neko od šabana sa te "farme",smatra da će to primetiti frikovi koji su zaluđeni Mladićem kako bi namakao glasove za pobedu i kintu.
 
У емисији ,Утисак недеље,расправљало се о фарми и паролама које учесници фарме
исписују на зидове.
Највише пажње се посветило графиту

"Сви смо ми Младић"

Који су учесници фарме исписали након критика од стране уредника,наравно парола је одмах обрисана и ако је била приказана само један моменат.

Шта су песници хтели тиме да кажу?

Pesnici su hteli sa time da kazu da na farmi ima mnogo - magaraca.
 
Nisu svi Srbi isti po tom pitanju oko Mladica. ;)
Omjer je mozda 50:50, barem sto se tice Srbije. :P
U RS-u je to vec duga prica. Ovi su zastranili totalno. ;)

sramota da se jedna osoba koja sebe naziva komunistom brani coveka-zlocinca koji je izmedju ostalog zasluzan za rasturanje SFRJ.za mene je mladic isto sto i milosevic,karadzic,izetbegovic,tudjman i ostala bolumenta.
 
sramota da se jedna osoba koja sebe naziva komunistom brani coveka-zlocinca koji je izmedju ostalog zasluzan za rasturanje SFRJ.za mene je mladic isto sto i milosevic,karadzic,izetbegovic,tudjman i ostala bolumenta.

Извини молим те али Младић је био частан официр ЈНА и као такав је бранио СФРЈ
од усташа и осталих сепаратиста.Распадом државе наравно одбранио је српски наорд!
 
Извини молим те али Младић је био частан официр ЈНА и као такав је бранио СФРЈ
од усташа и осталих сепаратиста.Распадом државе наравно одбранио је српски наорд!

pa kad je bio castan oficir zasto se krije?koji se to oficir krije?duznost vojnika je da na ovaj ili onaj nacin brani drzau i da ako treba umre za nju,a ne da se krije po misijim rupama.
da,poznato nam je kako je ODBRANJEN srpski narod,sa granicama iz 1878g.(skoro).
 
verovatno su izmedju ostalog ubijeni oni momci sto su pre nekoliko godina sluzili rok u kasarnama i koji su videli ko zna sta i KOGA pa je izmisljeno da je izvrseno ubistvo i samoubistvo medju njima.

За то не знам то раде државни органи!

Случај је затворен али Младић ће бити од овог месеца званично проглашен мртвим!

Ко зна можда су тада и њега убили у тој касарни па уклонили сведоке !
Не би ме изненадило!
 

Back
Top