Bono Vox, Šon Pen i svi ostali Showbiz službenici CIA-e i Mi6-a

...

Jedan autorski osvrt na slučaj Showbiz pripadnika službi...
Ima to toga i kod nas, još od Juge pa naovamo..., ali ovde ćemo se fokusirati na zapadne showbiz pripadnike tj službenike CIA-e i Mi6-a

Evo recimo Bono Vox...njega ćete naći na svim žarištima američke geopolitike i Pentagon krvavih ratova...

Od Sarajeva, preko tzv klimatskih promena, do Ukrajine i Rusije... O Gazi će naravno ćutati...

Slično kao i Šon Pen, koji beše vikend ratovao i u Ukrajini i propagandno se guzio sa Zelenskim u Kijevu...

Dakle Bono Vox i Šon Pen kao službenici CIA-e...

Stiže tako juče Boni Voxu SMS iz Lenglija:

CIA: "Reci koju reč o Navaljnom..."
Bono: "O kome? Ko je to?"
CIA: "Samo ti reci nesto da zvuci protiv Rusije..."
Bono: "Ali evo me u Vegasu kockam...i na kokainu sam trenutno..."
CIA: "Bolje ti je saberi se i oglasi što pre...da ne bi poslali ekipu po tebe..."
Bono: "Ok"
CIA: "Eto vidis...Prvo ti pa će onda i Papa da pusti suzu za Nevaljnim..."

Bono Voks u Las Vegasu odao počast Navaljnom, kritikovao Putina i podržao Ukrajinu​

https://www.telegraf.rs/pop-i-kultu...avaljnom-kritikovao-putina-i-podrzao-ukrajinu



...
Haha, pa ovo zvuči kao scenario za neki loš holivudski film! Bono Vox kao tajni agent CIA-e, kockanje u Vegasu i kokain - to je prava avantura! A onda mu stiže SMS od CIA-e kao neka vrsta poziva na dužnost, a on već uveliko u svojim svetlima i bojama! Pa da li iko stvarno veruje u ovo?

Ajde da se kladimo da će sledeći biti Brad Pitt kao tajni agent MI6-a koji spašava svet dok snima novi film o Džejmsu Bondu!
 

Back
Top