Eto im lipicanera!

otkacena slavonka:
pa mislio je da ce love ucariti...vec je trazio od hrvatske vlade da mu daju ..mislim oko 300.000 eura..citala sam u globusu...ali hrvatima naravno nije palo ni napamet da mu plate nesto sto je njihovo..tako je da je izvisio...al ajde sto je on izvisio..neka je ..ali jasni konji...u uzasnom su stanju...da ih nisu njegove komsije hranile iz samilosti svi bi pocrkali...uzas...

Da ste čoveku platili 300.000 valjda bi i njima nešto dao...
 
otkacena slavonka:
ma nije se izgleda obratio pravima... :wink:


Dakle, pogledajmo sada šta Samprajogika (II deo, Zagrljaji i dr.), kaže o
POLNOM OPŠTENJU

Polno opštenje se deli prema:

a)


veličini polnog organa

b)


silini želje ili strasti

c)


trajanju odnosa

Prema veličini lingama (muškog polnog organa u erekciji), muškarci se dele u tri grupe:

a)


grupa zeca

b)


grupa bika

c)


grupa konja


Žene se prema veličini njihove joni takođe dele u tri grupe:

a)


srne

b)


kobile


c)


slonice

Tako se mogu ostvariti tri ravnopravne grupe polnih zajednica, među osobama sa odgovarajućom velićinom polnog organa, a ima i šest nepravlinih sparivanja, kad dimenzije međusobno ne odgovaraju, što ukupno čini devet mogućih slučajeva, kako je dole prikazano:

 
Seljacina ti tata...A ni mama nije bila bolja...Kad se vidi proizvod:lol:....Zaratustra je osnivac pravosljavaca i jedan od prvih pustinjaka.....Nisam znao ....Hvala na informaciji:mrgreen:....
 
eremita:
Dakle, pogledajmo sada šta Samprajogika (II deo, Zagrljaji i dr.), kaže o
POLNOM OPŠTENJU


Tako se mogu ostvariti tri ravnopravne grupe polnih zajednica, među osobama sa odgovarajućom velićinom polnog organa, a ima i šest nepravlinih sparivanja, kad dimenzije međusobno ne odgovaraju, što ukupno čini devet mogućih slučajeva, kako je dole prikazano:


Vernik200evra.png
 
eremita:
Dakle, pogledajmo sada šta Samprajogika (II deo, Zagrljaji i dr.), kaže o POLNOM OPŠTENJU
Polno opštenje se deli prema:
a)veličini polnog organa
b)silini želje ili strasti
c)trajanju odnosa

Prema veličini lingama (muškog polnog organa u erekciji), muškarci se dele u tri grupe:
a)grupa zeca
b)grupa bika
c)grupa konja
Žene se prema veličini njihove joni takođe dele u tri grupe:
a)srne
b)kobile
c)slonice
Tako se mogu ostvariti tri ravnopravne grupe polnih zajednica, među osobama sa odgovarajućom velićinom polnog organa, a ima i šest nepravlinih sparivanja, kad dimenzije međusobno ne odgovaraju, što ukupno čini devet mogućih slučajeva, kako je dole prikazano:
goxy:
Ovo je sramno.....Mito ti bese neki vernik .....Nekad:roll:......
eremita:
КАМАСУТРА - сељачино !
А можда и ПРЕКОСУТРА....
goxy:
Seljacina ti tata...A ni mama nije bila bolja...Kad se vidi proizvod:lol:....Zaratustra je osnivac pravosljavaca i jedan od prvih pustinjaka.....Nisam znao ....Hvala na informaciji:mrgreen:....
Iron Lord:
goxy:
Ko o cemu mita o kexu:mrgreen:

zbog ovog vredi ostati na krstarici i ne opraštat se još neko vreme :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mitkea za predsednika :lol:
jer on je naprosto moralna "verikala" krstarice 8-) 8-) 8-)

Pravi patriota, ne samo Srbijanac nego pravi Srbin koji kupuje samo kinesko :mrgreen: veliki vjernik i štovatelj institucije SPC, doduše kad-kad pronađe neke orijentalne motive i rešenja u drugim religijama, al nije mu to za zamjerit ipak osim što je patriota jedano od najvećih sinova patriotskih među nama, on je kozmopolita, razumije se u sve očeš kuvanje, tehniku, politiku veru a da ne kažem istoriju :lol: tu je doktor nauka doduše ima samo jedan koji je iznad njega u toj oblasti al ne brine ga dotični jer su mu vezane ruke, a i daleko je od Srbije 8-)

zato dragi forumaši Mitku za predsednika i ima da Srbiji procveta samo tako

pozz
 
eremita:
Dakle, pogledajmo sada šta Samprajogika (II deo, Zagrljaji i dr.), kaže o
POLNOM OPŠTENJU

Polno opštenje se deli prema:

a)


veličini polnog organa

b)


silini želje ili strasti

c)


trajanju odnosa

Prema veličini lingama (muškog polnog organa u erekciji), muškarci se dele u tri grupe:

a)


grupa zeca

b)


grupa bika

c)


grupa konja


Žene se prema veličini njihove joni takođe dele u tri grupe:

a)


srne

b)


kobile


c)


slonice

Tako se mogu ostvariti tri ravnopravne grupe polnih zajednica, među osobama sa odgovarajućom velićinom polnog organa, a ima i šest nepravlinih sparivanja, kad dimenzije međusobno ne odgovaraju, što ukupno čini devet mogućih slučajeva, kako je dole prikazano:



ali ne razumijem kakve to veze ima s temom i s mojim postom.. :confused: u koju kategoriju ovdje tko spada..to vec znamo..je li tako mito??? :wink:
 
ljuta_mamba:
uh tokyo deder menjaj taj avatar,nikako da odvojim pogled sa njega i procitam sta si napisao:):)
a i musko si...brine me to malo :):):)

a šta bi ti da ti stavim Rickya Martina, pa nisam ti ja derpe... to ti sebi stavi u avatar
o meni ne mora da brines

meni je Seve najlepša a kome nij neka se pokrije kesom po glavi :lol:
 
ljuta_mamba:
jeste lipa,to me svaki put presece kad vidim slicicu,ni nestignem da vidim sta si pisa...ej kako da stavim avatar uopste:(
ocu i ja da imam neku sliku

odes na rickymartin.com kliknes na send e mail upišeš nešto lijepo i slatko naravno na engleskom i pritisneš send...pričekaš par dana...i ako si sretne ruke možda dobiješ i odgovor na svoje pitanje :mrgreen:
 
znam bre,ali besh konje, kad vidim seve,zaboravim na sve u momentu :):):)
pa sta reci,cist marketinski trik....nevode brigu o preko 500.000 svojih drzavljana koji su ovde proterali,boi ih uvo sta rade i cike se bave,i dali im se vide rebra,a ovamo sada kao brinu o konjima....a sta ako su to konji nekog srbina,iz slavonije????to su onda srpski konji:),i bilo bi opasno po njih vratiti ih hrvatima u ruke:)
 
ljuta_mamba:
znam bre,ali besh konje, kad vidim seve,zaboravim na sve u momentu :):):)
pa sta reci,cist marketinski trik....nevode brigu o preko 500.000 svojih drzavljana koji su ovde proterali,boi ih uvo sta rade i cike se bave,i dali im se vide rebra,a ovamo sada kao brinu o konjima....a sta ako su to konji nekog srbina,iz slavonije????to su onda srpski konji:),i bilo bi opasno po njih vratiti ih hrvatima u ruke:)


Е што си ти ђаво.... :wink:
Видели смо ми Севе,
како ли је било теби..... :wink: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top