Eto im lipicanera!

hm,ej,mene jos zanima kako ce da ih preteraju,onako ko kauboji u krdu u pratnji par momaka sa koji vitlaju sesirma i vicu ihaaa ip ip ihaa ip ip i tako ih odvedu do osijeka ili ce im kao zrtvama srpskog mucenja obezbediti avio prevoz do zagreba gde ce biti docekani od strane predstavnika vlasti i svih partija koje se trkaju pred izbore....jer pazite nije malo provesti 15 god u srbocetnickokomunistickom pritvoru jeli
 
ma vidim,pise,ali se zezam malo,znas medvedicu ja kad sam bio tvojih godina ,tada su nas zvali srbokomunistickocetnicki agresori.....mislim njihova rtv...neulazim u analizu jesmo li ili nismo bili,nebitno...ali je naziv smesan i kontradiktoran,cetnicko-komunisticki

slavonka je verovatno mojih godina,pa sam mislio da ce se setiti tog naziva
 
ljuta_mamba:
pa zar nisu svi srbi cetnjaci........ili si ti dugo odsutna iz hrvatske ili sam ja prestapo da gledam tv odavno:):):)

moguce je da u sada srbi srbi,ipak je proslo 16 god od rata :):)


ne znam..po mojim informacijama nisu...e sad..to sto ja prebacim kanal kada mi se nesto na tv- ne svida je vjerojatno neki poremecaj u genima... :wink:


salu na stranu...dolaze bolja vremena..nije ni hrvatska sto je nekad bila... :wink:
 
ljuta_mamba:
ma vidim,pise,ali se zezam malo,znas medvedicu ja kad sam bio tvojih godina ,tada su nas zvali srbokomunistickocetnicki agresori.....mislim njihova rtv...neulazim u analizu jesmo li ili nismo bili,nebitno...ali je naziv smesan i kontradiktoran,cetnicko-komunisticki

slavonka je verovatno mojih godina,pa sam mislio da ce se setiti tog naziva
khm,khm....ovaj, sećam se i ja, sa sve akcentom...i tako... ustvari ništa :)
 
ljuta_mamba:
ma vidim,pise,ali se zezam malo,znas medvedicu ja kad sam bio tvojih godina ,tada su nas zvali srbokomunistickocetnicki agresori.....mislim njihova rtv...neulazim u analizu jesmo li ili nismo bili,nebitno...ali je naziv smesan i kontradiktoran,cetnicko-komunisticki

slavonka je verovatno mojih godina,pa sam mislio da ce se setiti tog naziva


ej..a da ti pogledas profil pa da ne nagadas stalno... :wink:
 
WIBU:
Ti lipicaneri trenutno više liče na rage s obzitom na to da su neuhranjeni, a rebra im ispala da se uplašiš!

najprije ih ukrali, ocekujuci masnu zaradu...nudili ih dijelom Evrope i svijeta, medutim svj. konjicka organizacija zabranila kupovinu istih, jer je bilo poznato da su pokradeni...nakon sto nisu mogli da ih unovce kako su ocekivali, uprpoastili su tu jedinstvenu rasu nehranjenjem i iozdavanjem u poljoprivredne svrhe..skoro sve evropska udruzenja za zastitu zivotinja protestirala su i kod vlade Srbije, i sve donedavno bez uspijeha..
samo se nadam da jos nije prekasno da se te zivotinje spase i odrzi im se vrsta...
i ovaj slucaj sa licipanerima dosta govori o duhu koji vlada Srbijom
 
Karlito Brigante:
Nešto se ne sećam da su lipicaneri bili hrvatska svojina,ali kad su se ministri dogovorili...Sad imate materijala za prljavštine i propagandu.


uopce nije u tome poanta...ako ce tebi biti lakse..evo recimo neka ih vrati argeli kojoj pripadaju i gradu iz koga ih je ukrao...e sada to sto je ta argela i taj grad onako slucajno bas u hrvatskoj ne igra nikakvu ulogu....

recimo da ih je odveo iz argele u beogradu ...zar ne bi bio red i da ih tamo vrati...ne radi se ovdje uopce o srpskoj ili hrvatskoj imovini...nego o kradi koja se prikriva navodno nekakvim dobrim djelom a u stvari je cisto koristoljublje...tocka... :wink: :lol:
 

Back
Top