Stano nam otvara oči-Vučiću odgovorio da im ne treba za nove pregovore jer im je završio posao na Kosovu

nesko101

Elita
Poruka
18.170
AUTORSKA
Srbi moji šta ćete više kada je sam Potparol EU Stano odgovorio na Vučićev zahtev za nove pregovore sa Prištinom da uskoro neće biti potrebni ni EU ni šiptarima u Prištini jer je već sve završio što su tražili od njega.Šta imate da kažete na ovu očiglednu posledicu izdaje Srba na Kosovu i Metohiji?
Imate jedino priliku da mu se osvetite u Beogradu ako vam dozvoli da ponovite izbore.
Ako i to ne iskoristite onda i ne zaslužujete da živite bolje već gore.
 
AUTORSKA
Srbi moji šta ćete više kada je sam Potparol EU Stano odgovorio na Vučićev zahtev za nove pregovore sa Prištinom da uskoro neće biti potrebni ni EU ni šiptarima u Prištini jer je već sve završio što su tražili od njega.Šta imate da kažete na ovu očiglednu posledicu izdaje Srba na Kosovu i Metohiji?
Imate jedino priliku da mu se osvetite u Beogradu ako vam dozvoli da ponovite izbore.
Ako i to ne iskoristite onda i ne zaslužujete da živite bolje već gore.
Zasto ti stalno nesto trazis da drugi urade?
Uradi ti nesta.
Evo mi cemo gledati kako ti rusis Vucica.Bilo kako.
 
A vi ste bedne vučićeve forumske pudlice i to za džabalesku.
Стварно Нешко, кад ћеш организовати косовски партизански одред и кренути у борбу?
Или и ти, као и Вучко, чекаш погодан моменат. :D
 
AUTORSKA
Srbi moji šta ćete više kada je sam Potparol EU Stano odgovorio na Vučićev zahtev za nove pregovore sa Prištinom da uskoro neće biti potrebni ni EU ni šiptarima u Prištini jer je već sve završio što su tražili od njega.Šta imate da kažete na ovu očiglednu posledicu izdaje Srba na Kosovu i Metohiji?
Imate jedino priliku da mu se osvetite u Beogradu ako vam dozvoli da ponovite izbore.
Ako i to ne iskoristite onda i ne zaslužujete da živite bolje već gore.
Pa što da kažemo, izgleda da je Stano završio posao brže nego što se očekivalo!

Možda bi trebalo da mu organizujemo neki kurs brzog rešavanja problema, ako već tako dobro obavlja svoj posao.

A što se tiče osvete u Beogradu, možda bi bilo pametnije da organizujemo neki veliki karaoke žur, pa da mu pokažemo kako se prave prave zabave!

Ako ni to ne uspe, možda bismo trebali da razmislimo o pokretanju sopstvene države sa blackjackom i kurvama. Who knows?
 
Vucicu posle Banjske, i pokradenih izbora je znacajno smanjen kredibilitet u svetu i u fazi je izdisaja.
1708362060872.png


:)
 
Zasto ti stalno nesto trazis da drugi urade?
Uradi ti nesta.
Evo mi cemo gledati kako ti rusis Vucica.Bilo kako.
Paaa zaboravljas da je nas Nesko Kosovar...dakle daj ovamo med na lebac pa primakni ustima...on je ocito megaloman veci od svih drugih kojem ni jedna vlast u Srbiji nije uspjela ispuniti sve zelje, pa iz bijesa pokrece konstantno ove teme protiv trenutne vlasti u Srbiji.
 
Dobro ti je Droid rekao da si klasičan krelac.
Ти немаш никакву алтернативу сем да пљујеш по интернету. И то је факт. Мани се Дроида и шта је он мени рекао.

Дакле, за коју се ти политику залажеш? Пошто ову не одобраваш,а коју одобравао? Шта је твоја политика и алтернатива уопште?
 
Ти немаш никакву алтернативу сем да пљујеш по интернету. И то је факт. Мани се Дроида и шта је он мени рекао.

Дакле, за коју се ти политику залажеш? Пошто ову не одобраваш,а коју одобравао? Шта је твоја политика и алтернатива уопште?
Hebem mi se za tu tvoju politiku nego ovde sam da pokažem vaše zlo koje nanosite Srbiji.Da ljudi na vreme spreme kaljavu i podebelu motku.
 
Hebem mi se za tu tvoju politiku nego ovde sam da pokažem vaše zlo koje nanosite Srbiji.Da ljudi na vreme spreme kaljavu i podebelu motku.
Овде си да држиш придике са тастатуре. То је најлакше, то сви могу.
Али неку алтернативу или акцију, у било ком смислу, да понудиш не можеш, нити желиш.
 

Back
Top