DOMACINSKI , NEGO KAKO........

Norma Kampl:
Ма, пуцају и за једну и на другу, и из правог оружја, и петардама. Мој пас, и пси осталих које знам, нахватају се страха. :evil:

Pa to je ozbiljan problem...vuku posle traume citav zivot od doceka NG.
Pa ovo sto nasi pucaju...nema to pojma. Da vidite sta kinezi rade...***** li ti zivot.
gruva na sve strane kao na frontu...i to od 23:30,pa do 3-4h ujutru...bez prestanka. To treba doziveti. :D
 
Norma Kampl:
Ма, пуцају и за једну и на другу, и из правог оружја, и петардама. Мој пас, и пси осталих које знам, нахватају се страха. :evil:

Ovaj moj samo spava , i eventualno , da prostite, prd*ne, kada cuje rafale :D :D

17003053ded712c228mtl5.jpg
 
Korner zastavica:
Ma,srpska NG je pocela da se slavi iz inata,kao sto je i 90% njih pocelo da slavi slavu od kada se Cobe pojavio,a nije znao ni da se prekrsti. Budalastina bre. Pomodarstvo i idiotizam,kretenizam...sto bi rekao Bata Trlaja. :D
С овим се донекле слажем. Бар ја то добро знам, која славим славу одувек. Има ту доста помодарства. Сећам се кад је мене деда водио у цркву кад сам била клинка, нигде никог није било, 2-3 човека у просеку.
Али , иако према "новокомпонованим" Србима и православцима, у неким случајевима доиста имам извесну одбојност, нарочито кад се управо они праве већим него што смо ми аутентични, ипак, у целини, поздрављам враћање неким традицијама. Нарочито код оних који су то искрено прихватили, и славе то онако како и приличи.
 
Ја славим Аранђеловдан још од '88 године а атеиста сам. Ја као мушка глава носим улогу домаћина а атеиста сам ... Пристајем на ту улогу због супруге и деце. Ни најмање ми не смета, више то гледам као на празник и окупљање драгих људи.
 
Maske su pale, slika govori sve.
Na fotografiji sa sinoćnjeg Novogodišnjeg prijema za medije u Vladi Srbije pored Koštunice je

Đoko Kesić, glavni urednik grozomornog tabloida Press.

To su dakle mediji koje Koštunica gosti i sa kojima sarađuje, baš je dobro što sada i šira javnost može da vidi sa kime on priča!

news_1048.jpg
 
Buduca_Srbija:
Maske su pale, slika govori sve.
Na fotografiji sa sinoćnjeg Novogodišnjeg prijema za medije u Vladi Srbije pored Koštunice je

Đoko Kesić, glavni urednik grozomornog tabloida Press.

To su dakle mediji koje Koštunica gosti i sa kojima sarađuje, baš je dobro što sada i šira javnost može da vidi sa kime on priča!

news_1048.jpg

Ауууууу... замисли прича са уредником високотиражног таблоида Прес........страшнооооооо... е.......појма ти немаш.....Коштуница је више пута
рекао да НЕЋЕ ДА ДЕЛИ СРБИЈУ... а то са вама удуванцима не свиђа ...
 

Back
Top