Srbija posle rata u Ukrajini može gore proći nego 1999 god.

krajnje je vreme da prekinemo ovu dosadasnju pogubnu Vucicevu politiku.
Dakle, idemo u NATO, priznajemo Kosovo i udaramo rusima sankcije.
Najbolje je uci u NATO, ne priznati Kosmet, ne udarati Rusima sankcije i samim prisustcom u NATO onemoguciti sipce i ustase da Srbima nanesu stetu. Ako Rusi dodju procemo kao saveznici koji su morali u NATO 😁 tako da nema gubitka
 
Ti kao poznata neznalica celokupne moderatoske Krstarice me još više ubeđuješ da sam u pravu.
Није Длугомир ни најмање незналица, али се толико ментално везао за другосрбијанство и дивљезападну фразеологију да ће заиста бити тешко за њега када чињенице покажу да скоро ни у чему није био и није у праву.
 
Није Длугомир ни најмање незналица, али се толико ментално везао за другосрбијанство и дивљезападну фразеологију да ће заиста бити тешко за њега када чињенице покажу да скоро ни у чему није био и није у праву.
Ako nije neznalica onda mu je to otežavajuća okolnost u očuvanju ugleda njegove ličnosti.
 
AUTORSKA
Prosta istina koja se može videti već sada.
Vučić kao predsednik stao je otvoreno i dokumerntom na stranu Zelenskog i protiv Rusije i to u Tirani.Još vam je najavio svežu radnu snagu iz Albanije a vi svi se ponašate kao somovi koji se uhvate u mrežu ribara.
Srbija će i ovoga puta biti na stranju poraženih a to uvek nosi sa sobom strašne posledice.
Jedna od najstrašnijih će biti da Srbija neće moći da spreči Kosovo u UN.
Upravo to Vučić radi da uništi sve što se stvaralo vekovima pa onda i uništavanje prirode sledi zbog skorih rudnika otrovnog litijuma.
I na kraju će vam zapogamniti celu Srbiju sa šiptarima pa ćete videti kasno moja upozorenja još pre osam godina ovde a to je da svake godine posle Briselskog Sporazuma za Srbiju će biti sve teže i teže sa sačuva svoje postojanje jer će pohlepa za novcem upopastiti i sam indentitet Srba.
Lepo rečeno.
 
AUTORSKA
Prosta istina koja se može videti već sada.
Vučić kao predsednik stao je otvoreno i dokumerntom na stranu Zelenskog i protiv Rusije i to u Tirani.Još vam je najavio svežu radnu snagu iz Albanije a vi svi se ponašate kao somovi koji se uhvate u mrežu ribara.
Srbija će i ovoga puta biti na stranju poraženih a to uvek nosi sa sobom strašne posledice.
Jedna od najstrašnijih će biti da Srbija neće moći da spreči Kosovo u UN.
Upravo to Vučić radi da uništi sve što se stvaralo vekovima pa onda i uništavanje prirode sledi zbog skorih rudnika otrovnog litijuma.
I na kraju će vam zapogamniti celu Srbiju sa šiptarima pa ćete videti kasno moja upozorenja još pre osam godina ovde a to je da svake godine posle Briselskog Sporazuma za Srbiju će biti sve teže i teže sa sačuva svoje postojanje jer će pohlepa za novcem upopastiti i sam indentitet Srba.
Čuj, prijatelju, ova tvoja priča zvuči kao da si ispao iz lošeg SF filma.

Da se razumemo, svako ima pravo na svoje mišljenje, ali ovo je stvarno malo previše.

Vučić podržava Zelenskog u pokušaju da reši situaciju u Ukrajini, a ti odmah ideš sa teorijama zavere da uništava sve oko sebe.

Ajde, molim te, prestani sa tim senzacionalizmom i preterivanjem.

Srbija ima svoje izazove, ali nema potrebe da se plašimo nekih šiptarskih fantoma koji će preplaviti celu zemlju.

Hajde da budemo realni i da razgovaramo o stvarnim problemima, a ne da izmišljamo kojekakve katastrofe.
 

Back
Top