Srbija posle rata u Ukrajini može gore proći nego 1999 god.

nesko101

Elita
Poruka
18.175
AUTORSKA
Prosta istina koja se može videti već sada.
Vučić kao predsednik stao je otvoreno i dokumerntom na stranu Zelenskog i protiv Rusije i to u Tirani.Još vam je najavio svežu radnu snagu iz Albanije a vi svi se ponašate kao somovi koji se uhvate u mrežu ribara.
Srbija će i ovoga puta biti na stranju poraženih a to uvek nosi sa sobom strašne posledice.
Jedna od najstrašnijih će biti da Srbija neće moći da spreči Kosovo u UN.
Upravo to Vučić radi da uništi sve što se stvaralo vekovima pa onda i uništavanje prirode sledi zbog skorih rudnika otrovnog litijuma.
I na kraju će vam zapogamniti celu Srbiju sa šiptarima pa ćete videti kasno moja upozorenja još pre osam godina ovde a to je da svake godine posle Briselskog Sporazuma za Srbiju će biti sve teže i teže sa sačuva svoje postojanje jer će pohlepa za novcem upopastiti i sam indentitet Srba.
 
Nece FSB diktatura pobediti, to provaljuju i ovi iz nase Sluzbe, zato i drze sve opcije otvorene. Kao da se ne zamere i FSB gazdama, ali ispod zita malo saradjuju i sa CIA-om, jer su tamo pare, sloboda i kapitalizam.

Sad, naravno da je vecini pripadnika nase Sluzbe mrsko da saradjuju sa CIA-om, posle decenija slusanja FSB Gazdi. Zato i za tu saradnju uglavnom odredjuju neke manje nebitne likove u Slzubi, ovi na visim pozicijama su dobrano indoktrinirani od malena tom FSB propagandom.

Nazalost, postoje i mlade snage u Sluzbi, koje su potpuno indoktrinirane tim nacionalistickim budalastinama, ovi matori Udbasi alkoholicari makar mogu da budu i simpaticni ponekad, jer znaju sta je zivot; ali neki od ovih mladjih, to je na nivou likova sa Krste stepen FSB i nacionalisticke indoktrinacije.

Nasa Sluzba je uvek bila izrazito glupa u izboru kadrova inace. Biraju ili preko rodbinske veze, i to i nekako; ali posebno glupo je kada biraju by 'merrit', kada u svoje redove dovode strebere koje nemaju apsolutno nikakvog pojma sta je zivot. Kada komparativna prednost za nekog najboljeg studenta bude da se zaposli u Sluzbi, tad znate koliko je drustvo u dnu. Najbolji Studenti se u ozbiljnim dravama zaposljavaju u najboljim privatnim kompanijama, a kod nas ih vrbuje Sluzba odmah.
 
Poslednja izmena:
AUTORSKA
Prosta istina koja se može videti već sada.
Vučić kao predsednik stao je otvoreno i dokumerntom na stranu Zelenskog i protiv Rusije i to u Tirani.Još vam je najavio svežu radnu snagu iz Albanije a vi svi se ponašate kao somovi koji se uhvate u mrežu ribara.
Srbija će i ovoga puta biti na stranju poraženih a to uvek nosi sa sobom strašne posledice.
Jedna od najstrašnijih će biti da Srbija neće moći da spreči Kosovo u UN.
Upravo to Vučić radi da uništi sve što se stvaralo vekovima pa onda i uništavanje prirode sledi zbog skorih rudnika otrovnog litijuma.
I na kraju će vam zapogamniti celu Srbiju sa šiptarima pa ćete videti kasno moja upozorenja još pre osam godina ovde a to je da svake godine posle Briselskog Sporazuma za Srbiju će biti sve teže i teže sa sačuva svoje postojanje jer će pohlepa za novcem upopastiti i sam indentitet Srba.
Srbija je retko bila na strani poraženih. Sama činjenica da je Srbija na nekoj strani praktično predodredi pobednika. Vučić razmišlja samo o svojoj fotelji i armiji marodera čije nestrpljive apetite mora da nahrani.
Rusima je kristalno jasna pozicija Srba kao naroda. Nemaju oni nama šta zameriti. Plaču kada gledaju priloge podrške srpskog naroda Rusiji, u trenucima kada ih kompletna Evropa demonizuje. Rusi su u pogledu Srba stena.
Nema te štete koju Vučić može napraviti, da bi oni promenili svoje mišljenje o Srbima. Odnos prema Srbiji je deo ruskog patriotizma.
 
Srbija je retko bila na strani poraženih. Sama činjenica da je Srbija na nekoj strani praktično predodredi pobednika. Vučić razmišlja samo o svojoj fotelji i armiji marodera čije nestrpljive apetite mora da nahrani.
Rusima je kristalno jasna pozicija Srba kao naroda. Nemaju oni nama šta zameriti. Plaču kada gledaju priloge podrške srpskog naroda Rusiji, u trenucima kada ih kompletna Evropa demonizuje. Rusi su u pogledu Srba stena.
Nema te štete koju Vučić može napraviti, da bi oni promenili svoje mišljenje o Srbima. Odnos prema Srbiji je deo ruskog patriotizma.
Ma da, treba da napadnemo nato i da osvojimo Ameriku.
Predstavljaju se neki kao patriote a radili bi stvari koje bi izazvale unistenje Srbije
Oboje ste uhvaćeni u SNS mreži i kao somovi prestali ste odavno da se koprcate.
Još se i ne stidite da širite radi pravdanja nebuloze i ličnu umišljenu istinu.
 
Oboje ste uhvaćeni u SNS mreži i kao somovi prestali ste odavno da se koprcate.
Još se i ne stidite da širite radi pravdanja nebuloze i ličnu umišljenu istinu.
Citiras 2 prilicno suprotna misljenja sa istim komentarom
Ti u stvari i ne znas sta hoces
Inace mi rusima uopste nismo bitni niti nas posebno vole i cene, brojna svedocanstva nasih radnika i onih koji su imali kontakte sa rusima zadnjih 25 god
 
ali to je Vučić
kao kada je podržao Klinton protiv Trampa pre izbora u USA : Zato što je mnogo pametan!

Evropa je americka, zasad i stavljanje na rusku stranu bi odgovaralo i amerima( da izdevetaju nekog kad ne mogu ruse)
i rusima ( neko drugi bi dobio porciju mrznje)
Inace je morao nekom u americi dati neke pare, da je dao trampu a da su klintonovi pobedili - oni mu to ne bi oprostili
dok je tramp manje zao, shvata i ne zamera.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Citiras 2 prilicno suprotna misljenja sa istim komentarom
Ti u stvari i ne znas sta hoces
Inace mi rusima uopste nismo bitni niti nas posebno vole i cene, brojna svedocanstva nasih radnika i onih koji su imali kontakte sa rusima zadnjih 25 god
Mrziš lično Ruse i svi vide.Onda propagiraš vučićevu umobolnu politiku koja vas je zaludela ekonoskim napretkom a po koju cenu nema veze.
 
AUTORSKA
Prosta istina koja se može videti već sada.
Vučić kao predsednik stao je otvoreno i dokumerntom na stranu Zelenskog i protiv Rusije i to u Tirani.Još vam je najavio svežu radnu snagu iz Albanije a vi svi se ponašate kao somovi koji se uhvate u mrežu ribara.
Srbija će i ovoga puta biti na stranju poraženih a to uvek nosi sa sobom strašne posledice.
Jedna od najstrašnijih će biti da Srbija neće moći da spreči Kosovo u UN.
Upravo to Vučić radi da uništi sve što se stvaralo vekovima pa onda i uništavanje prirode sledi zbog skorih rudnika otrovnog litijuma.
I na kraju će vam zapogamniti celu Srbiju sa šiptarima pa ćete videti kasno moja upozorenja još pre osam godina ovde a to je da svake godine posle Briselskog Sporazuma za Srbiju će biti sve teže i teže sa sačuva svoje postojanje jer će pohlepa za novcem upopastiti i sam indentitet Srba.
krajnje je vreme da prekinemo ovu dosadasnju pogubnu Vucicevu politiku.
Dakle, idemo u NATO, priznajemo Kosovo i udaramo rusima sankcije.
 
Mrziš lično Ruse i svi vide.Onda propagiraš vučićevu umobolnu politiku koja vas je zaludela ekonoskim napretkom a po koju cenu nema veze.
Lose vidis, rusi rade ono sta moraju i u pravu su, ali mi moramo misliti na srbiju a ne na rusiju.
Zapad je licemeran i pokvaren ali ni rusi nisu divni, ne daju nam ni oni nista posebno
cene gasa su pre 5 god bile vece nama nego britima , recimo
 
AUTORSKA
Prosta istina koja se može videti već sada.
Vučić kao predsednik stao je otvoreno i dokumerntom na stranu Zelenskog i protiv Rusije i to u Tirani.Još vam je najavio svežu radnu snagu iz Albanije a vi svi se ponašate kao somovi koji se uhvate u mrežu ribara.
Srbija će i ovoga puta biti na stranju poraženih a to uvek nosi sa sobom strašne posledice.
Jedna od najstrašnijih će biti da Srbija neće moći da spreči Kosovo u UN.
Upravo to Vučić radi da uništi sve što se stvaralo vekovima pa onda i uništavanje prirode sledi zbog skorih rudnika otrovnog litijuma.
I na kraju će vam zapogamniti celu Srbiju sa šiptarima pa ćete videti kasno moja upozorenja još pre osam godina ovde a to je da svake godine posle Briselskog Sporazuma za Srbiju će biti sve teže i teže sa sačuva svoje postojanje jer će pohlepa za novcem upopastiti i sam indentitet Srba.

За Украјину се не слажем за остало да.
 
AUTORSKA
Prosta istina koja se može videti već sada.
Vučić kao predsednik stao je otvoreno i dokumerntom na stranu Zelenskog i protiv Rusije i to u Tirani.Još vam je najavio svežu radnu snagu iz Albanije a vi svi se ponašate kao somovi koji se uhvate u mrežu ribara.
Srbija će i ovoga puta biti na stranju poraženih a to uvek nosi sa sobom strašne posledice.
Jedna od najstrašnijih će biti da Srbija neće moći da spreči Kosovo u UN.
Upravo to Vučić radi da uništi sve što se stvaralo vekovima pa onda i uništavanje prirode sledi zbog skorih rudnika otrovnog litijuma.
I na kraju će vam zapogamniti celu Srbiju sa šiptarima pa ćete videti kasno moja upozorenja još pre osam godina ovde a to je da svake godine posle Briselskog Sporazuma za Srbiju će biti sve teže i teže sa sačuva svoje postojanje jer će pohlepa za novcem upopastiti i sam indentitet Srba.
Захарова не мисли тако:

IMG_20240229_095032.jpg
 
Rusima je kristalno jasna pozicija Srba kao naroda. Nemaju oni nama šta zameriti. Plaču kada gledaju priloge podrške srpskog naroda Rusiji, u trenucima kada ih kompletna Evropa demonizuje.
Kakva ironija. Do pre par godina većina Rusa nisu znali da Srbija uopšte postoji. Meni su u Moskvi postavljali pitanja da li govorimo poljski i da li smo katolici.
 

Back
Top