doktori u Gradskoj bolnici

Ja sam se, čitajući iskustva drugih trudnica na forumima, bila skoro odlučila za Gradsku bolnicu. Pre nekoliko dana sam radila tripl test tamo i odmah naletela na neljubaznog dr Kušljevića. Na pitanja je odgovarao najkraće moguće, kao da na svako može da se odgovori samo sa "da" ili "ne". Isto je bilo i sa pitanjima u kojima sam izrazila zabrinutost u vezi nečega. Odgovor otprilike samo što nije bio "to ti je što ti je". Bilo je nekako neprijatno, da se osetiš kao prava glupača kad izađeš...Gledaću da ga zaobiđem sledeći put. Samo da napomenem da je prva trudnoća u pitanju.
 
Podelia bih sa vama najpozitivnija iskustva iz najbolje, Gradske bolnice, sa odelenja, ginekologija i akuserstvo. Provela sam tamo 6 dana, operisana i negovana, bez i jedne zamerke, organizivano, cisto, hrana dobra. Svi zaposleni su kulturni, obzirni, pazljivi, spremacice, sestre, anestiziolozi, doktori. Pored ljudskosti, topline, ljubaznosti, srdacnosti, prema svim pacijentima, koja je neizmerna, profesionalna strucnost, svih, je besprekorna. Posebno bih izdvojila, najdivnije ljude, dr Vesnu Stojanovic, dr Svetlanu Eric i sestre sa intezivne nege Mariju i Danijelu, koje su se posebno brinule o meni.
 

Back
Top