Добро јутро, добар дан...No 9

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...jaooo, kad mi meda ozdravi... prvo ćemo da banujemo maki...:lol:
nema banovanja, reform torta bre na vidiku, makica je dobar drug i zvaće nas sve na tortinju :rtfm:
...zaboravih, meda mi je rekao da ne pričamo s' tobom...:evil:
pričamo, pričamo, silo haosa i nemira, samo bi da nas sve posvađaš od sabajle, čekaj da svane pa se posle svađajte

obdanište :dash:
 
Овонедељни џумбус раскрчен, усисано степениште и кућа...да направим прженице да клопамо, па прашина и купатило.
Мислим да ћу до 2, пола 3 све завршити, а онда стварно почиње викенд.
И изнервирала ме машина, није добро исцедила веш, морала сам да је чистим, па да враћам на центрифугу :mmmm:
 
nema banovanja, reform torta bre na vidiku, makica je dobar drug i zvaće nas sve na tortinju :rtfm:

pričamo, pričamo, silo haosa i nemira, samo bi da nas sve posvađaš od sabajle, čekaj da svane pa se posle svađajte

obdanište :dash:

...potkupljivi medo,
jasno je meni odavno da nikad niko neće stati na moju stranu, zbog te neke ženske solidarnosti, ma koliko ja bio u pravu...
(a još lepše mi je kada forsiram nešto gde nisam u pravu, tek onda pobijajuće činjenice budu piš)
ali me interesuje do koje mere to može ići...

primer:
ostrašćeno braneći ljubinku, maki je u svom elaboratu, pored ostalih nebuloza, napisala sledeće:
potom rad na poslu. :rotf:

ma nemoj, ma šta kažeš, nemoguće!!! kako sad da se sad suprotstavim ovom argumentu?
ljudi obično ne rade na poslu... ali zašto se onda posao zove posao? hmmm...

braniti nekog floskulama nikada nije dobro... a maki im je veoooma sklona...:lol:

drugo:
kada neko od vas napiše nešto to je okej... a ako minon napiše isto to, od slova do slova, dobije ljutka... a ta ista rečenica dobije drugu konotaciju.

eto vidiš medo, kako bi to drugačije isplivalo da minon ne zamuti vodu.:lol:
a i ovo tvoje balansiranje na tankoj žici je takodje vrh.:rotf:
 
Minone, ugledaj se na Medu. :lol:

draga maki,
hoću,
idem odmah da mi izvade zub.

nego ako budem isti kao meda neće imati ko da ti kaže gde grešiš i šta nije u redu.
mada verovatno to ni ne želiš da čuješ.

sve što si napisala u elaboratu su uobičajene stvar i mogu se odnositi manje više na bilo koga, tebe, mene, medu, minu i još 5 miliona komšija.
samo neko veoma dobro zna da kmeči, drami i šizi pa se stvori neka druga slika.

šta nije u redu?
nije u redu jednoj lenjoj osobi (to i sama za sebe kaže) govoriti stalno 'odmori se'
to ti je isto kao kada bih ja medi stalno govorio uzmi kašiku šećera.:cry:
 
sve ovo je meni šala, malo podbadanja bez zle namere, mesto gde se može blebetati čisto radi blebetanja,
svi vi ovde imate svoje odnose koji su meni nepoznati jer sam tek od skoro u kafani i već su odavno formirani
pa shoddno tome naravno da balansiram jer mi se svi sviđate svako na svoj način, a i zašto zatezati priču kad
nam je stvarnost svima napeta, bar ovde se možemo lepo nasmejati...kapiram ja šta ti pričaš ali to je nešto na
šta ne možeš uticati jer smo različiti...evo svečano obećavam niko od mene neće dobiti ljutka nikad više majke mi
 
Minone, da, sklona sam floskulama, lepo si to primetio. :zcepanje:
Kada već komentarišeš Lady-nim rad, znaš li koja je njena oblast rada? U kojoj firmi radi i šta radi?
Dakle, ja ne osporavam tuđi rad ni u šali, poštujem svačiji trud i rad.
Ja imam razumevanja za druge, kao što imam i za sebe.
Ne mogu pisati i misliti da sam samo ja umorna, jer "svet ne počinje i ne završava se" sa mnom.
 
Jbte, pofajtate se i ja to propustim, pa stvarno. :rida:

Evo vam pita sa jabukama, ima samo 60 gr šećera, raspoređenih na 12 parčeta....

IMG-20191012-203642-768x1036.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top