Добро јутро, добар дан...No 9

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sve ovo je meni šala, malo podbadanja bez zle namere, mesto gde se može blebetati čisto radi blebetanja,
svi vi ovde imate svoje odnose koji su meni nepoznati jer sam tek od skoro u kafani i već su odavno formirani
pa shoddno tome naravno da balansiram jer mi se svi sviđate svako na svoj način, a i zašto zatezati priču kad
nam je stvarnost svima napeta, bar ovde se možemo lepo nasmejati...kapiram ja šta ti pričaš ali to je nešto na
šta ne možeš uticati jer smo različiti...evo svečano obećavam niko od mene neće dobiti ljutka nikad više majke mi

...pa možda me neko i pogrešno shvati... vidim da si i ti u nedoumici...
...svakom kome se obratim na forumu njega cenim i poštujem... verovali ili ne, čak mi je i ljubinka simpatična i draga,
i znamo se sto godina... zato možda pljuska po njenoj goozi najviše...:lol:
elem, postoje i oni drugi, dosta ih je na ignore pa ne mogu videti šta pišu pa ih samim tim ni ne komentarišem,
ova poslednja reforma foruma je prava blagodet...:lol:
 
draga maki,
hoću,
idem odmah da mi izvade zub.

nego ako budem isti kao meda neće imati ko da ti kaže gde grešiš i šta nije u redu.
mada verovatno to ni ne želiš da čuješ.

sve što si napisala u elaboratu su uobičajene stvar i mogu se odnositi manje više na bilo koga, tebe, mene, medu, minu i još 5 miliona komšija.
samo neko veoma dobro zna da kmeči, drami i šizi pa se stvori neka druga slika.

šta nije u redu?
nije u redu jednoj lenjoj osobi (to i sama za sebe kaže) govoriti stalno 'odmori se'
to ti je isto kao kada bih ja medi stalno govorio uzmi kašiku šećera.:cry:
Ja nemam problem sa prihvatanjem istine i svojih grešaka. Kada pogrešim ja kažem "izvini".
Svako od nas ima svoje trenutke kada "drami, kmeči, šizi", to je tako ljudski, svima svojstveno.
Lady može da napiše da je lenja, ali ja nemam takav utisak, jer ona je zaposlena, žena, majka, domaćica. Za jednu ženu dovoljno. I da, takva žena treba i da se odmori i da uživa.
 
...pa možda me neko i pogrešno shvati... vidim da si i ti u nedoumici...
...svakom kome se obratim na forumu njega cenim i poštujem... verovali ili ne, čak mi je i ljubinka simpatična i draga,
i znamo se sto godina... zato možda pljuska po njenoj goozi najviše...:lol:
elem, postoje i oni drugi, dosta ih je na ignore pa ne mogu videti šta pišu pa ih samim tim ni ne komentarišem,
ova poslednja reforma foruma je prava blagodet...:lol:
istina, nekad ne znam da razlučim da li se šališ ili si ozbiljan, ali i to je ok jer nije lako na ovaj način komunicirati pa zato i dođe do nesporazuma, ma sve će to leći na svoje mesto om džej džai šugari itd ...a i realno ispljuskaš ženu po dupetu i očekuješ da sedi, ma nemoj :lol:
 
Ко се свађао?
Ја са Мињонком не могу да се посвађам, јер га уопште не доживљавам као злонамерног, и све што напишем овде је заиста шала.
На овој теми сам тотално опуштена, прија ми друштво, наше необавезно бла, бла...
Значи, ко оће да се свађа, да се врати на уводни пост :mmmm:
 
Ко се свађао?
Ја са Мињонком не могу да се посвађам, јер га уопште не доживљавам као злонамерног, и све што напишем овде је заиста шала.
На овој теми сам тотално опуштена, прија ми друштво, наше необавезно бла, бла...
Значи, ко оће да се свађа, да се врати на уводни пост :mmmm:

...:heart2:...
 
Mina, Minon je započeo konverzaciju citirajući moje poruke upućene Lady i obrazlažući "floskule" koje ja koristim.
Kada sam bez potrebe citirana, onda moram i da odgovorim.
Па, добро, али што је Љубинка љута?
Он свакога од нас зеза, али не остајемо ни ми дужне...
Ок, нећу никога да убеђујем.
 
Ми смо се убили прженицама, то није нормално колико можемо да поједемо.
Сад сам смазала јабуку, па ћу да прилегнем.
Прашина и купатило ће морати да чекају, и мени је викенд.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top