Добро јутро, добар дан...No 9

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ми смо се убили прженицама, то није нормално колико можемо да поједемо.
Сад сам смазала јабуку, па ћу да прилегнем.
Прашина и купатило ће морати да чекају, и мени је викенд.
Prašina i kupatilo nam neće pobeći, verno nas čekaju. :lol:
Ne znam šta od toga više "volim". :aha:
 
Medo, počela sam da čitam "Maestru".
Pre nekoliko dana završila sa čitanjem "Gde sam to pogrešila", autorka Ljiljana Šarac. Psihologija, drama, istorija. Dopalo mi se delo.
Očekuje me još ranije kupljenih knjiga da pročitam.
pa super, nikad čula al ja i nisam merilo, ja volim SF i Epsku fantastiku, prošla me volja za ozbiljnim knjigama skroz,
imam realnost uživo pa još i da čitam realnost, ma nema šanse, mozak je na livadi i igra se sa jednorozima, svemircima i mačevima :zaljubljena:
 
sve ovo je meni šala, malo podbadanja bez zle namere, mesto gde se može blebetati čisto radi blebetanja,
svi vi ovde imate svoje odnose koji su meni nepoznati jer sam tek od skoro u kafani i već su odavno formirani
pa shoddno tome naravno da balansiram jer mi se svi sviđate svako na svoj način, a i zašto zatezati priču kad
nam je stvarnost svima napeta, bar ovde se možemo lepo nasmejati...kapiram ja šta ti pričaš ali to je nešto na
šta ne možeš uticati jer smo različiti...evo svečano obećavam niko od mene neće dobiti ljutka nikad više majke mi

Ovde ne postoje nikakvi odnosi i tesko ce ih biti jer pojedini zele od kafane da naprave svoju licnu oazu, sa probranim, njima dopadljivim ljudima..
....tako da slobodno sve ljutke svali na mene, a ja cu ih manifestovati gde im je mesto... :heart:
I ne terajte me da (pro)govorim, pasce server...:lol:
 
Moram samo da kažem a nikada nisam isticala svoje uspehe ali neće mene neki prosečni pakosni neduhoviti čovečuljak da uči ko sam ja
Za razliku od nazovi vrednih ja sam završila fakultet prva u generaciji, sa sve detetom i mužem, bila najbolja na fakultetu, a počela da radim kad su mi ostala tri ispita do kraja i opet završila prva. Mnogi bez ikakvih obaveza ne završe nikad, a ja sam uz porodicu i posao završila prva
Ali dobro ja sam lenja
To što sam ja sposobna da uradim neki ne mogu ni da sanjaju
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top