Dobro jutro, dobar dan i laku noc

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa znam da ne mislis nista lose
ja mislim da je sreca svuda oko nas,samo treba ici otvorenih ociju kroz zivot.e sad sto to nije bas sve po piesu,pa zazmuricemo na jedno oko ;)
..znas sta ja mislim da si ti jedna srecna zena....jer umes da podelis srecu na vise delova i da svaku prilagodis sebi, a da opet niko ne trpi...
malo sam vas ugnjavila

..nisi naprotiv....uvek se po nesto nauci iz svake price....:)
 
Pa kad ti dugo treba da obrijes te brkove!!! :hahaha:
Smokvicica nam malo bacila ljubavnu prasinu ovde, pa ja nesto evo pocela da zagledam muza... :zstidljivko:
:zblesav:

Ma sad sam ih malo stucovala....:zcepanje:

O pa to vec traje smokvicice.... :)


Cuti tamo bebo i kuvaj kafu, ovaj caj, moze i kolaci. :mrgreen:

Jes her komandante...:lol: :lol: :lol:
images
 
Hvala, tete...:zag:
mada cete da se nacekate, koliko vidim...izgleda da su mi standardi poprilicno visoki...:lol:
A, to se nikad ne zna... iz iskustva kazem. :)

...ja volim da cuvam decu...a ti idi i zabavljaj se...:)
...zna to moje dete, pa me opet zaposlila da sutra cuvam ono moje slatko malo cupavo:heart:
Blago vama dvema, kako li se samo grlite i ljubite. :heart: :D
Danas na rucku smo pricali kako je jedan moj komsija, prijatelj vikao na mene dok mi sin bio beba. Toliko sam ga gnjavila, ljubila, mesila - da je on u panici vikao na mene - nije ti to igracka, to je dete, za tebe zeno nije mala beba, nemoj da ga toliko gnjavis luda zeno,... i svasta nesto i to najozbiljnije.:hahaha:
 
...ja volim da cuvam decu...a ti idi i zabavljaj se...:)

...zna to moje dete, pa me opet zaposlila da sutra cuvam ono moje slatko malo cupavo:heart:

Meni mama i nije bas blizu ...ali dodje i pricuva kada treba...a za izlazak i zabavu bas i nemam vremena, a ni volje sada...

A, to se nikad ne zna... iz iskustva kazem. :)
Blago vama dvema, kako li se samo grlite i ljubite. :heart: :D
Danas na rucku smo pricali kako je jedan moj komsija, prijatelj vikao na mene dok mi sin bio beba. Toliko sam ga gnjavila, ljubila, mesila - da je on u panici vikao na mene - nije ti to igracka, to je dete, za tebe zeno nije mala beba, nemoj da ga toliko gnjavis luda zeno,... i svasta nesto i to najozbiljnije.:hahaha:

Ajd, da ti verujem...:)
Hahahaha...pa uplasila si coveka...ko zna kako li je to njemu izgledalo....:lol: :lol: :lol:
 
A, to se nikad ne zna... iz iskustva kazem. :)


Blago vama dvema, kako li se samo grlite i ljubite. :heart: :D
Danas na rucku smo pricali kako je jedan moj komsija, prijatelj vikao na mene dok mi sin bio beba. Toliko sam ga gnjavila, ljubila, mesila - da je on u panici vikao na mene - nije ti to igracka, to je dete, za tebe zeno nije mala beba, nemoj da ga toliko gnjavis luda zeno,... i svasta nesto i to najozbiljnije.:hahaha:

...axaxxaxa...i ja sam tako mladju cerku, ova starija se nije bas dala, nije volela da se gnjavi i cmace nikako....
...e ovo malo cudo, nekad da, nekad nece...a voli da salje poljubce kad je pitas jel moze poljubac ona ti posalje cmok, sa sve osmehom:heart:
...ako bude lepo vreme ima da setamo i uzivamo na ljuljasci i toboganu..:D
 
Meni mama i nije bas blizu ...ali dodje i pricuva kada treba...a za izlazak i zabavu bas i nemam vremena, a ni volje sada...



Ajd, da ti verujem...:)
Hahahaha...pa uplasila si coveka...ko zna kako li je to njemu izgledalo....:lol: :lol: :lol:

...nisam ni ja bas blizu ima jedno 5-6km...od prilike..ali odem ima minibus do tamo...:)
...a i ovako sam besposlena, nije mi tesko..ustvari to mi je najlepse zaduzenje uvek:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top