Dobro jutro, dobar dan i laku noc

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa brate Art, zato i gledam ovaj fudbal, tu nema pirueta!!!!!! A ti zapela helankice.... :rotf: :rotf:
Joj....brkovi ce da ti porastu od ovog brate, vec te tako vidim, a i menjaj ovo pol - zenski, kad fakat nije!!!! :zcepanje: :hahaha:
:rotf:

Pa sta cu kad volim helankice....i piruete...:lol: :rotf:
A ti mi nakaci brkove...:tiganj:....pu, pu...daleko bilo...necu da menjam pol...jos...:zcepanje:....nisu mi jos porasla....:zcepanje: :zcepanje:
Sad sam se setila sto to potenciras....hahahahahahahaha...:rotf: :rotf:
 
ne mogu da pisem na ovoj temi,pogle sta ste uradile sa ovim smajlijima koji umiru od smeha.cela vam je bre strana podvucena zuto !
a ja pizddim objasnjavajuci na mobilnom da sam verna.mislim stvarno,na sta ja spadam
Smokvicice dusice moja draga....od telefonskog razgovora vidis sve zuto.... :neutral: :hahaha: :zag:
Evo, rekla ti Affro....tako ja isto mojoj cerki kazem...mlados-ludos...ko da vas istrpi takve. :aha:

...vreme ti je da okrenes drugi list i to pod hitno...
 
...pa rekoh ja ako je tebi to ok, i ako si srecna i ja sam..samo mi je bzvz...daleko ste retko se vidite i vise mi to dodje ko neka
platonska ljubav tinejdzera....
pa sad,da je platonska i nije :D
stvarno je retko,imamo dva i po meseca preko leta i tada smo svakodnevno zajedno,a ovako,nova godina,uskrs,to po deset dana,ja uspem da nesto izmuvam u septembru ili oktobru.
sramota me,najbolje je bilo kad smo ono isli na sud zbog kuce,onda sam morala da idem svaka dva meseca.
bas je bilo lepo
al da ovo nije pravo,prekinulo bi se zbog daljine davno
ovako bogu hvala na mobilnom i porukama po ceo dan :)
 
pa ili ili je kad ste sami,ovako rasturati dve porodice,unesreciti cetvoro dece,ne ide to

...a, pa ja u tom slucaju ne bi ni ulazila u tako nesto iskreno, ni pod razno, jer ne bi mogla da glumim i divim se onima koji
to mogu..daleko bilo da me ne shvatis pogresno, da je nesto osudjujem, samo ja ne bih mogla...
...a tebi zelim sve najlepse i uzivaj u svojoj sreci...

...odoh sad mozda dodjem opet kasnije ako mi dete da komp...:mrgreen:
 
...a, pa ja u tom slucaju ne bi ni ulazila u tako nesto iskreno, ni pod razno, jer ne bi mogla da glumim i divim se onima koji
to mogu..daleko bilo da me ne shvatis pogresno, da je nesto osudjujem, samo ja ne bih mogla...
...a tebi zelim sve najlepse i uzivaj u svojoj sreci...

...odoh sad mozda dodjem opet kasnije ako mi dete da komp...:mrgreen:
pa znam da ne mislis nista lose
ja mislim da je sreca svuda oko nas,samo treba ici otvorenih ociju kroz zivot.e sad sto to nije bas sve po piesu,pa zazmuricemo na jedno oko ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top