Da li volite da se setate?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Voleeeem da shetam s jednom posebnom osobom :oops: :D
Sa drushtvom sam vishe u fazonu da sednemo negde na kaficu...jedino s jednom Malom mogu da shetam :P
Eh da... Milena, jedna drugarica mi je rekla da 'pravo prijateljstvo dolazi kad cjutanje izmedju dve osobe postaje ugodno'. :wink:
 
Electra:
Eh da... Milena, jedna drugarica mi je rekla da 'pravo prijateljstvo dolazi kad cjutanje izmedju dve osobe postaje ugodno'. :wink:
da, pa tad se najbolje osecjam.... neko vreme mi to cjutanje sladje nego pricha kad otkrijem toliko toga novog. (:

ja sam uvek radije za shetnju nego za to da se negde sedne...
raspust mi traje, hm, nema ni nedelju dana, a ja sam svaki dan na nogama. ne znam ni gde sam sve bila, bole me noge, a ja i dalje hodam. :p danas sam bila na Adi i vratila sam se peshice... juche, prekjuche, nakjuche (tako se kazhe?) samo se vrtim u krug, nije bitno, samo shetam... diiivno. (: kad imash drushtvo... (8
 
ja volim da setam tako sa vise njih ne mozemo da se dogovorimo gde cemo...pa bude bzvz....
obicno blejim po trgu, pa onda kad je tu jedna moja drugarica koja je prava metalka (posto ja i ove moje se vise zezamo) mozemo malo i kod konja:)shalim se, nije da tek tada mozemo, ali ponekad se plasim nekih od njih....cudni likovi.......:))))ali su face
 
ne volim besciljnu shetnju, ali kad imam cilj mogu do mile volje... npr za mene je shetnja od ade do npr zelenjaka nishta... osim onog dela kad se penjesh balkanskom... ili od slavije do starog merkatora... to je skroz nishta... josh ako pada kishica... ma uzivancija...
 
sad sam dosla iz sela...tamo volim da setam po sumi...to me taaaako opusta...nekad setam sama a nekad sa bracom i svaki put imam neku drugaciju akciju...i najjace mi je kad se izgubim :arrow: znam da sam blizu,a ne znam tacno gde sam...uf...tad mi bude malo prpa... :lol:
 
obozavam da se setam...narocito da besiljno lutam... i da budem sama...sa drustvom retko kad volim da setam :) mozda samo sa stvarno stvarno posebnim osobama...
obozavam da izadjem negde sednem na bilo koji bus, odvezem se u p.m. i posle se malo gubim tamo, onda se naravno izgubim i pokusavam da nadjem put kuci i na kraju se naravno nadjem i kad me pitaju gde sam bila ja samo slegnem ramenima...jer zaista ne znam ni sama :)
 
spring_storm:
To da neko stalno sam besciljno ide raznim ulicama i mestima po gradu da bi sredjivao misli, utiske, istrazivao, ili "pobegao" od necega i jeste samo po sebi neobicno i ne mislim samo ja da je tako.
niko nije rekao da stalno ide sam nego da je to lepo i opusta s vremena na vreme...a i ti kad bi jednom tako otisla shvatila bi o cemu se radi...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top