Da li su deca prodata?

bezocnost dokle ljudsko zlo moze da ide daleko a to je opstepoznata stvar... to sto su mnogi danas u komforu pa misle da je ovo tehnolosko vreme liseno najgoreg zla u ljudima, treba da se malo podsete kroz blizu istoriju sta se sve desavalo.

setih se kurcija malaparte i kože, posleratna italija-napulj gde americka i marokanska vojska ordiniraju i gde su mlade zene do jedne prostitutke da bi prezivele. scene nasilja, silovanja, orgija homosa, sve najgore sto postoji....ali postoji jedna devojka koja je nevina i otac nemajuci sredstva da se prehrane, pocne da javno izlaze njenu nevinost. red muskih dilleja, kordon tacnije, visi pred njenim domom, ona lezi gola rasirenih nogu i svi joj belo gledaju u vaginu kao neko bozanstvo, crnu ovcu ili vec kako. dok jedan bolesnik amerikanac koji ju je muvao, iz nemoci joj zavali celu saku i pred svima je deflorise.

e tako i ovo sa decom, zamislite napr. da neko dete ima retku krvnu grupu, najgore prokletstvo. a neki mudonja sa gomilom para ima istu pa mu je potrebna. otac ili majka mogu gps da stave na dete, sve tracking uredjaje da je cuvaju kao fort knox jer je jedinstvena...dzaba. sila je uvek sila. a kada nekom takom bolesniku iz vlasti budu dostupni medicinski dosijei svakog u drzavi, moze da radi sta god pozeli. moze dete u komadu da uzme, moze da ga kao polovan auto rastavi na delove i prodaje na amazonu jer vec na istom prodaju legalno i bez ikakve kontrole hormonsku terapiju za promenu pola.

zato i ona lujka iz ns soc ustanove i rece da su deca roba kao i svaka druga i da samo drzava polaze pravo na njih, da roditelji nemaju blage veze sa tim. samo zbog te izjave bi trebala da cami minimum 10 godina u murdelju.

kad se drzava ponasa nasilnicki spram njenog naroda, tada ta drzava prestaje da postoji kao drzava jer je samo lokalna prcija nekoliko kabadahija, a tada i pocinje pad vlasti te drzave. a i ono ce biti brze no sto se nadate.

da se ispisem. spasavajte krstu kako mozete da se ne ugasi. ja dadoh svoj skroman doprinos. :bye:
 
Režimski gownari podržavaju otimanje dece
IMG_0004.jpeg
 
Taj zakljucak nisam izveo ja vec mi ispricali iskustvo ljudi koji rade u centrima za socijalni rad, kao i deca iz sirotista.
Čekaj, sad više nema jednog slučaja nego ti ispričali ljudi u centrima i deca iz sirotišta.
Pa ovo mi se sve više sviđa. :mrgreen:
Jesu li ti i usvojitelji ispričali svoje priče. A da, ispričao ti onaj jedan drugar.
Ali okej, sta znaju oni, bolje znas ti, keyboard justice warrior 😂
Dobro, ja sam keyboard ratnik a ti si unkeyboard ratnik koji sluša i prenosi tuđu priču. Pardon, tuđe priče.
 
Ako se skupi milion nas da li ce mo videti da li su deca prodata na zapadu i da li su jos ziva? I zasto prodaju samo na zapad sto neprodaju i na istok? i kako to skoro sve nacionalne iostale televizije sjkoro sve sa kablovskih staju na stranu otimaca dece ? Da li su svi povezani i rade za jedan centar koji je okupirao srbiju i otima decu harac ukrvi? da li im nije dosta sto namkradu i resurse i profit opreko njihovih banaka i megatrgovina nego nam i decu otimaju?

ejj na samohranoj majci se izivljavaju umesto da joj pomognu i materjalno i na sve nacine da je zaposle kao sto to rade sa nacionalnim manjinama a oni joj i decu otimaju. Gde su sad ove zene ui nevkladine organic=zacije sa zapada koje jkao stite zene da zastite i ovu zenu? Ili kada se otimaju deca to je onda ok za njih?


Jel ta otmica djece stvarno tolko česta u Srbiji...?
Kad sam gledao onaj protest pred skupštinom ubacila se neka žena na kameru i počela govoriti kako su joj djecu oteli za Miloševića...
Stekao sam utisak da u Srbiji vlada mafija koja tlači narod, a u medijima se nit ne smije govoriti o otmici djece koja premašuje najgore brojke...

.
 
Jel ta otmica djece stvarno tolko česta u Srbiji...?
Kad sam gledao onaj protest pred skupštinom ubacila se neka žena na kameru i počela govoriti kako su joj djecu oteli za Miloševića...
Stekao sam utisak da u Srbiji vlada mafija koja tlači narod, a u medijima se nit ne smije govoriti o otmici djece koja premašuje najgore brojke...

.
Da, mi svi vodimo svoju decu, ne puštamo ih na ulice, svuda idemo sa njima, iza svakog ćoška vire otimači, tako da smo nalik Meksiku, trenutno pregovaram sa nekim kartelom da u subotu slavim rođendan detetu pa da platim da nas ne pobiju il nam ne povade organe ili da nas ne prodaju nekom Ameru na ostrvo :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Jel ta otmica djece stvarno tolko česta u Srbiji...?
Kad sam gledao onaj protest pred skupštinom ubacila se neka žena na kameru i počela govoriti kako su joj djecu oteli za Miloševića...
Stekao sam utisak da u Srbiji vlada mafija koja tlači narod, a u medijima se nit ne smije govoriti o otmici djece koja premašuje najgore brojke...

.
Nista vise nego bilo gde drugde.

Isto i za neke nasilne stvari, kao nasilna prostitucija.

Ono po cemu smo iznad proseka je narkomanija (sa tim u vezi i alkoholizam i tabletomanija) i dobrovoljna prostitucija.

Tu smo u vrhu vrhova.
 
деца нису продата можете да одахнете

Apеlujеm na majku da dođе u Cеntar za socijalni rad, čija jе i korisnica, da sе ispunе odrеđеni uslovi kako bi mogla da sе donеsе najbitnija odluka. Oni u mеđuvrеmеnu protеstuju isprеd suda - rеkao jе Đurić i dodao da unutar tе zajеdnicе postojе problеmi i da sе prеd Tužilaštvom vodi postupak.

"Živeli su u neuslovnom stanu"​

Gradonačеlnik jе naglasio da su dеca koja su oduzeta od majke Ane Mihaljice živеla u nеuslovnom stanu tе da jе Cеntar za socijalni rad morao da rеagujе.

"Dеca su pod budnim okom Cеntra za socijalni rad. Majka ima prava da obilazi dеcu i viđala ih jе u ovom pеriodu. Trеba da sе vratimo u institucijе, a nе da protеstima rеšavamo stvari. U ovom slučaju jе najvažnijе da dеca nеmaju problеm. Ona su privrеmеno sklonjеna u Cеntar za socijalni rad. Trеba da sе obеzbеdе еlеmеntarni uslovi kako bi dеca mogla da sе vratе majci i živе s njom. To jе cilj", rekao je Đurić.
 
деца нису продата можете да одахнете

Apеlujеm na majku da dođе u Cеntar za socijalni rad, čija jе i korisnica, da sе ispunе odrеđеni uslovi kako bi mogla da sе donеsе najbitnija odluka. Oni u mеđuvrеmеnu protеstuju isprеd suda - rеkao jе Đurić i dodao da unutar tе zajеdnicе postojе problеmi i da sе prеd Tužilaštvom vodi postupak.

"Živeli su u neuslovnom stanu"​

Gradonačеlnik jе naglasio da su dеca koja su oduzeta od majke Ane Mihaljice živеla u nеuslovnom stanu tе da jе Cеntar za socijalni rad morao da rеagujе.

"Dеca su pod budnim okom Cеntra za socijalni rad. Majka ima prava da obilazi dеcu i viđala ih jе u ovom pеriodu. Trеba da sе vratimo u institucijе, a nе da protеstima rеšavamo stvari. U ovom slučaju jе najvažnijе da dеca nеmaju problеm. Ona su privrеmеno sklonjеna u Cеntar za socijalni rad. Trеba da sе obеzbеdе еlеmеntarni uslovi kako bi dеca mogla da sе vratе majci i živе s njom. To jе cilj", rekao je Đurić.
Ој гробареее,не силази СА ...гробарскааааа

Kao basta rascvetalih Ruzaaa grad Krusevac svima ruke pruzaaaaa….. Oj Krusevcuuuuu Lazarevo carstvooooo
:hahaha:
 
bezocnost dokle ljudsko zlo moze da ide daleko a to je opstepoznata stvar... to sto su mnogi danas u komforu pa misle da je ovo tehnolosko vreme liseno najgoreg zla u ljudima, treba da se malo podsete kroz blizu istoriju sta se sve desavalo.

setih se kurcija malaparte i kože, posleratna italija-napulj gde americka i marokanska vojska ordiniraju i gde su mlade zene do jedne prostitutke da bi prezivele. scene nasilja, silovanja, orgija homosa, sve najgore sto postoji....ali postoji jedna devojka koja je nevina i otac nemajuci sredstva da se prehrane, pocne da javno izlaze njenu nevinost. red muskih dilleja, kordon tacnije, visi pred njenim domom, ona lezi gola rasirenih nogu i svi joj belo gledaju u vaginu kao neko bozanstvo, crnu ovcu ili vec kako. dok jedan bolesnik amerikanac koji ju je muvao, iz nemoci joj zavali celu saku i pred svima je deflorise.

e tako i ovo sa decom, zamislite napr. da neko dete ima retku krvnu grupu, najgore prokletstvo. a neki mudonja sa gomilom para ima istu pa mu je potrebna. otac ili majka mogu gps da stave na dete, sve tracking uredjaje da je cuvaju kao fort knox jer je jedinstvena...dzaba. sila je uvek sila. a kada nekom takom bolesniku iz vlasti budu dostupni medicinski dosijei svakog u drzavi, moze da radi sta god pozeli. moze dete u komadu da uzme, moze da ga kao polovan auto rastavi na delove i prodaje na amazonu jer vec na istom prodaju legalno i bez ikakve kontrole hormonsku terapiju za promenu pola.

zato i ona lujka iz ns soc ustanove i rece da su deca roba kao i svaka druga i da samo drzava polaze pravo na njih, da roditelji nemaju blage veze sa tim. samo zbog te izjave bi trebala da cami minimum 10 godina u murdelju.

kad se drzava ponasa nasilnicki spram njenog naroda, tada ta drzava prestaje da postoji kao drzava jer je samo lokalna prcija nekoliko kabadahija, a tada i pocinje pad vlasti te drzave. a i ono ce biti brze no sto se nadate.

da se ispisem. spasavajte krstu kako mozete da se ne ugasi. ja dadoh svoj skroman doprinos. :bye:
Sedi bre Marlone, ne idi.
 
Režimski gownari podržavaju otimanje dece
Pogledajte prilog 1514083

Nazalost slika i prilika kapitalizma , gde je sve na prodaju, sve ima cenu (a vrednost nista) i gde se svako posmatra samo kroz dubinu dzepa, pa eto vise ne mozes ni roditelj da budes ako nemas pare ali zato tamo neko ko je situiran moze da kupi tvoju decu koju su ti izrodio i koja su tvoja krv, eto zasto je kapitalizam zlo i zasto ne sme sve da funkcionise po trzisnom principu, kapitalizam danas je gori neko inkvizicija u srednjem veku, ono diktira ljudima sve aspekte zivota i mesa se u svakodnevni zivot ljudi (u medjuljudske odnose, u porodicne odnose, emotivne, partnerske, ljubavne, o navikama i nacinu zivota ljudi da i ne govorimo).
 
deca su prodata, jer da nisu pokazali bi ih barem
ovako idu do kraja sa lažima o nečistoći TUDJEG stana posle požara
pa šta bude bude!
a biće što biti mora!
pogledaj komentare cela zemlja zna da je to LAŽ ali i dalje ne oduistaju!

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/...mihaljice-zasto-joj-se-nije-pomoglo/komentari

Деца су у Сигурној кући.

Колико болестан мозак можете да имате па да мислите да су продата?

Не знам шта подразумеваш под "показивањем"? Свакако не смеју јавности деца да се показују. А мајци ће бити показана кад пристане на "корективни надзор" и почне нормално да се понаша.

Тако мало се тражи од ње, а она ни то мало није спремна да испуни.
 
Svuda u svetu se dešavaju krađe dece, što je zemlja siromašnija, takvi slučajevi su češći. Ova tema se bavi ''epidemijom krađe dece u Srbiji'' i skupljanjem miliona potpisa za isterivanje pravde. Da se razumemo, i jedno jedino dete koje je na ovaj način ili bilo koji protivzakoniti način uzeto od roditelja, je za najtežu kaznu, što se mene tiče. Ali ovoliko podsticanje histerije i podizanje tenzije i straha mi nije baš jasno.
Ovdje se ne radi o materijalnom siromaštvu, već o moralnom , etičkom i duhovnom siromaštvu !!! Ti koji prodaju bebe, ne prodaju sekundarne sirovine u slobodno vrijeme !!! Vrlo dobro su plaćeni za svoj posao. E, sad, zamislite da nam djecu prodaju, Turci, Hrvati, Albanci, Romi ili Amerikanci kakva bi se buka i histerija digla a tek kako bi gusle radile !!!
 

Back
Top