Павлина: Албанска деца су нам отела игралиште...

bernardo

Veoma poznat
Poruka
12.871
„Живим у Ораховцу, имам још две сестре и брата и ми смо срећни, јер нисмо напустили свој град. Наша слободна територија је око 300-400 метара, и ако ме питате као се живи ја ћу вам рећи и лепо и тешко. Лепо и лако се живи јер живим са својим народом и веома смо сложни и управо нас то држи у Ораховцу. Тешко нам је јер у комшилуку су нам Албанци и они нама не сметају, али нас провоцирају својом музиком и погрдним речима које упућују мени и мојим другарима”, каже Павлина за РТВ Грачаница.

Наводи да је једино место за игру било игралиште где су се српска деца окупљала и то им је одузето, па се сада играју у црквеном дворишту јер је ту најсигурније.

https://www.tvmost.info/post/pavlina-radovanovic-i-da-bude-najgore-necu-napustiti-moj-orahovac


Срам да буде сваког коме бар мало није жао
 
Poslednja izmena od moderatora:
Je li ovo zena Duleta Savica?

Zasto nije rekla devojcici se ne trudi da sakriva starostokavski izgovor, ako je srpska patriotkinja koja voli svaki srpski identitet?

I zasto devojcica koja govori starostokavski mora da se trudi da prica po Beogradski u patriotskoj emisiji?
Трабуњаш... :)
 
Je li ovo zena Duleta Savica?

Zasto nije rekla devojcici se ne trudi da sakriva starostokavski izgovor, ako je srpska patriotkinja koja voli svaki srpski identitet?

I zasto devojcica koja govori starostokavski mora da se trudi da prica po Beogradski u patriotskoj emisiji?
Kakav crni staroštokavski. Majka Lela joj je Crnogorka, a otac Zvonko govori srpski sa albanskim akcentom.
 
Gde zive, i gde je odrasla? Ovo je ocigledno izmena izgovora kod strostokavskog, odakle si ti, pa ne cujes to?
Znam joj oca i strica. Oni su iz Orahovca. Pavlina super i govori s obzirom da njeni stric i otac govore kao Albanci s onim lj i imaju vrlo čudan izgovor. Ja sam iz Lebana, njen stric je radio u policiji, tačnije u žandarmerijskoj brigadi. Govore kao Nikola Kavaja.
 

Срам да буде сваког коме бар мало није жао
Pavlina je projekat UDBE. Kao i Danica Crnogorcevic(Nikaj),kao i neka tamo vockica. Ništa ti sinko ne znaš."Srpski svet" je kopija "ruskog sveta". Takve stvari iste imaš i u Rusiji.UDBA vas peca na emocije kao somove.
 
Pavlina je projekat UDBE. Kao i Danica Crnogorcevic(Nikaj),kao i neka tamo vockica. Ništa ti sinko ne znaš."Srpski svet" je kopija "ruskog sveta". Takve stvari iste imaš i u Rusiji.UDBA vas peca na emocije kao somove.
To ti reko De Sisi taj sve zna o udbi . On kaže da je i 25 hiljda ubijene dece u Gazi projekat udbe.
 
Bukvalno svako u Srbiji ko zivi u Jagodini ili juznije, kada cuje ovo, zna da se ova devojcica jako trudi i ulaze napor da prica 'po Beogradski',
Pa ne ide istovremeno i jare i pare. Ne može da bude srpski patriota i nova Danica Crnogorčevič a da baca šiptarske akcente. Mislim loše bi zvučalo za marketing da govori kao njen otac.
 

Back
Top