Da li su deca prodata?

Нико.

Али поједини никада нису умели да повуку линију између бујне - и прилично болесне, мора се рећи - маште и стварности.
pa de su nestala tolika deca iz britanije?

kompjuterski si pismen pa idi na na yt pa gledaj snimke uzivo kradje u po bela dana u londonu iz shoping centara kolica sa bebom dok drugi majci odvlaci paznju. ili na ulicama, ili na parkiznima...sta ce nekom mladom lopovu tudja beba?

da ne pricam o adolscentkinjama i klinkama od 14 godina koje drogiraju po svim zivim klubovima u britaniji, da se svim devojkam savetuje da ne piju nikako pica koje im drugi nude. pa su pre neki mesec dva navatali barmena koji je sipao drogu odabranim lepoticama... a ekipa ih prihvatala da im pomogne jer im kobajagi pozlilo. kako su zavrsile jadnice sa 20oricom belih ili obojenih u nekoj rupi da ne pricam.
 
pa de su tolka nestala deca i bebe, a?
oteli ih indijci ili siki i odveli u domovinu? :lol:

siptari mozda, kojih ima pun q u britaniji?

il su zavrsila u pedofilskim bordelima sirom britanije i sveta?
il sto je mnogo verovatnije dosla kod nekog mesara.

samo vi okrecite glavu i serendajte. sta ce koji q ikom kompletna medicinska baza o svakom stanovniku drzave? to nije udar na privatnost? kojoj pristupaju samo posebno "ovlascena" lica.

secas se makar ti kad je bio rat ovde i kad sam pisao o drugaru koji je radio kao vozac ambulantnih kola i koji je prevozio organe ljudi iz bosne za onu organizaciju sto je imala stacionar u siminoj u bg? sve granice mu bile otvorene, nije cekao ni sekunda na prelazu. posle trece ture mu se zagdilo i vise nije hteo da vozi.
Secam se, ali stvarno malo smanji mastu nije bas dotle doslo bar u ovom slucaju.

Mozda ce da se ispostavi da si u pravu za neke slucajeve, ali daj da se drzimo nekih fakata bar za ovaj slucaj vezanih, tema je ozbiljna i daj barem da bude kompaktna..
 
Indukcija je metoda dokazivanja od pojedinacnog ka opstem, tako da naravno da je to put izvodjenja.
Znam šta je indukcija, ali moje pitanje je bilo da li je taj tvoj slučaj dovoljan da izvedeš indukciju da EU usvojitelji traže bolesnu decu i cigančiće za razliku od naših koji traže samo zdravu belu, zdravu malu decu.
P. S. Ko da bitno da li ima dobre ocene i koliko mu para imaju usvojitelji, svašta.
P. P. S. I ovde usvojitelji daju decu na fudbal, košarku, deca imaju dobre ocene a i kad nemaju, vaspitavaju ih da budu ok ljudi.
 
Secam se, ali stvarno malo smanji mastu nije bas dotle doslo bar u ovom slucaju.

Mozda ce da se ispostavi da si u pravu za neke slucajeve, ali daj da se drzimo nekih fakata bar za ovaj slucaj vezanih, tema je ozbiljna i daj barem da bude kompaktna..
da je 10-20 pa da stavis prst na celo da pogresis..ali na hiljade..ae bre znas sta je hiljadu dece, male... a ne 10 puta toliko...zna se zasto ih otimaju.
 
da je 10-20 pa da stavis prst na celo da pogresis..ali na hiljade..ae bre znas sta je hiljadu dece, male... a ne 10 puta toliko...zna se zasto ih otimaju.
Pa dobro 'ajde mozda su i zato hteli...ali ja sam samo za to da ne nagadjam(o).

U svakom slucaju, ja bih ovde stala, daj da se smire strasti i razmisli trezvene glave kako dalje i kako pomoci, podjimo od pretpostavke nevinosti za obe strane, za sada.
 
princ endru isao na pedo zuraje voleo sve oko 10 do 12 godina... vrh britanske krune.. jel se povukao od sramote? jok i dalje se kurci, kruna sa ponasa kao da je to normalno, kao ljudski kiks :rotf: desi se, naletis na prelazu na malo dete bez igde ikoga, pa ga poebes, sta da se radi, desilo se, bilo oblacno :lol:

il ga uzmes posto je samo i odneses dvojici gejeva koji obozavaju malu decu, al eto ne mogu da ostvare ocinstvo :rotf: a oni ga tako lepo vaspitaju da ih bog vidi...i posalje im atomsku ko sto ce.
 
Pa dobro 'ajde mozda su i zato hteli...ali ja sam samo za to da ne nagadjam(o).

U svakom slucaju, ja bih ovde stala, daj da se smire strasti i razmisli trezvene glave kako dalje i kako pomoci, podjimo od pretpostavke nevinosti za obe strane, za sada.
de ti vidis strast...ybt zeno idi leci se :lol:

strast kada se prica o otetoj deci koju je neko oskrnavo ubio ili mozda iskasapio za organe. jel znas samo na zapadu koliko je full time feature, znaci filmova igranih na ovu temu napravljeno za poslednjih 10 godina? znaci ako oni o tome pricaju, mi treba da se pravimo blesavi, kod nas nece to nikad jer smo mi srbi a?

ae... neozbiljna si. skroz. i ne samo ti. i ovi troleri.

vreme ce pokazati ko vlada srbijom za koje glasati svi vi iz srbije koji serendate ovde i razvodnjavate svaku ozbiljnu pricu.
 
klon ne kmeci.

klon prijavljuje, pa sa drugim nikom banuje.

de ti vidis strast...ybt zeno idi leci se :lol:

strast kada se prica o otetoj deci koju je neko oskrnavo ubio ili mozda iskasapio za organe. jel znas samo na zapadu koliko je full time feature, znaci filmova igranih na ovu temu napravljeno za poslednjih 10 godina? znaci ako oni o tome pricaju, mi treba da se pravimo blesavi, kod nas nece to nikad jer smo mi srbi a?

ae... neozbiljna si. skroz. i ne samo ti. i ovi troleri.

vreme ce pokazati ko vlada srbijom za koje glasati svi vi iz srbije koji serendate ovde i razvodnjavate svaku ozbiljnu pricu.
Ama Marlone, strasti izmedju njih. :dash: Vidis da udario tuk na luk, niti su ovi iz centra u pravu, niti je pak i ova bas toliko "uzorna" jer tera inat s njima.

U tom smislu sam rekla da prodje vreme da bi se obostrane greske resile na najbezbolniji nacin, eto to je u pitanju.
kako pocinje uvek opis majstora i margarite kerki?
jel se secas?

"Tridesetih godina prošlog veka u Moskvu stiže đavo."


promeni godine i promeni lokaciju i poceces da razumes mnogo toga.
Dobro, razmislicu.:heart:
 
То су општа места. Американци врло често усвајају тешко болесну децу коју у њиховим родним земљама нико не намерава да усвоји.
Amerikanaci i njihove agencije za kupoprodaju dece, iznajmljivanje surogata i sl. :roll:
Oni i njihov socijalni sistem su baš super primer humanosti.
Dobro, ima pojedinačno humanih ljudi, kao i svuda.
 
Amerikanaci i njihove agencije za kupoprodaju dece, iznajmljivanje surogata i sl. :roll:
Oni i njihov socijalni sistem su baš super primer humanosti.
Dobro, ima pojedinačno humanih ljudi, kao i svuda.

Са наших олимпијских висина је свакако могуће критиковати Американце, њихова усвајања, њихова давања у добротворне сврхе.
 
Са наших олимпијских висина је свакако могуће критиковати Американце, њихова усвајања, њихова давања у добротворне сврхе.

Ne kritikujem davanja u dobrotvorne svrhe, nego takav sistem koji dozvoljava da usvajanje - koje je socijalna kategorija i zato mora da bude strogo pod kontrolom države i pre svega besplatno - bude trgovina decom.
 
Znam šta je indukcija, ali moje pitanje je bilo da li je taj tvoj slučaj dovoljan da izvedeš indukciju da EU usvojitelji traže bolesnu decu i cigančiće za razliku od naših koji traže samo zdravu belu, zdravu malu decu.
To da nasi traze samo zdravu i belu decu ce ti reci svako dete iz sirotista, i svaki socijalni radnik koji radi sa tom decom.
A takodje ce ti reci i da su skoro sva deca romske nacionalnosti i sa odredjenim hronicnim bolestima koja su usvojena, usvojena bas sa tog trulog zapada.
P. S. Ko da bitno da li ima dobre ocene i koliko mu para imaju usvojitelji, svašta.
Naravno da je bitno, ekonomska sigurnost je jako bitna. Nije najbitnija, ali jeste u domenu "mora da ima".
Dobre ocene su pokazatelj da to dete bezrazlozno diskriminisano u Srbiji od strane potencijalnih usvojitelja.
P. P. S. I ovde usvojitelji daju decu na fudbal, košarku, deca imaju dobre ocene a i kad nemaju, vaspitavaju ih da budu ok ljudi.
Da, ali tu ne usvajaju romsku decu i decu sa hronicnim bolestima.
 
Verovatno samo u Srbiji jer je nacionalna svest u Srbiji u proseku izrazito niska kao i religioznost etnički većinskog stanovništva dok je u ostatku nekadašnje SFRJ nacionalzam ili kleronacionalizam bio glavna karakteristika odnosnih društava.
Ko će klempu izBosne?
Dase dernja po Uredjenom Zapadu?
Izvede ga Uredjeni Zapadni Usvojotelj 1 a mali se počne dernjat ja kupit ovo ja kupit ono

Nema to tamo...
Sve uredjeno...

Hrvate nisu isvajali jer Hrvata i nema mnogo sve to austrougarska prebacila Poljake, Čehe, Slovake, Srbe...

Slovenci su retardi na³

Makedonce ne vredi ne umeju da nauče strani jezik

Crnogorce samo budala može da usvoji
 
Znam. Moji bliski prijatelji iz Nemacke su usvojili romskog dečaka kojeg 4 godine niko nije hteo, a zdrav i pametan dečak.
Trenira danas kod mene u klubu i ima odlične ocene iz matematike i fizike.
Živi u porodici gde je voljen i ima mogućnost za lepu i zdravu budućnost.

Kum je usvojio ne jedno vec dvoje dece romske nacionalnosti.
On i supruga su elektroinzenjeri, finih pozicija.

Kum najbolje prijateljice je usvojio devojcicu, on je arhitekta a supruga violinistkinja.

Tako da...i Srbi usvajaju.

Dalje, meni licno se desilo u Beogradu da me dve devojcice romske nacionalnosti opkole i okrecu dok mi druga deca jure dete (tada dvogodisnjaka) kroz rafove pune igracaka.
Mogla bih danas da identifikujem te curetke, lepo obucene Romkinje, jedna svetlih ociju.

Mi smo bili na odmoru a moje dete je cicalo i bezalo u igri. Ja sam potrcala, razgrnula ih i dok sam njega skupila one su - pobegle.

Dete je plavo i izrazito svetlo. Kao sto sam i ja izrazito svetla.

Ko sam ja da sudim, mozda jeste, mozda nije ali to se desilo. I jeza mi je i sada kada pisem i kao majka, vrlooo osetljiva majka, znam da je to bilo u pitanju. Zasto bi inace bezale?
Kako mi sada ne prilazi niko? On je i dalje dugokosi Viking pa ne vidim da ga bilo ko juri i odvaja. Ne juri jer je sada starije dete koje zna.

Kasnije sam gledala italijanski film i tema je bila bas ta.
Rumunska majka koja pocinje da spijunira porodicu u Milanu sa usvojenom devojcicom za koju misli da je njoj ukradena.

Ne sudim ali gde ima dima mozda ima i vatre.
Znam sta osecam u stomaku a ja nisam nikakav patriotski nastrojeni paranoik.
 
To da nasi traze samo zdravu i belu decu ce ti reci svako dete iz sirotista, i svaki socijalni radnik koji radi sa tom decom.
A takodje ce ti reci i da su skoro sva deca romske nacionalnosti i sa odredjenim hronicnim bolestima koja su usvojena, usvojena bas sa tog trulog zapada
Dok mi ne kaže treba da verujem da si ti duh statističar koji je zavirio u svako sirotište i razgovarao sa svom decom i svim usvojiteljima ovde i tamo.
Naravno da je bitno, ekonomska sigurnost je jako bitna. Nije najbitnija, ali jeste u domenu "mora da ima".
Elementarnu materijalnu sigurnost može da ostvari i u prosečnoj porodici ovde, sve preko toga je aukcija dece od strane bogatih.
Dobre ocene su pokazatelj da to dete bezrazlozno diskriminisano u Srbiji od strane potencijalnih usvojitelja.
Aha, znači ovde usvojitelji ne diskriminišu zbog boje kože per se, nego zato što veruju da su deca takva boje kože glupa pa neće doneti dobre ocene. :D
Dobro.
 
Ko će klempu izBosne?
Dase dernja po Uredjenom Zapadu?
Izvede ga Uredjeni Zapadni Usvojotelj 1 a mali se počne dernjat ja kupit ovo ja kupit ono

Nema to tamo...
Sve uredjeno...

Hrvate nisu isvajali jer Hrvata i nema mnogo sve to austrougarska prebacila Poljake, Čehe, Slovake, Srbe...

Slovenci su retardi na³

Makedonce ne vredi ne umeju da nauče strani jezik

Crnogorce samo budala može da usvoji
Znas kako,Hrvati to svojima nikad ne bi radili.Krali bi srpsku decu,mozda i neku drugu ali hrvatsku ne.Za Srbe nisam siguran da ne bi srpsku decu prodavali u Svecke.
Kad smo vec kod infinitiva u stihovima poznate pesme Lovinac imas lepe primere infinitiva bez i na kraju

Mali Ante iz Spinuta živija je preko puta
Jednu noć u kasni sat, dućan iša opljačkat

Mali Stipe iz Varoša srednju školu nije proša
Jednu noć u kasni sat ženu iša silovat

Mali Gogi s Mertojaka, pričalo se da je maka
Nekoj babi iša vrat sa nožinom prerezat

Mali Duje s Kmana, svi su znali da je đana
Dilera je iša zvat da mu dug neće dat

Mali Joke s kacunara
prokocka je masu para
iša je provalit stan
liku šta je domobran

Mali Zlaja sa baća
doma se u zoru vraća
radia je noćnu smjenu
kumu svome jeba ženu

Mali Zvone iz solina
našmrka se kokaina
reka ćaći da je glup
ćaća ti si glup ka stup
 
Poslednja izmena:
Znas kako,Hrvati to svojima nikad ne bi radili.Krali bi srpsku decu,mozda i neku drugu ali hrvatsku ne.Za Srbe nisam siguran da ne srpsku decu prodavali u Svecke.
Kad smo vec kod infinitiva u stihovima poznate pesme Lovinac imas lepe primere infinitiva bez i nakraju

Mali Ante iz Spinuta živija je preko puta
Jednu noć u kasni sat, dućan iša opljačkat

Mali Stipe iz Varoša srednju školu nije proša
Jednu noć u kasni sat ženu iša silovat

Mali Gogi s Mertojaka, pričalo se da je maka
Nekoj babi iša vrat sa nožinom prerezat

Mali Duje s Kmana, svi su znali da je đana
Dilera je iša zvat da mu dug neće dat

Mali Joke s kacunara
prokocka je masu para
iša je provalit stan
liku šta je domobran

Mali Zlaja sa baća
doma se u zoru vraća
radia je noćnu smjenu
kumu svome jeba ženu

Mali Zvone iz solina
našmrka se kokaina
reka ćaći da je glup
ćaća ti si glup ka stup
Neozbiljni ste :kafa:
 
Dok mi ne kaže treba da verujem da si ti duh statističar koji je zavirio u svako sirotište i razgovarao sa svom decom i svim usvojiteljima ovde i tamo.
Nisi zavirio/la ni u jedno, da budemo realni.
Elementarnu materijalnu sigurnost može da ostvari i u prosečnoj porodici ovde, sve preko toga je aukcija dece od strane bogatih.
Da, ali....
Aha, znači ovde usvojitelji ne diskriminišu zbog boje kože per se, nego zato što veruju da su deca takva boje kože glupa pa neće doneti dobre ocene. :D
Dobro.
Da, diskriminisu.
Jos jednom, otidji u bilo koje sirotiste i raspitaj se ako vec meni ne verujes.

Ali ne, jer je lepse mlatiti o stvarima o kojima ocigledno pojma nemas.
 
Svuda u svetu se dešavaju krađe dece, što je zemlja siromašnija, takvi slučajevi su češći. Ova tema se bavi ''epidemijom krađe dece u Srbiji'' i skupljanjem miliona potpisa za isterivanje pravde. Da se razumemo, i jedno jedino dete koje je na ovaj način ili bilo koji protivzakoniti način uzeto od roditelja, je za najtežu kaznu, što se mene tiče. Ali ovoliko podsticanje histerije i podizanje tenzije i straha mi nije baš jasno.
 
Poslednja izmena:

Back
Top