Da li ste ikada osetili potpunu srecu?

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!
PROCITALA SAM DANAS DA SE HEATHER PORODILA!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Navodno je James Slovak tako rekao... Vidite:

Subject : does every body know that anthony just had a baby?
Body : yep, its true! spread the news

PLACEM OD srece ako je to istina!!!!!! NE MOGU DA VERUJEM!!! Anthony Kiedis je napokon postao tata!!! Skacem po kuci!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :DZvala sestru da joj kazem!!! MORALA SAM nekome da kazem posto mi nikog nema kod kuce!!! NE MOGU DA VERUJEM!!! Zelim im svu srecu ovog sveta!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Jaoj ljudi, ne mogu da se smirim...

Mada, nisam sigurna da li je to istina, moda se neko zezao...
 
Sreca je subjektivni osecaj ispunjenosti, vrlo retki trenuci koji traju nekoliko minuta, a mozda i manje,... Cini mi se da sto smo stariji to manje ispunjenje osecamo, jer to je ipak apstraktan osecaj koji imamo izrazeniji dok smo mali,... :roll:
Ispunjenost je po meni smisao, koji je sastavljen iz mnogo ciljeva bili oni manji ili veci, u svakom slucaju uvek treba pronaci trenutni cilj,...
Prestati, jednostavno znaci umreti,...valjda... :confused:
 
Sreca je subjektivni osecaj ispunjenosti, vrlo retki trenuci koji traju nekoliko minuta, a mozda i manje,... Cini mi se da sto smo stariji to manje ispunjenje osecamo, jer to je ipak apstraktan osecaj koji imamo izrazeniji dok smo mali,... :roll:
Ispunjenost je po meni smisao, koji je sastavljen iz mnogo ciljeva bili oni manji ili veci, u svakom slucaju uvek treba pronaci trenutni cilj,...
Prestati, jednostavno znaci umreti,...valjda... :confused:

Slažem se...
 

Back
Top