da li magija postoji?

Magija kao magija u fazonu pucnesh prstima, i nekog pretvorish u zabu za sad ne postoji...
Postoje trikovi koje naivni nazivaju magijom....
I natprirodne pojave...

Kad sam rekao da magija ZA SAD ne postoji, mislio sam na teoriju naucnika, da kada bi covek koristio vise od 45 % svog mozga, bio bi u stanju da uradi bilo sta, pa cak i da izvodi danas nepojmljive stvari.
Zakon univerzuma je cudan i komplikovan... i verujem da postoje nacini da levitiramo, zaustavljamo vreme i sl... samo mi nazalost nismo dovoljno inteligentni da to provalimo.
 
Magija kao magija u fazonu pucnesh prstima, i nekog pretvorish u zabu za sad ne postoji...
Postoje trikovi koje naivni nazivaju magijom....
I natprirodne pojave...

Kad sam rekao da magija ZA SAD ne postoji, mislio sam na teoriju naucnika, da kada bi covek koristio vise od 45 % svog mozga, bio bi u stanju da uradi bilo sta, pa cak i da izvodi danas nepojmljive stvari.
Zakon univerzuma je cudan i komplikovan... i verujem da postoje nacini da levitiramo, zaustavljamo vreme i sl... samo mi nazalost nismo dovoljno inteligentni da to provalimo.

neki budisticki monasi mogu da levitiraju.ali ono,ne uzdignu se bas visoko..........
znaci to je samodisciplina i koncetracija.................:aha:
 
Magija kao magija u fazonu pucnesh prstima, i nekog pretvorish u zabu za sad ne postoji...
Postoje trikovi koje naivni nazivaju magijom....
I natprirodne pojave...

Kad sam rekao da magija ZA SAD ne postoji, mislio sam na teoriju naucnika, da kada bi covek koristio vise od 45 % svog mozga, bio bi u stanju da uradi bilo sta, pa cak i da izvodi danas nepojmljive stvari.
Zakon univerzuma je cudan i komplikovan... i verujem da postoje nacini da levitiramo, zaustavljamo vreme i sl... samo mi nazalost nismo dovoljno inteligentni da to provalimo.

Pazi..ja sam cuo da je ta teorija o koriscenju 7 posto mozga cista budalastina
Mi koristimo istini za volju samo 7 posto za razmisljanje ali ostalo ide na ostale funkcije mozga......
 

Back
Top