Da li biste bili sa osobom druge rase?

Neko mi je rekao da je to mana, ali stvarno ne pravim razliku.
Dokle god mi neko odgovara izgledom i umom, nije bitno kog je porekla.
Ne bih znala za rasu, ali mogu da kažem da nisam imala problema da budem sa nekim ko je druge religije :prstic:
Nema tu niš' posebno.
Ko da ćete pričati o pogledima na religiju ili nacionalnu ideologiju dok se kreš.ete.

A ako postane ozbiljno, tipa brak ili slično, pa se razmatra i promena vere, selidba na drugi kraj sveta, tu treba malo uključiti i mozak, a ne samo pratiti hormone.
Mislim, to je savet i kada se vezujete za nekoga vaše rase/vere.
Ne trči pred rudu, tako kaže narodna poslovica.
A narodna mudros' je najveća mudros' :lol:
 
Sa osobom druge rase?Da,Hrvatice su dobre ribe.:P

Tako je...'rvatice...:rumenko:

Bas me zanima zasto ste zeljne toliko crnaca?
Imam i dve drugarice u odeljenju koje vlaze na njih. E sad ne kontam da li je zbog cokoladnog izgleda, ili zbog legende o pitonu?

Ma fantaziraju klinke, kad bi popile pravog crnca ne bi mogle hodati...kao sto se jednoj likusi desilo na exurziji, mukica... :P

A i smaraju sa crncima, koliko crnaca ima, a da im je tuki k'o cokoladna bananica... :lol:
 
Свак своје, тако је најбоље. Мешање никоме није никада донело добра.

Da,da ..tako govore i oni sto se vencaju sa svojim rodjacima,pa vidim kakvo dobro im donesu dvanaestoprsta deca sa tri sise i petnaest bradavica i sa jednocifrenim koeficijentom inteligencije..

Aj bre zaebi,svi Sloveni su se mesali sa svakojakim narodima,inace bi sam izgled bio isti kao i pre seoba,kao i karakteristicne crte lica,tela.
 
Da,da ..tako govore i oni sto se vencaju sa svojim rodjacima,pa vidim kakvo dobro im donesu dvanaestoprsta deca sa tri sise i petnaest bradavica i sa jednocifrenim koeficijentom inteligencije..

Aj bre zaebi,svi Sloveni su se mesali sa svakojakim narodima,inace bi sam izgled bio isti kao i pre seoba,kao i karakteristicne crte lica,tela.

Па јесу се мешали, али не са припадницима других раса.
 

Back
Top