Čekate li (i koliko) sa sexom?

Pero nemo da se ljutis al lupas malo.Nisam rekla da treba propisano vreme,ali ipak neko vreme.I niste me ubedili da treba da se ponasam kao da mi je svako kresanje zadnje u zivotu,odma sada odma ili ce biti ko zna sta.Nek je taj divan novi poredak i seksualna revolucija uticala na siroke narodne mase(sto se da primetiti)doduse prelazeci granice dobrog ukusa.Ja zelim da ogranicim njihov uticaj na mene licno,uzmem ono sto je dobro od starog i ono sto je dobro od novog.Ne zelim da se kresnem s kim stignem i po mogucstvu odma sada odma.Ako nista drugo barem razmisljam o svom zdravlju.Ne pada mi na pamet da nekom uskacem u krevet posle sat dva poznanstva.Vise bih volela da umrem od neceg drugog a ne od side,ako moze.A i da preskocim te polne bolesti.Inace kondom je kontracepciono sredstvo sa kojim sam imala najvise problema.Ne zavaravajte se njegovom sigurnoscu.Nikad nisi dovoljno siguran a rizicnim ponasanjem ne bi trebao da povecavas sanse za nesto ne tako lepo.Nema tog kresanja koje je vredno toga.Ljudi nadam se da ste svesni da ne zivimo u Zemlji Cuda.I jbg misim da drzim do sebe kao zene,te i od tipa sa kojim se samo kresem ne ocekujem da se ponasa kao da sam mu bokserska vreca.Ne ocekujem ni da me vodi pred oltar al da mora da me zeli jako to mora.Nije ni cudo kakvo sve misljenje muskarci imaju o zenama kad one ne postuju same sebe.Ti kao zena treba da budes u najmanju ruku predmet postovanja.Zene su u mnogim poljima napredovale ali su kao zene totalno nazadovale,i zaboravile sta znaci postovanje,ali ne samo postovanje tebe kao osobe,vec tebe kao zene.Nazalost.A zarad cega da pokazu kako su one savremene i cool po visokoj ceni.I za dobar seks je potrebna odredjena kolicina makar i mala bliskosti i poverenja,cega nema posle sat poznanstva.I nema tog Boga da se ti zaista mozes tad opustiti,ma koliko se neki folirali da mogu.
Sinnke nismo se razumeli,priznaces da zudnja za cokoladom stvarno nije garancija da je cokolada dobra i da ces u njoj uzivati.
NISTA U ZIVOTU STO VREDI SE NE DOBIJA LAKO.
I Pero mani se vise lupanja,nije zanimljivo.Citiram:"Ako priznajes da je sex sredstvo manipulacije,to znaci da ti sa time manipulises.." ovo je isto sto i "ako priznajes da je ubistvo zlocin to znaci da si ti zlocinac".I vidim da ti je kao klasicnom primerku balkanca tesko da se pomiris s onim :svet se vrti oko muskaraca a muskarci oko zena.Al sta ces i u tome ima nesto istine,i to svaka samosvesna zena zna.El eto egoisticnim "muskarcinama" je to tesko da prihvate.
 
latica:
Skvo ta tvoja provokacija je trebala da izazove neku moju reakciju?Evo jel dosta?
Ma u pravu si ti,sto ja uopste iznosim nesto ozbiljno i onako su koliko vidim ovde svi dosli izgleda da bi zajebavali jedni druge.

Jok, ozbiljno bih volela da cujem nesto o trecem sloju. :)
Kljucne reci tvojih postova su - mora da me zeli, mora da zudi, mora da mi se udvara...a sto mora? Ono sto je za mene kljucno je da moram da ga zelim.

I...ja bih bas volela da se ponasam kao da mi je svako kresanje zadnje u zivotu, al' mi nesto ne ide. I uopste, da uzivam u svakoj stvari na ovom svetu kao da je radim poslednji put. Mislim da bi to bilo sjajno.
 
Ех, ево тек сад погледах у профил и видех да Латичица има 21 годиницу...ја лепо рекох да људи преко 22-23 на таквим ставовима не могу изградити квалитетну везу. Има Латица времена да још сазри и да схвати неке ствари.У њеним годинама је овакво становиште ОК, не знам само што се тако пали и што мисли да је толико компетентна кад је ова тематика у питању.
У њеним годинама је и добро тако размишљати...лоше би само било зацементирати се у таквом ставу, схватати секс као нешто што жена ДАЈЕ мушкарцу, као нешто што само мушкарац жели а жена му попушта само ако он заслужи, ако је ДОВОЉНО ДУГО жели.
Латице, није неморално ни лоше да и жена има сексуалну жељу. Морал је ОК, али ако вечито робујеш нечему никада нећеш доспети до себе саме, до својих жеља, потреба... Те две ствари уопште не морају да буду у колизији..
Ма, шта да ти причам...кашће ти се само.
 
U pravu je delimicno i latica zene i ne trebaju bas previse imati seksualne zelje, ali daleko je od toga da ona nesto daje. To je prirodni cin, ali izgleda da je podsvesno u ljudskim umovima ipak tako, jer inace zasto bi toliki muskarci placali zenama sve zivo da s njima imaju seks.
Treba tu i malo dublje gledati.
To ti je isto ono kao kad kazu da se auto pravi da dodje od tacke A do tacke B... a zasto se onda prave ti silni Ferrari, Porsche i ostalo.
 
latica:
Pero nemo da se ljutis al lupas malo.Nisam rekla da treba propisano vreme,ali ipak neko vreme.I niste me ubedili da treba da se ponasam kao da mi je svako kresanje zadnje u zivotu,odma sada odma ili ce biti ko zna sta.Nek je taj divan novi poredak i seksualna revolucija uticala na siroke narodne mase(sto se da primetiti)doduse prelazeci granice dobrog ukusa.Ja zelim da ogranicim njihov uticaj na mene licno,uzmem ono sto je dobro od starog i ono sto je dobro od novog.Ne zelim da se kresnem s kim stignem i po mogucstvu odma sada odma.Ako nista drugo barem razmisljam o svom zdravlju.Ne pada mi na pamet da nekom uskacem u krevet posle sat dva poznanstva.Vise bih volela da umrem od neceg drugog a ne od side,ako moze.A i da preskocim te polne bolesti.Inace kondom je kontracepciono sredstvo sa kojim sam imala najvise problema.Ne zavaravajte se njegovom sigurnoscu.Nikad nisi dovoljno siguran a rizicnim ponasanjem ne bi trebao da povecavas sanse za nesto ne tako lepo.Nema tog kresanja koje je vredno toga.Ljudi nadam se da ste svesni da ne zivimo u Zemlji Cuda.I jbg misim da drzim do sebe kao zene,te i od tipa sa kojim se samo kresem ne ocekujem da se ponasa kao da sam mu bokserska vreca.Ne ocekujem ni da me vodi pred oltar al da mora da me zeli jako to mora.Nije ni cudo kakvo sve misljenje muskarci imaju o zenama kad one ne postuju same sebe.Ti kao zena treba da budes u najmanju ruku predmet postovanja.Zene su u mnogim poljima napredovale ali su kao zene totalno nazadovale,i zaboravile sta znaci postovanje,ali ne samo postovanje tebe kao osobe,vec tebe kao zene.Nazalost.A zarad cega da pokazu kako su one savremene i cool po visokoj ceni.I za dobar seks je potrebna odredjena kolicina makar i mala bliskosti i poverenja,cega nema posle sat poznanstva.I nema tog Boga da se ti zaista mozes tad opustiti,ma koliko se neki folirali da mogu.
Sinnke nismo se razumeli,priznaces da zudnja za cokoladom stvarno nije garancija da je cokolada dobra i da ces u njoj uzivati.
NISTA U ZIVOTU STO VREDI SE NE DOBIJA LAKO.
I Pero mani se vise lupanja,nije zanimljivo.Citiram:"Ako priznajes da je sex sredstvo manipulacije,to znaci da ti sa time manipulises.." ovo je isto sto i "ako priznajes da je ubistvo zlocin to znaci da si ti zlocinac".I vidim da ti je kao klasicnom primerku balkanca tesko da se pomiris s onim :svet se vrti oko muskaraca a muskarci oko zena.Al sta ces i u tome ima nesto istine,i to svaka samosvesna zena zna.El eto egoisticnim "muskarcinama" je to tesko da prihvate.
Aj necu se ljutiti za ovo prvo...posto cu pretpostaviti da nisi uvidela da je ono sa ciframa je bila sala.
Ali cu se ljutiti zato sto mi neke reci turas u usta koje ja nisam rekao i sto me nazivas raznim imenima. Errr...vidim da si se malo uzrujala...a to nam nije cilj...znas uvek ce neko nesto napisati suprotno ili isto tvojim stavovima...nemoj to toliko da te pogadja...nemozemo svi jednako razmisljati...i nemoj misliti da ja tvoja razmisljanja ne razumem...jer sam ti rekao da postoji generacijski gep i da je razlicitost u razmisljanjima neminovna...a forum je mesto gde gledamo nove ideje i razmenjujemo misli...pa se tako i usavrsavamo...

E sad ono sto mislim da si meni metnula u usta:
- Niko te nista ne siluje, niti ubedjuje. Ti vodi ljubav kad ti se vodi ljubav...Takodje pusti druge da rade onako kako oni to zele...
- Naravno da je zdravlje extremno bitna stavka....svakom....
- Naravno da tip treba da te postuje...kao i ti njega...
- Znamo za sigurnost kondoma. Ali ipak je nekako trenutno najprikladnija i najkoriscenija zastita. Zastita se slazemo da treba...koja ako ne kondom...Jbg moras voditi ljubav.
- Kresanja??!!?? Zar ne mislis da i mi isto zelimo da delimo svoje emocije sa nekim i da to prenesemo i na konacan cin...vodidjenja ljubavi...Opet cu se zapitati kakva si ti iskustva imala...Voditi ljubav i ne mozes sa svakim...Znam da postoje ljudi koji nikad nisu naucili razliku izmedju kresanja i vodjenja ljubavi...ali bzvz je vredjati ga sto ne zna...Nisu ljudi toliko razliciti...svi imaju potrebu i za sexom i za emocijama...svi...
- Niko ti nikad nije rekao da treba da vodis ljubav sa bilo kim.
- Svaki covek drzi do sebe...svaki covekima dozu dostojanstva i ponosa. Kako ti, tako i ja, tako i bilo ko...


Slazem se sa tobom da je moral zena opao.
I da za dobar sex moraju postojati neki preduslovi...kao postovanje, opustenost, bliskost na primer...

Sto se tice opustanja:
Latice ...zagrlis, zazmuris i pomirises...duboko...nezno pomazis i osetices da se opustas. Tvrdim ti da ce se 15 puta vise i brze opustaji u zagrljaju...nego u prici preko stola...Tipovi obicno tu prave veliku gresku(ti si ocigledno imala te nezrele sprintere)....kad im se devojka prepusti odma krenu u akciju....a bas tad treba krenuti pa se povuci i stati...i tako par puta...svaki put ona je opustenija i opustenija...dok se potpuno ne opusti...e tad akcija...

Sto se tice poverenja
To je opet individualno, bazirano na prethodnim iskustvima i na uzajamnoj komunikaciji...Ako imas dilemu kazes mu je pa popricate o tome i to se razresi... Kad malo razmislis poverenje moras dati...kad tad...Ako nikad ne das poverenje onda ti ispadas bolesna i opterecena....

Posle dva sata u krevetu sa nekim imas i opustenost i bliskost i mnoge druge stvari koje mozda i posle mesec dana setanja nemas...U krevetu se te stvari visestruko brze sticu...Neki jednostavno ne vole da gube mesec dana da bi postigli isto ono sto mogu da postignu za par sati...
Pojedinima u zavisnosti od razmisljanja (i godista) je blentavo setati mesec dana...opet nekima je blentavo ici prvo vece u krevet. Nijedan pogled nije nenormalan ili pogresan...samo drugaciji. No ljudi su vrlo sposobna bica i oni poseduju sposobnosti komunikacije, ucenja, usavrsavanja a posebno kompromisa...

Eto moje vidjenje kao klasicnog, egoisticnog, balkanskog, "muskarcine" koji lupeta... :lol:
 
Hellen:
zene i ne trebaju bas previse imati seksualne zelje

:shock: :shock: :shock:
Мислииииим....Синкеееееееееееееее, братееее!!!!!:lol: :lol: :lol:
Превазишао си сам себе, мајке ми!
Dobro je to rekao samo treba to dobro i razumeti...
Recimo trebaju imati sposobnost kontrolisanja svojih sexualnih zelja...Ali isto tako i tipovi....
 
e ljudi pa vi ste mmmmmmmaaaaaanijaaciiii!Prosto neznam da li da budem ozbiljna i to samo zbog latice, respect!Dok curice odrastaju sklone su raznim uticajima sredine ,prijatelja, roditelja ,medija bla bla bla i najveci problem tu je emotivna nezrelost i nedostatak samopouzdanja, onog trenutka kada se ti problemi prevazidju(odrastanjem) prevazilaze se i ovakve dileme, onda naucis da slusas sebe i svoje instinkte a oni priznacete nikad ne omanu!Glupo je gubiti energiju i vreme na matematicko proracunavanje povoljnog perioda za sex, neka stvari idu svojim tokom, samo opusteno....
 
ketis:
e ljudi pa vi ste mmmmmmmaaaaaanijaaciiii!Prosto neznam da li da budem ozbiljna i to samo zbog latice, respect!Dok curice odrastaju sklone su raznim uticajima sredine ,prijatelja, roditelja ,medija bla bla bla i najveci problem tu je emotivna nezrelost i nedostatak samopouzdanja, onog trenutka kada se ti problemi prevazidju(odrastanjem) prevazilaze se i ovakve dileme, onda naucis da slusas sebe i svoje instinkte a oni priznacete nikad ne omanu!Glupo je gubiti energiju i vreme na matematicko proracunavanje povoljnog perioda za sex, neka stvari idu svojim tokom, samo opusteno....


DA ali ova curica tvrdi da ima preko 20 godina, o tome se radi...
 
For, girl in love

Mislim da je to stvar nekog trenutnog osećanja, naravno ako to nekom nije posao onda je to po meni skroz OK , zašto bi sputavao svoja osećanja ako nije potrebno, doduše teško
je skapirati se uvek sa suprotnim polom ali dešava se.Inače moj ortak je na žurci upoznao
devojku sa kojom je posle sat vremena otišao u krevet i sad imaju dvoje dece i žive totalno OK!!! Ne kažem da se ove stvari dešavaju često ali ako je pitanje da ili ne po meni ,je uvek DA!!!!
Poz!
 

Back
Top