Da li je važno koliko je seksualnih partnera ima moj momak/devojka

Pozdrav ljudi imam veliku dilemu da li je zaista važno koliko partnera je u prošlosti imala moja devojka pošto neki kažu da jeste a neki da nije pa sam rešio da pitam ljude koji su stariji i kojima mogu da verujem a kome mogu više da verujem nego strancima online.
Zapravo me interesuju iskustva ljudi koji su se oženili ili udali za partera koji je imao ili imala više različitih partnera.
Meni nije bilo vazno. Nikada ga nisam ni pitala. I nakon nekog blizeg upoznavanja mi je bilo jasno da on nije osoba bez kriterijuma, leteci i neozbiljan, vec da je covek sa zdravom empatijom. Nisam ga dozivela kao muskarca koji bi bezglavo uletao u odnose iz cisto egoisticnih pobuda.

E sad, da li puno partnera znaci da je neko leteci ili samo nema srece ili pameti i ne ume da izabere je pitanje.
Licno mi se ne dopadaju muskarci koji samo jure sex i nista vise. Ali ni to mora znaci da nisu sposobni za dublje osecaje, vec da im u jednom periodu vise odgovaraju polovicni, neobavezni odnosi.
 
Pozdrav ljudi imam veliku dilemu da li je zaista važno koliko partnera je u prošlosti imala moja devojka pošto neki kažu da jeste a neki da nije pa sam rešio da pitam ljude koji su stariji i kojima mogu da verujem a kome mogu više da verujem nego strancima online.
Zapravo me interesuju iskustva ljudi koji su se oženili ili udali za partera koji je imao ili imala više različitih partnera.
ako imate dosta iskustva ustedecete vreme za "ucenje". Plus, los i neiskusan seks, moze otvoriti pukotine u vezi pa i raskid.
 
Za šta je to relevantan podatak?
Šta treba da ti kaže, da li je promiskuitetna, koliko je "dobra" u krevetu, koliko će vam veza trajati?
Lično mi nije normalno da se osoba karakteriše na bilo koji način time koliko je partnera imala, pa bilo da je žensko ili muško.
Treba da ti bude bitno samo ono što je od momenta od kad je sa tobom. Kopanje po prošlosti, kakva god da je neminovno naidje na neke kosture i donese svađe, eventualno čir na želucu.
Dakle, ne kopaj.
Neznanje je blagoslov.
 
Za šta je to relevantan podatak?
Šta treba da ti kaže, da li je promiskuitetna, koliko je "dobra" u krevetu, koliko će vam veza trajati?
Lično mi nije normalno da se osoba karakteriše na bilo koji način time koliko je partnera imala, pa bilo da je žensko ili muško.
Treba da ti bude bitno samo ono što je od momenta od kad je sa tobom. Kopanje po prošlosti, kakva god da je neminovno naidje na neke kosture i donese svađe, eventualno čir na želucu.
Dakle, ne kopaj.
Neznanje je blagoslov.
sto je bila promiskuitetnija, draza mi je.

ako je matora ofc posto sam i ja mator
 

Back
Top