Čekate li (i koliko) sa sexom?

E, pa ljudi, evo sve citam ove vas postove, pa rekoh ajde da kazem sta mi je na umu...Ili bolje reci, sta se mojoj drugarici desilo pre samo dva dana. Naime, upoznala sam je sa ortakom mog bivseg (big mistake) i mada se nisu ni dopali jedno drugom, ipak su poceli da se muvaju i vec posle tri dana proveli vikend zajedno. i sta se sad desava....prolaze dani, on je ne zove, ona polako pocinje da histerise, zove mene da ja zovem bivseg, da on zove ortaka....i tako smo pre dve veceri otisle u kafic gde se inace svi vidjamo i......prvo je sve vreme kulirao, izbegava razgovor kad mu je rekla da treba da popricaju, a na kraju probao da zbrise. e, onda ga je ona navatala dok je ulazio u kola i naravno - ostavio je, raskinuo. A sto je najgore, pre toga, dok je bila u WC-u, ispricao je svima kako je bila ocajna u krevetu jer nije htela da mu popusi!!! Ceo kafic se valjao od smeha, a ona, jadna, ne znajuci sta je strefilo seda i pita ''koja je to komedija na tv-u''....Onda sam celu noc morala da joj izmisljam cemu su se svi toliko smejali....ma necu ni da joj kazem.....sta da se bezveze nervira......

toliko o savremenim muskarcima.......ok, ako mu nije odgovarala u sexu, nije bas morao da bezi kao malo dete... :|
 
girl in love:
Kada počnete vezu, imate li neki minimum vremena koji mora da prodje da biste imali sex? Tri meseca, mesec dana, nedelju, 2-3 dana, pola sata???

Još nešto: Da li zaista ima muškaraca koji će imati loše mišljenje o devojci koja brzo ode u krevet sa njim? (Ne pričam o n/noć.) Tipa teško će je posle shvatiti kao osećajnu isl. i neće biti za njega "potencijal" za neku ozbiljniju vezu ako ne bude prvo malo "dostojanstvena" i sačeka neko vreme da se bolje upoznaju?

...зависи...са садашњом сам се виђао 2 (и словима два...да, да) месеца онако пријатељски, а кад смо се смували прво вече, ишли смо до краја. Шта је ту имало да се развлачи?

...ма све је то до срца...како осећаш, тако и учини...
 

Back
Top