Da li je važno koliko je seksualnih partnera ima moj momak/devojka

Pozdrav ljudi imam veliku dilemu da li je zaista važno koliko partnera je u prošlosti imala moja devojka pošto neki kažu da jeste a neki da nije pa sam rešio da pitam ljude koji su stariji i kojima mogu da verujem a kome mogu više da verujem nego strancima online.
Zapravo me interesuju iskustva ljudi koji su se oženili ili udali za partera koji je imao ili imala više različitih partnera.
ne gledaj to, nema veze s nicim, nije mjera nicega, zivi zivot.. jasno je da niko nebi bio s nekom na kojoj su bile redalice a dobro je da ima iskustva, da je imala druge,jer to je normalno, drugacije b htjela probati druge muskarce kasnije
 
Ajde ajde samo se tesite. Kakvi ste licemeri. Ne bi auto uzeli koji je presao puno, ali zato bi bili sa osobom koja ih menja kao carape. Evo jedan primer za onog baju sto ispisa pola teme sa primerima. Zamislite da je ta osoba wc solja, da li vam je isto da je koristite posle dve, tri osobe ili posle 15 , 20 ?

Imam utisak da se većina muškaraca koji su pisali na temi plaši jakih žena,iskusnih,one koje ne mogu dobiti jeftinim forama i kisela voda ponudom.
Gde je izazov,želja za pobedom,figurativno rečeno,želja za ženom za kojom svi balave...šta je sa muškarcima 21. veka
Gomila pasa oko keruse se bore. Medjutim jedan mali neugledni pas se vesto tiho prikrade i metne ga kerusi. U narodu ga zovu strpac.
 

Back
Top