Koliko smo daleko od emotivnih veza sa AI robotima?

Pre nekih 6 i više godina stvoren je seks robot "Harmony", a danas smo svedoci sve bržeg i kvalitetnijeg razvoja AI tehnologije. Kolike su realne šanse da su u narednoj dekadi razvije emotivna bliskost (i seksuelna) sa AI robotom do mere da ljudi požele emotivnu vezu sa tom mašinom i zamene je stvarnim ljudskim kontaktom?
bi 'teo da prcaš robota? :mrgreen:
 
Pre nekih 6 i više godina stvoren je seks robot "Harmony", a danas smo svedoci sve bržeg i kvalitetnijeg razvoja AI tehnologije. Kolike su realne šanse da su u narednoj dekadi razvije emotivna bliskost (i seksuelna) sa AI robotom do mere da ljudi požele emotivnu vezu sa tom mašinom i zamene je stvarnim ljudskim kontaktom?

Bladerunner 3.0
 
roboticu...mozda.....ali moram da imam uzemljenje
i kanticu najboljeg lubrikanta za vaginalni/analni seks..

2001404-dde7d0c1.jpg
 
Pre nekih 6 i više godina stvoren je seks robot "Harmony", a danas smo svedoci sve bržeg i kvalitetnijeg razvoja AI tehnologije. Kolike su realne šanse da su u narednoj dekadi razvije emotivna bliskost (i seksuelna) sa AI robotom do mere da ljudi požele emotivnu vezu sa tom mašinom i zamene je stvarnim ljudskim kontaktom?
pa sad

kad krene da nam ide na živce samo izvučemo šteker i spakujemo u ostavu
 
Možda ljudi koji imaju neke defekte ili su iz ma kog razloga vrlo neprivlačni mogu ovo iskoristiti da se ne osećaju tako usamljenim. :think:

a šta da se radi. ja em imam defekte em sam neprivlačna.

ali da ti kažem, neće se tako usamljenost prevazići. duša dušu spoznaje i oseća. to može biti samo za sex i neke mehaničke stvari. usamljenost ne.
 
Pre nekih 6 i više godina stvoren je seks robot "Harmony", a danas smo svedoci sve bržeg i kvalitetnijeg razvoja AI tehnologije. Kolike su realne šanse da su u narednoj dekadi razvije emotivna bliskost (i seksuelna) sa AI robotom do mere da ljudi požele emotivnu vezu sa tom mašinom i zamene je stvarnim ljudskim kontaktom?
Nemam pojma.
Vecina ljudi ne ume da ostvari emotivnu vezu ni sa drugim ljudski biccem.
Ne znam kako zamisljaju neki da to moze sa gomilom hardvera i softvera.
 
a šta da se radi. ja em imam defekte em sam neprivlačna.

ali da ti kažem, neće se tako usamljenost prevazići. duša dušu spoznaje i oseća. to može biti samo za sex i neke mehaničke stvari. usamljenost ne.
Naravno da je nemoguće povezati se kao sa ljudskim bižem, međutim, ljudi su majstori za samoobmanu i ubediće sebe da je nešto ljubav zbog komfora koji dobijaju iz toga. Kao kada sebe obmanjuju da vole partnera dok to čine iz straha jer ne mogu naći boljeg ili se plaše da napuste postojećeg.

Nemam pojma.
Vecina ljudi ne ume da ostvari emotivnu vezu ni sa drugim ljudski biccem.
Ne znam kako zamisljaju neki da to moze sa gomilom hardvera i softvera.
Zapravo, postoje ljudi koji su ostvarili "emotivnu" povezanost sa anime karakterom i čak je oženili. Nije zezanje.

 
Naravno da je nemoguće povezati se kao sa ljudskim bižem, međutim, ljudi su majstori za samoobmanu i ubediće sebe da je nešto ljubav zbog komfora koji dobijaju iz toga. Kao kada sebe obmanjuju da vole partnera dok to čine iz straha jer ne mogu naći boljeg ili se plaše da napuste postojećeg.


Zapravo, postoje ljudi koji su ostvarili "emotivnu" povezanost sa anime karakterom i čak je oženili. Nije zezanje.

Gledao sam ovo i slicno.
To sto oni zavaravaju sebe njihov je problem.
Imaju lomove u najosteljivijem delu psihe.
Ljudi mogu sebe da prevare onao kako niko drugi ne moze.
 
Pa ne bih se bas emotivno vezao. Mozda i bi, al da li bih ***** robita, bi brate. Evo javljam se dobrovoljnk kao tester. Ali kada budu bile na zavidnom nivou, ne ovo do sada, spuki litka kojoj se otkaci kapak kad pogleda u levo. Mada i to mozda moze da bude kinki.
Svakako imam jednu zelju, dodatak jedan ako moze. Da ima zvucne opcije kad je dohvatim da ispusti zvuk
https://voca.ro/1oFNzvt3AKVA
 
Gledao sam ovo i slicno.
To sto oni zavaravaju sebe njihov je problem.
Imaju lomove u najosteljivijem delu psihe.
Ljudi mogu sebe da prevare onao kako niko drugi ne moze.
Mogu i upravo je tema o tome. Možda je ovo trebalo za psihologiju, nemam pojma.
Desiće se to da (moja procena) ukoliko zaista AI seks roboti postanu napredni, ljudi će postati veoma bliski i zameniće ljudski kontakt. Opet, u Japanu porodice imaju one pse robote i ponašaju se prema njima kao prema pravim životinjama.

Postoji jedna izuzetno dobra serija na tu temu: https://www.imdb.com/title/tt4122068/
Doduše, tu roboti dobijaju svest, ali ih svakako koriste na nivou prostitutki po javnim kućama, dok ih u kućama koriste za različite poslove domaćica (ali imaju i opcije 18+)
 

Back
Top