Britanska obevestajna sluzba Mi6 je organizovala ubistvo Djindjica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Тешко је неке ствари објашњавати нашим џиберима. Позната је ствар у Бг да су сви мангупи и криминалци (углавном деца комунистичких функционера и војних лица) да би остали на слободи морали да пристану да одрађују прљаве послове за ДБ и остале тајне службе. Неки од њих су били и дупљаци - и радили и за неке стране службе у исто време. Дакле, једном речју, ТО СУ БИЛИ ЉУДИ ОД ЗАНАТА - а што је тај занат био ликвидација по наруџбини - и то је уобичајено у целом свету па зашто не би било и овде.

Лично мислим да ни Звездан ни Легија НЕМАЈУ НИКАКВЕ БЛАГЕ ВЕЗЕ са убиством ЗЂ - али имају везе са другим бројним "марифетлуцима" које су изводили ПО НАРУЏБИНИ и у Србији и на ратиштима по бившој СФРЈ.

Али за ту истину је потребно да протекне време и не верујем да ћемо ми доживети ДА ЈЕ ЧУЈЕМО СОПСТВЕНИМ УШИМА. Такође сам сигуран да су у убиство ЗЂ умешане стране обавештајне службе...

pa to i ja tvrdim. sve sluzbe uvek imaju te svoje neke kriminalce koje koriste za svoje prljave poslove. nekada je to bio arkan, posle njega legija, lukovic spasojevic i jasno je da je takvima najlakse nakaciti tako teske optuzbe kao sto je optuzba za ubistvo premijera.

a najsmesnije od svega jeste sto je policija resila kompletno ubistvo prakticno 2 sata posle pogibije djindjica :lol:

jos nisam cuo za tako nesto , a postavlja se pitanje kad su sve znali sto nisu izdali poternice za zemuncima 2 sata pre ubijanja premijera nego 2 sata posle :confused:
 
Мене само у целом том случају убиства ЗЂ интересује ОДГОВОР НА ЈЕДНО ЈЕДИНО ПИТАЊЕ а то је:

ЗАШТО
БИ ОНИ ТО УЧИНИЛИ ??? (Мислим на Земунски клан)

Зашто, када им је било супер???

pa nema nikakvog razloga. ti ljudi su bili vladari sive srbije i apsolutno nisu imali nikakve potrebe da ubiju djindjica a cak i da im je djindjic bio na tragu da ih pohapsi mogli su jednostavno da zbrisu iz srbije i kraj price.
 
pa svugde se proglasi vanredno stanje kad premijer ili predsednik budu ubijeni. to se znalo da ce da bude ko iz 1 u 1. mnogo svedoka tvrdi da je kompletan zemunski klan u trenutku ubistva djindjica sedeo u jednom zemunskom kaficu i gledao tv. i da su prve vesti o ubistvu premijera gledali razrogacenih ociju. sve u svemu jasno je da je cela prica klasicna namestaljka da se ubistvo premijera zataska, i da se odstrane nepozeljni svedoci orgijanja i drogiranja demokrata na bazenu u silerovoj. zato je i srusen taj objekat , i ako je mogao da se iskoristi u 1000 puta bolje svrhe.... da se sakriju dokazi.....

A sta cemo sa svedocima(jedan je ubijen kasnije) sto su ih videli kako istrcavaju iz zgrade posle atentata(Vlada Budala i jos dvojica). Plus taj ubijeni ih je vidjao svaki dan pre atentata u gepratovoj....
Đikija su ubile gazde sa zapada.Oni su mu bukvalno rekli,parafraziram:Mi smo te doveli na vlast da bi nam dao Kosovo.Ne možeš sada da se povučeš,možeš da lažeš glupi srpski narod i sa njim da se igraš a sa nama ne.
Pošto jr hteo da se oslobodi svog klana ,Điki je namestio sam sebi atentat.Naredio je da se iskljiče kamere i da Zveki rani Veruovića,da bi on mogao odmah da ih pohapsi.Taj plan je bio ozbiljniji od onog smešnog pokušaja atentata gde je Bagzi vozio kamion.Ne leži vraže ,obaveštajne službe sve prisluškuju.pa su namestile svog agenta,hrvatskog muzičara,koji je koknuo najveću bitangu srpske političke scene.
:dash::dash::dash::dash:
 
Мене само у целом том случају убиства ЗЂ интересује ОДГОВОР НА ЈЕДНО ЈЕДИНО ПИТАЊЕ а то је:

ЗАШТО
БИ ОНИ ТО УЧИНИЛИ ??? (Мислим на Земунски клан)

Зашто, када им је било супер???

Zato sto im se spremalo hapsenje...Cume propevao tuziocu i pretila im robija....
 
Ovaj Andes je i sisao konjska dupeta :D:D:D
Pricao mi njegov ortak iz srednje skole.
U pravu je. Volim da jedem marcipan. Tako sam u jednoj pančevačkoj poslastičarnici kupio svinju i konja od marcipana (stalno prave u obliku nekih životinja), pa sam konja prvo jeo od glave do dupeta (marcipanskog) i nogu, celog sam ga pojeo. Dupe i noge (što je on zaboravio da ti naglasi) sam posisao. Marcipan je lepše sisati nego žvakati. Svinju nisam mogao da pojedem. Baš su lepi koni od marcipana.

Nego koja ti je svinja žena (u izlogu (avataru))?
 
Poslednja izmena:
A sta cemo sa svedocima(jedan je ubijen kasnije) sto su ih videli kako istrcavaju iz zgrade posle atentata(Vlada Budala i jos dvojica). Plus taj ubijeni ih je vidjao svaki dan pre atentata u gepratovoj....

:dash::dash::dash::dash:

nikog od zemunaca nisu svedoci prepoznali u gepratovoj barem ja to nisam procitao nigde, a ti ako imas drugacije izvore daj link
 
Zato sto im se spremalo hapsenje...Cume propevao tuziocu i pretila im robija....

Ма не причај без везе. ОНИ СУ БИЛИ ХЕРОЈИ ДОС-а - да није било њих жути никада не би видели ни В од власти...
Сећам се да су уживали по Бг. - понашали су се као Турци харачлије, нарочито Аркан је правио чуда по граду узимајући рекет. Ни један холивудски филм о мафијашима им није био раван.

Саградили су виле и конаке по Земуну - развијали послове са дрогом, нико није смео ни да помисли да их 'апси ... каква робија, не булазни.
 
nikog od zemunaca nisu svedoci prepoznali u gepratovoj barem ja to nisam procitao nigde, a ti ako imas drugacije izvore daj link

Šta je Žarkovčanin Kujo Kriještorac ispričao u istrazi
Ubijeni svekod
prepoznao budalu

BEOGRAD - Jedan od ključnih svedoka optužbe, ubijeni Kujo Kriještorac iz Žarkova, vlasnik nekoliko prodavnica "Milka" i pekara u gradu, prepoznao je Vladimira Milisavljevića Vladu Budalu kao jednog od atentatora koga je, kako je ispričao u istrazi, viđao dva-tri dana, ali i neposredno pred atentat, u Ulici admirala Geprata ispred broja 14, odakle je pucano na premijera.

Kuješterac je ispričao da je u martu prošle godine stalno prolazio Gepratovom ulicom, zbog renoviranja pekare u Balkanskoj, ali da je tih dana u toj ulici "bila nekako čudna atmosfera". "Dan-dva pre atentata, hteo sam da se parkiram ispred zgrade na broju 14, ali mi to nije dozvolio mladić, crne kose i u crnim pantalonama, visine 180 cm, rekavši da sklonim kombi jer se tu izvode neki radovi. Video sam tada i neke radnike sa telefonskim kablovima.

Na dan atentata, 12. marta, hteo sam opet, oko 11.50, da se parkiram kod istog ulaza, ali taj isti mladić mi je opet rekao da se sklonim. Dok sam odlazio prema Ulici kneza Miloša, video sam u ulici crveni "opel" sa sva četiri upaljena migavca. Kasnije, kada je objavljena slika Vladimira Milisavljevića na TV, prepoznao sam u njemu mladića iz Gepratove", ispričao je Kriještorac istražnim organima.
http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/2004/03/10/srpski/H04030902.shtml
Malo proguglaj i naci ces vise o tome....
I pusti price rekla-kazala, sve je dokazano na sudu. I ko i zasto.
 
http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/2004/03/10/srpski/H04030902.shtml
Malo proguglaj i naci ces vise o tome....
I pusti price rekla-kazala, sve je dokazano na sudu. I ko i zasto.

ma taj je isto neki kriminalac i preparirani svedok optuzbe. kao video ga 20 minuta pre ubistva mislim to ne znaci nista oni svedoci sto su neposredno videli ljude koj iizlaze iz zgrade u momentu ubistva premijera nisu prepoznali nikog iz zemunskog klana pogotovo ne zvezdana jovanovica koji je osudjen da je pucao na premijera tako da je ta cela prica smesna.
 
jos dodaj eremite da su svi imali legitimacije naseg DB-a , dao im dusan mihajlovic i ovi pohapseni likovi iz jotkine grupe koja je bila optuzena za ubistvo generala boska buhe tvrde da su ih licno isledjivali dusan spasojevic i mile lukovic u policiji...

Па нормално - СВИ СУ ОНИ БИЛИ СЛУЖБЕНИЦИ ИСТЕ СЛУЖБЕ али хијерахијски постављени различито... није случајно Михајловић изјавио ДА ЈЕ ЛЕГИЈА ХЕРОЈ... уосталом морам да признам, бар за оно што сам ја чуо шта је радио и како је ратовао - ДА МУ ТАЈ ЕПИТЕТ И ПРИПАДА.

И морам да кажем и ово: НАШИ МОМЦИ КОЈИ СУ СА ДРУГЕ СТРАНЕ ЗАКОНА СУ ПОЈАМ МОРАЛА И ЧЕСТИТОСТИ за многе ствари у односу на ове јајаре на власти.
 
jos dodaj eremite da su svi imali legitimacije naseg DB-a , dao im dusan mihajlovic i ovi pohapseni likovi iz jotkine grupe koja je bila optuzena za ubistvo generala boska buhe tvrde da su ih licno isledjivali dusan spasojevic i mile lukovic u policiji...

Jotka i Buha? Malo si pomesao....
Сећам се да су уживали по Бг. - понашали су се као Турци харачлије, нарочито Аркан је правио чуда по граду узимајући рекет. Ни један холивудски филм о мафијашима им није био раван.
Arkan je ubijen u januaru 2000, tesko da je on bio heroj dos-a....
A sto je tice db znacki, proveri kad su oni dobili i od koga te znacke....
 
Đikija su ubile gazde sa zapada.Oni su mu bukvalno rekli,parafraziram:Mi smo te doveli na vlast da bi nam dao Kosovo.Ne možeš sada da se povučeš,možeš da lažeš glupi srpski narod i sa njim da se igraš a sa nama ne.
Pošto jr hteo da se oslobodi svog klana ,Điki je namestio sam sebi atentat.Naredio je da se iskljiče kamere i da Zveki rani Veruovića,da bi on mogao odmah da ih pohapsi.Taj plan je bio ozbiljniji od onog smešnog pokušaja atentata gde je Bagzi vozio kamion.Ne leži vraže ,obaveštajne službe sve prisluškuju.pa su namestile svog agenta,hrvatskog muzičara,koji je koknuo najveću bitangu srpske političke scene.

Никад нећу заборавити тај дан кад се емитовање програм одједном прекинуло, онда излетео на ТВ онај волооки Живковић, пиљи забезекнуто у камеру, стоји тужна свита, у углу цмиздри Жарко и пада му перика, најављује се ванредно стање и Сабља....
Није то био ни леп ни лак период само када се сетим...
 
ma taj je isto neki kriminalac i preparirani svedok optuzbe. kao video ga 20 minuta pre ubistva mislim to ne znaci nista oni svedoci sto su neposredno videli ljude koj iizlaze iz zgrade u momentu ubistva premijera nisu prepoznali nikog iz zemunskog klana pogotovo ne zvezdana jovanovica koji je osudjen da je pucao na premijera tako da je ta cela prica smesna.

Bar procitaj vest do kraja. Vidjao ga non stop pre i posle atentata a ne 20 minuta pre....
Elem, aj daj ti link kao ja da vidimo ko koga nije a ko jeste prepoznao...Pusti to rekla kazala....
 
Па нормално - СВИ СУ ОНИ БИЛИ СЛУЖБЕНИЦИ ИСТЕ СЛУЖБЕ али хијерахијски постављени различито... није случајно Михајловић изјавио ДА ЈЕ ЛЕГИЈА ХЕРОЈ... уосталом морам да признам, бар за оно што сам ја чуо шта је радио и како је ратовао - ДА МУ ТАЈ ЕПИТЕТ И ПРИПАДА.

И морам да кажем и ово: НАШИ МОМЦИ КОЈИ СУ СА ДРУГЕ СТРАНЕ ЗАКОНА СУ ПОЈАМ МОРАЛА И ЧЕСТИТОСТИ за многе ствари у односу на ове јајаре на власти.

Је ли а јел се нико не запита шта је са оним битангама из Нове демократије укључујући и овог ??
Како њих нико да оплете ??
 
И морам да кажем и ово: НАШИ МОМЦИ КОЈИ СУ СА ДРУГЕ СТРАНЕ ЗАКОНА СУ ПОЈАМ МОРАЛА И ЧЕСТИТОСТИ за многе ствари у односу на ове јајаре на власти.
Da da, moralno i cestito prodaju drogu deci....
Alal vera domacine.....:dash::dash:
Verovatno bi i ti voleo da si kao i oni vikendom, kad izadjes u grad....
 
Jotka i Buha? Malo si pomesao....

Arkan je ubijen u januaru 2000, tesko da je on bio heroj dos-a....
A sto je tice db znacki, proveri kad su oni dobili i od koga te znacke....

Нисам желео да будем конкретан али када си тако гУЛп онда морам:

1. Аркан је на Западу један од најпознатијих ликова који је "завршавао послове" за наш ДБ, мало се боље информиши.

2. Да није било Легије и Црвених беретки НИКАДА ДОС НЕ БИ ДОШАО НА ВЛАСТ, запамти ово што сам ти написао - па ћеш се можда једног дана сетити када ова говн* на власти буду написала своје истините "мемоаре".

И аркановци и беретке и земнуци - СВИ СУ БИЛИ САРАДНИЦИ И РАДНИЦИ ИСТЕ СЛУЖБЕ - и ово запамти. Не постоји тај жешћи криминалац КОЈИ НИЈЕ ЊИХОВ!
 
Bar procitaj vest do kraja. Vidjao ga non stop pre i posle atentata a ne 20 minuta pre....
Elem, aj daj ti link kao ja da vidimo ko koga nije a ko jeste prepoznao...Pusti to rekla kazala....

BEOGRAD, 21. decembra 2006. (Tanjug) - Proces za ubistvo premijera Srbije Zorana Djindjića ni posle tri godine sudjenja koje je počelo 22. decembra 2003, nije završen, a u njegovom nastavku treba da budu izvedeni dokazi koje predlože branioci i optuženi da bi se prešlo na završne reči tužioca, branilaca i optuženih i izricanje presude.

Objedinjenim sudjenjem za ubistvo premijera i pripadnicima "zemunskog klana" bilo je najpre obuhvaćeno 36 okrivljenih, od kojih su njih 13 bili optuženi za učešće u atentatu na Djindjića, a ostali za 17 ubistava, tri otmice i dva teroristička napada.

Od početka sudjenja branioci optuženih tražili su da se proces za ubistvo premijera razdvoji od drugih krivičnih dela, ali se tadašnji tužilac Milan Radovanović tome protivio, da bi nešto kasnije i sam predložio razdvajanje postupka, što je sud prihvatio februara 2004.

Za ubistvo premijera optuženi su bivši komandant Jednice za specijalne operacije (JSO) Milorad Ulemek Legija, pripadnici te jedinice Zvezdan Jovanović, Zeljko Tojaga i Saša Pejaković i radnik Bezbednosno- informativne agencije Branislav Bezarević.

Za ubistvo Djindjića optuženi su i pripadnici "zemunskog klana" Miloš Simović, Ninoslav Konstantinović, Aleksandar Simović, Vladimir Milisavljević, Sretko Kalinić, Milan Jurišić, Dušan Krsmanović i Dejan Milenković - koji je juna ove godine dobio status svedoka saradnika.

Kada je počelo sudjenje, na optuženičkoj klupi su bili Jovanović, Krsmanović, Pejaković, Bezarević i Tojaga, dok su ostali bili u bekstvu. Ulemek - Legija se predao 2. maja 2004. godine, Milenković je uhapšen u Solunu 16. jula 2004, a Aleksandar Simović je uhapšen u Beogradu 25. novembra ove godine.

Jovanović, koji je optužen da je 12. marta 2003. godine iz kancelarije u Ulici admirala Geprata 14, ispalio dva hica od kojih je jedan ubio premijera a drugi teško ranio Djindjićevog šefa obezbedjenja Milana Veruvovića, na glavnom pretresu 24. decembra 2003. godine odbio je da se izjasni o navodima optužnice.

Tada je Jovanović izjavio da će se braniti ćutanjem, jer kako je kazao, "na njega izvršen pritisak od izvršne vlasti, da je i pre ulaska u sudnicu osudjen i da nema poverenja u sud".

Sutradan, pročitan je policijski zapisnik o saslušanju Jovanovića od 7. aprila 2003. godine u kome se navodi da je izjavio da je "ubistvo Djindjića političko ubistvo, jer je Hag najveća sramota Srbije", kao i da za to ubistvo nije dobio novac.

Prema policijskom zapisniku, Jovanović je kazao da je "Legija insistirao da Djindjić mora biti ubijen kako bi se zaustavilo isporučenje Hagu", kao i da je Ulemek - Legija operaciju nazvao "stop Hagu".

Aprila 2004. godine, bez prisustva javnosti svedočili su svedoci saradnici Ljubiša Buha Čume, Miladin Suvajdžić i Zoran Vukojević - koji je 3. juna ove godine ubijen.

Na sudjenju je zatim svedočila šestorica pripadnika Djindjićevog obezbedjenja, kojima je šef bio Veruović, a oni su izjavili da su, kada je ubijen premijer, čuli tri pucnja a ne dva, kako je navedeno u optužnici.

Posle predaje maja 2004, Ulemek se, mesec dana kasnije, na sudu izjasnio o navodima optužnice, tvrdeći da se u trenutku ubistva premijera nalazio u svojoj kući i da mu je supruga tada kazala da je na televiziji čula da je pokušan atentat na Djindjića.

Prema Ulemekovom iskazu, on "nije mogao da dodje sebi" kada je na televiziji video svoju sliku, tada je napustio svoju kuću, da bi se posle nekoliko dana vratio i u njoj krio do predaje.

Svedoci koji su bili u zgradi u Admirala Geprata, u trenutku kada je pucano na premijera, u sudnici nisu prepoznali atentatore.

izvor: tanjug. znaci svedoci koji su bili u zgradi u admirala geprata u trenutku pucanja nisu prepoznali na sudu nijednog od atentatora. to je dokaz dovoljan da je cela optuznica nemestena...
 
И аркановци и беретке и земнуци - СВИ СУ БИЛИ САРАДНИЦИ И РАДНИЦИ ИСТЕ СЛУЖБЕ - и ово запамти. Не постоји тај жешћи криминалац КОЈИ НИЈЕ ЊИХОВ!
Pa ko ih je stvorio, dos?
Elem, ko je odrzao sluzbu i Radeta Markovica posle 2000, bese Kostunica?:think:
 
+
Је ли а јел се нико не запита шта је са оним битангама из Нове демократије укључујући и овог ??
Како њих нико да оплете ??

Тај Михајловић МлОГО ЗНА!!! Не сме нико ни да помисли да га пипне... врућО... врућО... Замисли када би тај муцави Михајловић ОТВОРИО УСТА и почео да прича ... шта би било ??? Хаос ! Заобилазе га у великом луку. А тај сељак уопште и није мутав - сигурно се добро обезбедио на много начина.
 
Svedoci koji su bili u zgradi u Admirala Geprata, u trenutku kada je pucano na premijera, u sudnici nisu prepoznali atentatore.
Pa gde pise da moraju da ih prepoznaju? Nisu bili u istoj sobi, nisu im drzali svecu.
Lik ih je vidjao da se tuda motaju pre i za vreme atentata, zato je i ubijen, stvar je jasna.
E sad, to sto bi ti i Eremita voleli da nije tako, to je druga stvar....
 
+

Тај Михајловић МлОГО ЗНА!!! Не сме нико ни да помисли да га пипне... врућО... врућО... Замисли када би тај муцави Михајловић ОТВОРИО УСТА и почео да прича ... шта би било ??? Хаос ! Заобилазе га у великом луку. А тај сељак уопште и није мутав - сигурно се добро обезбедио на много начина.

Чуо сам да има ланац од 16 фирми које баш он лично поседује.... Добро се он офајдио док је био на власти...

А Мито сети се њиховог символа Нове демократије.... Лењир и троугао, баш ми је од старта некако смрдео на неку ложу.... и факат и онај Крстић нестаде, као и читава плејада ликова који су у најужем луку окруживали власт.... пој'о вук магарца
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top