Како је руска обавештајна служба заказала јуче?

Pa to je problem, što se o istočnim sistemima ništa ne zna. Na zapadu možeš da vidiš svaku manu. Ljudi pričaju, ljudi na ulici, ljudi u medijima, afere, ostavke, ćorke... Sa druge strane, na istoku medijski mrak, represija nad neistomišljenicima, guranje problema pod tepih. Sve mora da izgleda nalickano i perfektno. I onda se ljudi iznenade kako je moguće. Jbg, trulo iznutra. Samo treba razmišljati logično, ako je negde medijski mrak, jel taj mrak da ljudi ne bi videli koliko je dobro? Ne, nego da ne bi videli koliko je loše.
Pa im sa dva putnička aviona obore dve zgrade a trećim boingom pogode pentagon? Što jedeš gowna kada je burek 150 din?
 
Ауторска
Да ли је могуће да се ово десило?

msm nemo se ljutiš ali....nije ni zakazala!
ovo je njihovo REDOVNO STANJE!
oni se bave baš kao i UDBA očuvanjem POREDKA
a ne ZAŠTITOM države i naroda...

Propusti se dešavaju. Najgore je što su to najverovatnije učinili građani Ruske Federacije. Odakle im oružje, ko ih možda je nagovorio to da urade. Gde je naoružano obezbeđenje sa puškamana ovako velikom skupu, njih nije bilo mnogo. Mnogo je tu pitanja na koja treba odgovoriti.

Odakle oružje u rusiji*?! zezaš*? pa odakle hoćeš
ovo su izgleda uradili RUSI iz RUSIJE
koje je neko dobrano ideološki obradio i isprao im mozak...
 
msm nemo se ljutiš ali....nije ni zakazala!
ovo je njihovo REDOVNO STANJE!
oni se bave baš kao i UDBA očuvanjem POREDKA
a ne ZAŠTITOM države i naroda...



Odakle oružje u rusiji*?! zezaš*? pa odakle hoćeš
ovo su izgleda uradili RUSI iz RUSIJE
koje je neko dobrano ideološki obradio i isprao im mozak...
E, čuj sad, druže, nemoj se uzrujavati, ali ti si valjda pročitao previše tih šarenih novina! Ovo što ti lupetaš, to je kao priča iz nekog jeftinog filmskog trilera, a ne realan svet. Pa, jesi li ti stvarno ozbiljan kad pričaš o UDBI i "poretku"? Misliš li ti da su ljudi toliko naivni da će progutati sve te gluposti?

A što se tiče oružja u Rusiji, pa šta ti misliš, da ga neki vanzemaljci donose? Pa normalno da je odande! Ali to što si odmah skočio na "Rusi su krivi", to je kao da si ispao iz neke loše sapunice! Ma, daj, bre, razmisli malo pre nego što počneš da lupetaš o tim stvarima.
 
Ауторска
Да ли је могуће да се ово десило?
Nije mi uopšte čudno da se ovako nešto dogodi. Službe mogu da prate terorističke organizacije ako imaju doušnike u njima ili ako na neki način uhvate komunikaciju između članova, ako se nekoliko pojedinaca dogovori oči u oči da napravi ovakav napad i nabave oružije za to - ne sprečava ih mnogo toga da naprave bilo kakvo sranje.
 
E, čuj sad, druže, nemoj se uzrujavati, ali ti si valjda pročitao previše tih šarenih novina! Ovo što ti lupetaš, to je kao priča iz nekog jeftinog filmskog trilera, a ne realan svet. Pa, jesi li ti stvarno ozbiljan kad pričaš o UDBI i "poretku"? Misliš li ti da su ljudi toliko naivni da će progutati sve te gluposti?

A što se tiče oružja u Rusiji, pa šta ti misliš, da ga neki vanzemaljci donose? Pa normalno da je odande! Ali to što si odmah skočio na "Rusi su krivi", to je kao da si ispao iz neke loše sapunice! Ma, daj, bre, razmisli malo pre nego što počneš da lupetaš o tim stvarima.

kad god mi neko kaže LUPETAŠ ja otvorim priručnik i podsetim se i kažem sebi U PRAVU SI!
jer se taj neko na lupetanja ne bi ni obazirao, već samo na OZBILJNE ČINJENICE.

A ko je pa kriv? AMERI?!
GDE se desio pokolj?! U RUSIJI!
pa RUSI SU KRIVI ŠTO SU DOZVOLILI!

e stojkove menidjeru ne diraj me od jutros! bolje ti je!

Nije mi uopšte čudno da se ovako nešto dogodi. Službe mogu da prate terorističke organizacije ako imaju doušnike u njima ili ako na neki način uhvate komunikaciju između članova, ako se nekoliko pojedinaca dogovori oči u oči da napravi ovakav napad i nabave oružije za to - ne sprečava ih mnogo toga da naprave bilo kakvo sranje.

odavno se koristi prizivanje duhova i astralne projekcije
samo oni neobavešteni se smeju ovome...da bi ostali neobavešteni i dalje
 
Генерално, увек може да се деси да службе закажу или чак намерно пусте да се нешто догоди да би после имали алиби за неке друге акције.

Тероризам није од јуче и ово није, наажлост, први терористички напад који се десио, не само у Русији, већ и у другим, поготово, западним државама.
Тако да...
 
Pa im sa dva putnička aviona obore dve zgrade a trećim boingom pogode pentagon? Što jedeš gowna kada je burek 150 din?
oni, teroristi su na te avione mogli da se popnu samo kroz vrata, a ovi teroristi su mogli na 1000 nacina da preuzmu kalasnjikove i zapucaju u gomilu

oni su morali da znaju da voze avione, a OVI citamo nekog klia renoa, ne znamo da nije mozda automatik, ni brzine nisu morali da menjau onda, samo vozi misko

danas drzava moze da mi preuzme automobil daljinski, a ne moze avion da skrene da se ne zakuca u pentijum i bliznakinje, neki su cak i prorokovali... ej. mozak bi mi procvrcao kada bih verovao u teorije zavera
 
Poslednja izmena:
kako amerika nije samu sebe obavestila kad su rusili kule?
Posle rušenja kula u ime "borbe protiv terorizma" pogasili sve free e-mail servise pa i Krstinu.
Tu sam ja voleo da otvaram nove nickove kad me banujete.

A priča bila kako su se teroristi dopisivali heksadecimalno preko slika golih žena pa gistro šatro tek kad se otvori fotka u tekst editoru kao vidiš poruku. Navodno im bilo čudno da muslimani šalju slike golih žena.

A šta su trebali da šalju?
Magarce?
@Blues Brothers
 
Мало је то безвезе што су их преслушавали на Лицу места..
много то аматерски делује...доста времена пуштено Налогодавцима да дигну Сидро и испаре у виду Облачића ..

једино,ако све то није лажирано,
да ови на Снимцима уопште нису прави атентатори
 
Poslednja izmena:
Мало је то безвезе што су их преслушавали на Лицу места..
много то аматерски делује...доста времена пуштено Налогодавцима да дигну Сидро и испаре у виду Облачића ..

једино,ако све то није лажирано,
да ови на Снимцима уопште нису прави атентатори
Psihološko-medijska doktrina laži i poluistina je toliko usavršena da više ni rodjenoj ženi ne smeš da veruješ, sem kad dodje sa kesetinama onda je stvarno bila u šopingu al opet ti ne kaže koliko je stvarno potrošila jer se vadi na akcijski popust...
 
Vi lažljivi šiptari i teorije zavere rođena braća.
Nisu ti to Srbi na severu pa da ih namestite da su teroristi.
Kao nisi teoretičar ali tvrdiš da su to počinili Ukrajinci

Evo ti zlatna medalja "Francuska sobarica"

20240324_152110.jpg
 
Мало је то безвезе што су их преслушавали на Лицу места..
много то аматерски делује...доста времена пуштено Налогодавцима да дигну Сидро и испаре у виду Облачића ..

једино,ако све то није лажирано,
да ови на Снимцима уопште нису прави атентатори
Odrežu teroristi uho, stave mu u usta i onda imaš vjerodostojno priznanje na ruski način, samo treba reći "Zelenskij me nagovorio da poubijam civile"
 

Back
Top