Britanska obevestajna sluzba Mi6 je organizovala ubistvo Djindjica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja ne sumnjam da je legija organizovao ubistvo draskovica i stambolica, kao da je i postao clan zemunskog klana i radio mnoge kriminalne delatnosti kao recimo sto je sam priznao, sverc 600 kila heroina iz srbije u rumuniju i tako to samo je jasno da ta ekipa i ako je pocinila mnoge zlocine, nije organizovala ubistvo djindjica, jer ne bi to ubistvo cekali u zemlji svakako, vec negde u inostranstvu.. ne bi ih vatali kao zeceve u meljaku nego bi oni odmah imali pripremljenu odstupnicu... pogotovo sto njihovo prisustvo za samo izvodjenje ubistva uopste nije bilo potrebno.
 
Sigurno vise od 60% stanovnika Vojvodine. Kao npr moji preci.

Па не знам колико имаш година, па сад уопште да ли ти је вредно причати.... знаш биле и сеобе и колонизација након 45., тако да нисам сигуран у ту цифру... :think:


А то да сте мало килави и да лииичите на мааађаааре, једете гулаш паприкаш и то је тачно... нема љутиш, тако је :hahaha:
 
Markowac, hajde da se nesto dogovorimo

Ako ti smatras za ZJ nije ubio Djindjica, napisi ovo u sledecem postu boldiranim slovima i velicina fonta 7:
Ja markowac sam toliko siguran da ZJ nije ubio Đinđića da želim celoj mojoj porodici ono što je Zvezdan Jovanović direktno uradio Đinđiću.

Frajeru, sad te treba videti kakav si junak serbski.
 
ja ne sumnjam da je legija organizovao ubistvo draskovica i stambolica, kao da je i postao clan zemunskog klana i radio mnoge kriminalne delatnosti kao recimo sto je sam priznao, sverc 600 kila heroina iz srbije u rumuniju i tako to samo je jasno da ta ekipa i ako je pocinila mnoge zlocine, nije organizovala ubistvo djindjica, jer ne bi to ubistvo cekali u zemlji svakako, vec negde u inostranstvu.. ne bi ih vatali kao zeceve u meljaku nego bi oni odmah imali pripremljenu odstupnicu... pogotovo sto njihovo prisustvo za samo izvodjenje ubistva uopste nije bilo potrebno.

Ja sumnjam...
Kome je smetalo da bude večito drugi u opoziciji,taj je naručio oba ubistva,samo i on ga je ispušio.
 
ja ne sumnjam da je legija organizovao ubistvo draskovica i stambolica, kao da je i postao clan zemunskog klana i radio mnoge kriminalne delatnosti kao recimo sto je sam priznao, sverc 600 kila heroina iz srbije u rumuniju i tako to samo je jasno da ta ekipa i ako je pocinila mnoge zlocine, nije organizovala ubistvo djindjica, jer ne bi to ubistvo cekali u zemlji svakako, vec negde u inostranstvu.. ne bi ih vatali kao zeceve u meljaku nego bi oni odmah imali pripremljenu odstupnicu... pogotovo sto njihovo prisustvo za samo izvodjenje ubistva uopste nije bilo potrebno.

Samo ih je jedna stvar malo zeznula, a to je vanredno stanje....
 
svi se secamo da je tada objavljen fotorobot ubice kojeg su videli svedoci kako izlazi iz zgrade iz koje je ubijen djindjic i njegova slika je bila objavljena u svim dnevnim listovima u srbiji.

fotorobot ubice premijera je izgledao ovako


01robot2.jpg


a ovako izgleda zvezdan jovanovic koji je pred nasim sudom osudjen kao neposredni izvrsilac ubistva premijera

vikend2_1.jpg


nikakve slicnosti zar ne :)

celo ovo sudjenje je bilo farsa organizovano sa ciljem da se kao neposredne ubice osude legija , jovanovic i ostali kriminalci a da se sakrije umesanost stranog faktora u ubistvo bivseg premijera.

Isto tako je odradjeno ubistvo Kenedija kojeg je ubila americka CIA a optuzen je i osudjen zbog tog ubistva Harry Lee Oswald , americki komunista i socijalista koji je izvrsio "samoubistvo" u zatvoru malo posle izricanja presude

a on nije mogao da stavi periku i naocare?
 
Samo ih je jedna stvar malo zeznula, a to je vanredno stanje....

pa svugde se proglasi vanredno stanje kad premijer ili predsednik budu ubijeni. to se znalo da ce da bude ko iz 1 u 1. mnogo svedoka tvrdi da je kompletan zemunski klan u trenutku ubistva djindjica sedeo u jednom zemunskom kaficu i gledao tv. i da su prve vesti o ubistvu premijera gledali razrogacenih ociju. sve u svemu jasno je da je cela prica klasicna namestaljka da se ubistvo premijera zataska, i da se odstrane nepozeljni svedoci orgijanja i drogiranja demokrata na bazenu u silerovoj. zato je i srusen taj objekat , i ako je mogao da se iskoristi u 1000 puta bolje svrhe.... da se sakriju dokazi.....
 
Па не знам колико имаш година, па сад уопште да ли ти је вредно причати.... знаш биле и сеобе и колонизација након 45., тако да нисам сигуран у ту цифру... :think:
Znam znam 100 X bolje od tebe. Procenjuje se da oko 40% ljudi u Vojvodini ima dedu ili babu koji nije iz Vojvodine. Bavio sam se time, a i majka mi je etnolog.
Naravno da onaj ko dođe u Vojvodinu taj se asimiluje i u mentalitetu i svakako, postaje i on vojvođanin.
А то да сте мало килави
Aha. Hajde malo vidi koji to kilavi oru njive i daju ti lebac (iako bi se tebi grob otvorio na licu mesta čim bi podigao motiku).
Malko vidi odakle dolaze najbolji spotristi Srbije (posebno mislim na borilačke sportove i atletiku).
једете гулаш паприкаш и то је тачно...
Naravno kad je lep paprikaš a i gulaš. Bolje i to nego da seksamo krave i ovce i jedemo skakavce (gledao sam jednu Memedovićevu emisiju, tamo dole peku skakavce :rotf: - to im verovatno neki vetiš za dalji seks sa ovcama.
и да лииичите на мааађаааре
Ličimo na mađarizovane slovene jer smo sloveni, za razliku od vas poturaka.
Bolje i ličiti na Mađare nego na Turke.
:hahaha:
 
Đikija su ubile gazde sa zapada.Oni su mu bukvalno rekli,parafraziram:Mi smo te doveli na vlast da bi nam dao Kosovo.Ne možeš sada da se povučeš,možeš da lažeš glupi srpski narod i sa njim da se igraš a sa nama ne.
Pošto jr hteo da se oslobodi svog klana ,Điki je namestio sam sebi atentat.Naredio je da se iskljiče kamere i da Zveki rani Veruovića,da bi on mogao odmah da ih pohapsi.Taj plan je bio ozbiljniji od onog smešnog pokušaja atentata gde je Bagzi vozio kamion.Ne leži vraže ,obaveštajne službe sve prisluškuju.pa su namestile svog agenta,hrvatskog muzičara,koji je koknuo najveću bitangu srpske političke scene.
 
pa svugde se proglasi vanredno stanje kad premijer ili predsednik budu ubijeni. to se znalo da ce da bude ko iz 1 u 1. mnogo svedoka tvrdi da je kompletan zemunski klan u trenutku ubistva djindjica sedeo u jednom zemunskom kaficu i gledao tv. i da su prve vesti o ubistvu premijera gledali razrogacenih ociju. sve u svemu jasno je da je cela prica klasicna namestaljka da se ubistvo premijera zataska, i da se odstrane nepozeljni svedoci orgijanja i drogiranja demokrata na bazenu u silerovoj. zato je i srusen taj objekat , i ako je mogao da se iskoristi u 1000 puta bolje svrhe.... da se sakriju dokazi.....

Тешко је неке ствари објашњавати нашим џиберима. Позната је ствар у Бг да су сви мангупи и криминалци (углавном деца комунистичких функционера и војних лица) да би остали на слободи морали да пристану да одрађују прљаве послове за ДБ и остале тајне службе. Неки од њих су били и дупљаци - и радили и за неке стране службе у исто време. Дакле, једном речју, ТО СУ БИЛИ ЉУДИ ОД ЗАНАТА - а што је тај занат био ликвидација по наруџбини - и то је уобичајено у целом свету па зашто не би било и овде.

Лично мислим да ни Звездан ни Легија НЕМАЈУ НИКАКВЕ БЛАГЕ ВЕЗЕ са убиством ЗЂ - али имају везе са другим бројним "марифетлуцима" које су изводили ПО НАРУЏБИНИ и у Србији и на ратиштима по бившој СФРЈ.

Али за ту истину је потребно да протекне време и не верујем да ћемо ми доживети ДА ЈЕ ЧУЈЕМО СОПСТВЕНИМ УШИМА. Такође сам сигуран да су у убиство ЗЂ умешане стране обавештајне службе...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top