Autobus za ateiste

Time sto pise na autobusu nije izvojevana nikakva pobeda.
Ako zatvoris oci, to ne znaci da je svet oko tebe prestao da postoji nego da si zatvorio oci.
Ako bog postoji, on nece prestati da podstoji zato sto to tako pise na autobusu.
Ako bog ne postoji, odakle uopste nekome ideja da ga spominje po autobusima?

Skontala sam ja da je neko ovako hteo da kontrira crkvi,ali je malo ograniceno izjednacavati crkvu i boga. Da je neko napisao na autobus kako katolicki svestenici siluju decake, to bi bio pun pogodak i imalo bi svrhe, ali ovo ne da je neozbiljno nego je jos i besmisleno...


itekako je izvojevana;
naime, jos jucer nismo uopce imali...opciju da tako nesto kazemo
+ je nebitno da li Boza postoji ili ne...to Bozu ne remeti, ali remeti nas...
navodne Bozine kreature...jer nasim zivotima ne upravlja/ne smeta Boza
vec Bozini SAMOZVANI emisari : )))

tako da...bas je simpatican autobus :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Tvoja interpretacija natpisa bila bi revolucionarna pre 400 godina, u pravu si. Ali sad kad znamo da je zemlja okrugla i postoji osnovana sumnja i da je covek nastao od majmuna, zar ne mislis da je, s obzirom na jaz u vekovima, malcice kasno da oglasimo preko autobusa da smo konacno poceli da razmisljamo?

pa sad...nije to bas tako; nazalost
sve dok postoje drustva u kojima religijske organizacije imaju mogucnost ODLUCIVATI
umjesto nas...za nas
a postoje + nije ih malo + religija neprestano pokusava "comeback"
stoga je NEOPHODNO stalno posdsjecati i dojucerasnje stado, tj. nas, i "njih" da je autobus...otisao :mrgreen:
 
A ja cu biti zamenik predsednika koji ce posle nekog vremena da se posvadja sa Vraganom, i da napusti stranku ponevshi sa sobom dobar deo mandata i zhig stranog placenika, a ti cesh Jacobe, generalni sekretaru, da plachesh mesec dana k'o da si balavac kome su se calci razveli, i onda da predjesh u moj tabor.

A Trilijan i Zazijavalo ce biti baba-vrachare sa vudu kletvama.
 
A da osnujes svoju?

Evo ja cu da budem clan Number 2 :mrgreen:

ako ocu da...uspijem (a ocu...)
onda ne mere tako
prvo moram upast u neku vec...razvikanu stranku + trenutno malo zjebanu, al
s prespektibvom u prespektivi...tome, monumentalno, sad pasuju jedino Daca & Drugari...
ondak, za koju godinicu, kad politicki...prezrem
morem se odcijepit i osakatit...roditeljsko biracko tijelo...ko sva dobra djeca :mrgreen:
 
A ja cu biti zamenik predsednika koji ce posle nekog vremena da se posvadja sa Vraganom, i da napusti stranku ponevshi sa sobom dobar deo mandata i zhig stranog placenika, a ti cesh Jacobe, generalni sekretaru, da plachesh mesec dana k'o da si balavac kome su se calci razveli, i onda da predjesh u moj tabor.

A Trilijan i Zazijavalo ce biti baba-vrachare sa vudu kletvama.

evo, drug Azatoth je sve odlicno skapiro...sto me pomalo brine;
podsjeti me, Jacobe, da šnjim postupimo ko s drugom...Rankovicem...na vrijeme... :mrgreen:
 
Какве бре то завере кујете без мене? :D

А да за почетак поставимо онај натпис на неки од београдских бусева...:lol:
 
Ма неће да нас хапсе бре... видиш да је завладала демократија...:neutral:


jao Kojo pa ti o Crkvi pojam nemas; nisu resetke tamo da
cuvaju nas od njih (kako bi trebalo...+ zabrana kretanja, narocito "gostovanja po televizorima"...)
vec da cuvaju njih od nas (dobro, za tim, realno, postoji potreba...) :mrgreen:

ps kad dodje Mita nek ti...objasni na koje resetke mislim : )))
 

Back
Top